Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ozna

3 minutowe odchudzanie

Polecane posty

Hej dziewczyny!!! Byłam już na tym forum w tamtym roku :) robiłam 3minutówkę ale niestety nie chudłam :/ na dodatek jeszcze wtedy karmiłam piersią więc nie mogłam za bardzo stosować jakiejś diety. Ale teraz od 2tygodni jem o wiele mniej, piję duuużoo wody niegazowanej, 2 herbatki zielone w ciągu dnia, robię 3minutówkę (bieganie w miejscu) i oprócz tego robię inne ćwiczenia ;) aha i zero slodyczy!!! przez ten czas udało mi się schudnąć prawie 3kilogramy :) i to mnie motywuje żeby kontynuować dalej moją diete. Mój cel to 57, 55kg :/ teraz ważę 60,3 także nie dużo zostało do zrzucenia :) Pozdrawiam wszystkie odchudzające i trzymam kciuki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronna
Asia666144 - Przeglądam wszystkie fora. Nie chcę być posadzona o reklamę dlatego nic nie napiszę. Ale kochana spróbuj spokojnie zioła Tybetańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffrydersgirl
Hej czy ktos tu jeszcze zaglada? Widze ze wszyscy chyba sie poddali:(szkoda bo ja nadal dzielnie sie trzymam:)plywam cwicze i odpowiednio sie odzywiam.pozdrawim serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruffrydersgirl
Ciesze sie torciku ze nie jestem sama:)i jak ci idzie? moja waga troszke stoi w miejscu a jeszcze chcialabym te 2-3 kilo wiem ze to malutko ale te koncowki wlasnie sa najgorsze. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Właśnie o te końcówki chodzi. Ja chciałabym jeszcze kilogram zgubić i też jakoś nie mogę dać rady. Dobrze przynajmniej, że waga nie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laski :) jestem nowa. Zaczęłam dzisiaj poranek od 3 minutowego wycisku na rowerku w trybie 30 s wolno 30 s szybko. Powiem szczerze, że daje wycisk :) Pot lał się ze mnie, jakbym nie wiem, ile jechała. Mój cel to schudnąć 7 kg. Mam 160 cm i ważę 65kg. Chciałabym tak 58. Mam nadzieję, że się uda. Od dzisiaj także stosuję dietę turbo wn i robię 6 weidera. Mam nadzieję że z potrojoną siłą schudnę te 7 kg. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nowa. Dziewczyny działa ta metoda 3 min. Czy to raczej bujda mam ochote to stosować ale nie wiem czy warto,a zncie jakieś fajne diety jeśli tak to dajcie znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nowa. Dziewczyny działa ta metoda 3 min. Czy to raczej bujda mam ochote to stosować ale nie wiem czy warto,a zncie jakieś fajne diety jeśli tak to dajcie znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem działa, ale trzeba pamiętać, że cudów nie ma i same ćwiczenia w dodatku w wymiarze zaledwie 3 minut dziennie niewiele zdziałają. Trzeba zmienić swoje nawyki żywieniowe a wtedy sukces murowany. Jestem tego żywym dowodem. Życzę powodzenia i trzymam kciuki! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina151
Napiszcie mi coś o tym odchudzaniu na ewelina151@autograf.pl :) Postaram się jakoś odwdzięczyć. Poszukam Wam w necie jakiś informacji o czym chcecie. Będę mobilizować do diety, czy co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafrecona
Z tego co czytam, trochę to męczy. czy w takim razie lepiej ćwiczyć rano, czy dopiero wieczorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niegusek
Dziewczyny słuchajcie ćwiczyłam 3MO a dokładniej brzuszki przez 10 dni i żadnego efektu, trochę mnie to przygnębiło. Próbowała któraś z was biegać w miejscu? sa efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czytam Was od jakiegoś czasu, osobiście mogę polecić studio Trzy-gracje.pl w wawie, które [pomaga kompleksowo podejść do redukcji tkanki tłuszczowej. Obsługa super, szybkie terminy, byłam zadowolona, po bodyslimingu tkanka robi się bardziej zbita, a maska kawowa - cudeńko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania26a
mogę prosić coś wiecej na priv: aneczka115a@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEBLE VENUS
Zapraszam do zakupów w meblowym sklepie internetowym ,,Venus'' - NISKIE CENY! NOWE MODELE! Największy wybór stołów, krzeseł , mebli tapicerowanych , narożników, sof, kanap , hokerów,krzeseł tapicerowanych oraz włoskich , niesamowitych tapczaników dziecięcych oraz wielu innych mebli. ****** PRODUCENT *****NISKIE CENY **** SPRAWDZ***** http://venus-meble.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu zastosowałam 3 minutowe odchudzanie. Zadziałało tak sobie, ale przynajmniej poprawiła mi się trochę kondycja fizyczna i na serduszko było fajnie sobie tak trochę poćwiczyć. Zainspirowało mnie to jednak do ukończenia kursu dietetyki w redukcji tkanki tłuszczowej i wszystkim zainteresowanym osobom służę pomocą na http://dietetykalaika.blogspot.com/. Odpowiem na komentarze, a także pomogę ustalić indywidualny program żywienia dla danej osoby i to zupełnie za darmo :) Pozdrawiam Daga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguu
