Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja sie pytam

Co teraz na stół?

Polecane posty

Gość a ja sie pytam

W weekend czeka mnie rodzinne spotkanie, taka mała impreza urodzinowa. Ma być coś koło 30st, impreza od 14, co podać na stół żeby się nie zepsuło za bardzo a żeby nie trzeba było ciągle latać do lodówki po to? co jest bezpieczne na tą pogodę? To co już mam zaplanowane to kukurydze pokroje tak na 3 części i nagotuje żeby każdy sobie mógł brać, krokiety będą i sałatka z ryże, tuńczykiem i warzywami. Zrobię chyba też ryż taki z marchewką, papryką i kotlety mielone. Co jeszcze? Impreza będzie do późna a osoby takie które lubią dużo sobie podjeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak lubią sobie podjeść
to samymi sałatkami się raczej nie najedzą - ja bym proponowała coś bardziej sytego - jakieś mięsko np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
może na ciepło to polędwiczki wieprzowe z pieczarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze wlasnie zero konkretow
moze byc smazony drob w jakims oryginalnym sosiku, moga byc mielone z pieczarkami albo jakas dobra pieczen ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieczen jakaś
schab ze śliwkami - proste i pyszne do tego na ciepło i na zimno można podać, do tego sałatka podana bezpośrednio z lodówki zeby sie nie skwasiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schab lub karczek pieczony udka kurczaka lub skrzydelka pieczone na soli jajka faszerowane pomidor ze smietana salatka z pora rowniez ze smietana jakies koreczki losos wedzony z twarozkiem bialym i czosnkiem do tego jabla lub winograna fondue :) nigdzie nie latasz fondue moze byhc serowe czekoladowe do serowego dasz wszystko jablka banany bagietke.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propobuje grilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze ryzykowne bedzie cokolwiek z majonezem, albo jakies delikatne listki salaty itp. od razu z sosem, a poza tym to nie powinno nic sie zepsuc, czy zdeformowac. szczegolnie jakies pieczone mieso, schab np., w plastrach moze byc i na cieplo i na zimno. sery to wiadomo, szczegolnie jak bardziej miekkie, moga sie calkiem rozplynac, ale zgnic nie zgnija :P salatki typu makaron (tylko zeby nie byl rozgotowany) z dodatkami (cebula/szczypio, papryka, ogorek, oliwki, szynka w kostke, itd.) ale nie z majonezem, tylko z jakims sosem typu winegret, o wyrazistym smaku sa z reguly pozyteczne na takie letnie imprezy, bo masz pozywne jedzenie, niczym obiad z makaronem, a jednoczesnie jest to chlodne danie, ktore moze bez szwanku postac kilka godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulasz wegierski zrob
zrob duzy gar gulaszu wegierskiego:wolowina,rozne kolory papryk,cebula.Ludzie beda sobie brac z bagietka.Mozna wrzucic do mikrofalowki zeby podgrzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, ze bedzie upal, a taki pysznosciowy gulasz wegierski to idealnie rozgrzewajace danie na zimowe wieczory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
a może leczo,na czasie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×