Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aaaaaaaaaapanikaaaa

dylemat pracowy

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaapanikaaaa

Mnie już głowa boli od durnego, a moze i nie , dylematu. Mam 2 prace: 1. w którj sie sprawdziłam, bardzo ją lubie i chcę pojsc w tym kierunku- ten zawód bym chciała robić. moglabym nabarac jeszcze wiecej doswiadczenia. ale um. zlecenie, pol etatu, srednio platne i to z poslizgiem (ale platne na bank). praca generalnie do czerwca. na rano do 13. szukanie drugiej pracy zajęło by mi trochę. 2. w sumie pewne nieznane, w podobnym charakterze pracowałam bardzo krótko. praca- ani ziębi, ani grzeje. Może być cos fajnego, ale równie dobrze mogłabym się nie nadac. praca od 13-19 z tendencją wzrostowa, jednak wynagrodzenie co miesiac. 3/4 etatu stosunkowo lepiej platne o 150 zl od wariantu 1. na rano moglabym pojsc sobie na kurs/hobby, które mnie kręci. generalnie praca nieco odbiega od "obranego" kierunku, aczkolwiek zblizone. um na czas probny do konca listopada. Nie czuję się super pewnie logicznie rzecz ujmujac byc moze 2-gi wariant jest lepszy, ale ten pierwszy to strzał w dziesiątkę, ale musiałabym sie sporo namęczyć. i sporo wyrzeczeń by mnie to kosztowało. to troche wybór pomiędzy miec, a być. gdy "byłam", czułam się spełniona, a gdy poszłam do "miałam" to był zły wybór. z tego 1 wariantu kiedys zrezygnowałam i załowałam, bo pozniej mogłabym "sporo zadziałac", ale to gdybanie. niemniej jednak satysfakcja gwarantowana :), mozna sporo się nauczyć, praca bardzo rozwijająca, ale... co kupic do jedzenia? przez ten pewien czas? niby mozna cos drugiego złapac... z perspektywy, to 1 doświadczenie może być bardzo cenne, bo zbliżało by mnie "wyznaczonego celu", który chciałabym osiągnąć- porzynajmniej w praktyce i "teoretycznie" jest szansa na dalszy rozwój również finansowy. w 2 gim wariancie, różnie. powrót do pierwszego byłby niemożliwy, gdyby drugi mi nie wypalił. dla kogos wybór banalnie prosty, ale dla mnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×