W ćwiczeniu metodą NTO (Natężenie treningu odstępowe) nawet pojedyncze sekundy robią różnicę w efektach, jakie osiągniesz, ponieważ czas treningu jest bardzo krótki. Np. osoba, która ustali odstęp natężenia na 40 s. maksymalne tempo 20 s. wolne tempo, będzie miała zupełnie inne wyniki niż osoba, która ustali odstęp natężenia na 35 s. maksymalne tempo 25 s. wolne tempo. Co więcej dłuższe maksymalne tempo nie zawsze polepsza wyniki. Idealny odstęp natężenia (ION) to 30 s. wolne, 30 s. maksymalne tempo. Schemat ćwiczenia to ćwiczenie 3 min. Raz wolne, raz szybkie tempo po 30 s. W 3 min. Odchudzaniu nie chodzi o to jakie ćwiczenie wykonujesz i jakie mięśnie pracują, ale o natężenie. Musisz być pewna, że gdy robisz 30 s. maks. ćwiczenia to musisz dać z siebie maksimum i włożyć wszystkie siły w maksymalne tempo. Im większa będzie różnica w natężeniu tym lepszy efekt osiągniesz. Kilka sprawdzonych ćwiczeń, które działają najlepiej w 3-min. Odchudzaniu: 1.bieganie (zwykłe lub na bieżni) 2.jazda na rowerze 3.suche wiosła, 4.pływanie. Można robić przysiady, brzuszki, pompki, ale efekty będą gorsze. Każdy trening trzeba zacząć od krótkiej rozgrzewki tych partii mięśni, które będą najbardziej obciążone. Powtarzaj trening przez min. 7 dni, wtedy metabolizm będzie się przestawiał. Autorka nie zaleca zwiększenia porcji jedzenia, bo efekt będzie żaden. Do 3-go dnia nie będzie efektów, dopiero od 4 dnia zacznie się chudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halaszka 5
zaczne od dzisiaj, kiedys jezdzilam na rowerku stacjonarnym ale dopiero po dluzszym czasie kilogramy zaczely sie topic. Jestem z wami i dam znac jak pojdzie tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niegusek
Hej dziewczyny mam pytanko. Czy któras z was schudła dzięki 3mo ale bieganie w miejscu? Niestety nie mam mozliwości teraz biegania na dworze lub jeżdżenia na rowerze i chciałam spróbować biegania w miejscu. Myślicie że da to jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. napiszcie mi na meila na czym to polega i co mam dokładnie robić. już nie mam cierpliwości do tego mojego odchudzania. próbowałam już chyba wszystkiego i nic mi nie pomaga nawet trochę schudnąć, a kasy na siłownie nie mam. Proszę was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta . Jak wszystkie próbuję się pozbyć zbędnych kilogramów niestety bez większych efektów . Powiedzcie czy 3MO pomaga ? Oczywiście ma się rozumieć, że słodkości trzeba odstawić na bok . ;) P.S. Wykonywał ktoś brzuszki ? Były widoczne jakieś rezultaty ? Dzięki za pomoc . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boguu
brzuszki wykonywałam, efekty były jak się robi po 200 dziennie ;) ja robię 2 tydzień 3 minutowe odchudzanie i jest tak: efekt widać po 5 dniach, ale spadek wagi następuje dopiero po ok. 1,5 tygodnia. ja to robię przed śniadaniem, bo wiadomo - to działa głównie tak, że wspomaga przemianę materii. to są 3 minuty dziennie, a ciało się ujędrnia - warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie linka
do cwiczen a co mozna jesc jest jakas do tego dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boguu
a moze poszukasz na tym forum a nie co chwile ktoś dajcie linka. TO BYŁOi to nawet na tej samej (26) stronie nygusy cholerne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie linka
ale jestes niemila, szukam diety dla mamy i jakbym chciala czytac wszystkie strony kazdego prawie na kafe zeby znalezc odpowiednia to zajeloby mi rok chyba dlatego zapytalam , ja z checia pomagam innym na kafe i nie jestem tak opryskliwa, a raz o cos zapytalam tylko i juz taki foch dzieki nie skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boguu
tak, jestem niemiła, bo to jest dosłownie pare postow wyzej, nawet na tej samej stronie...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie linka
ale ja siedze od 3 godzin na necie i zrozum jakbym chciala czytac kazdy caly topik to ile by to trwalo- wspolczuje twoim bliskim jak z ciebie taka niemila osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×