Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 40 latka ......

40 latka gdzie szukać pracy

Polecane posty

Gość curaform24
PRACA DLA OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH NA TERENIE NIEMIEC Oferujemy: legalną formę zatrudnienia, zakwaterowanie i wyżywienie warunki finansowe (od 4000 do 6000 netto w zależności od doświadczenia i znajomości jezyka niemieckiego) + opłacony ZUS, zapewniamy transport w obie strony (możliwość uzyskania zaliczki po dotarciu do rodziny) pełne ubezpieczenie 24 godzinną pomoc na terenie Niemiec tel: 690 080 262 E-mail:praca@curaform24.com Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dO curaform24
A czy faceci też mogą pracować w domach opieki ? Jeśli maja kursy pierwszej pomocy itd. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie! Przejrzałem tak sobie te wszystkie posty na tym temacie i mimo że są one przeważnie z przed 3 lat, z pewnością odzwierczedlają dzisiejsza rzeczywistość. Po raz kolejny ogarnia mnie przerażenie i zdziwienie!!! Nie chcę nikogo urazić, ale - czemu z takim uporem walicie głową w mur, kiedy tuż obok są otwarte dźwi?! Pisałem w roku 2009 (posty złośliwie zostały usunięte) i napiszę teraz - wyjściem jest marketing sieciowy! Proszę nie wpadać w szał, tylko na spokojnie to obmyśleć i sprawdzić fakty. A fakty są takie, że taka 40-latka w tym systemie ma unikalną szansę wreszcie zdobyć finansową stabilizację i nawet zancząco poprawić niezadowalający stan posiadania i styl życia. I jeszcze jedno - nie mylcie marketing z piramidą!!! To napewno nie jest to samo, ani nawet coś zbliżonego. Nie jest to też wstydliwe, niemoralne, śmieszne czy cokolwiek w tym stylu. Jeśli zechcecie, to przedstawię wam wszystkie informacje o tym systemie i jakie są w nim możliwości. Mimo ogromu dostępnej informacji zdecydowana większość ludzi niema pojęcia o biznesie sieciowym bądź ma to pojęcie niesamowicie skrzywione. Stąd, przypuszczam, głowna część tego negatywu, który nieraz widać na tym forum. Piszcie! Chętnie odpowiem i podyskutuję. Ale oczywiście rzeczowo!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellicjita2
To rzeczywiscie jest doskonałe rozwiązanie i tak mi sie wydaje zawsze mozna wypełnić fajnie wolny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wyższe wykształcenie podyplomowe z ekonomii, pedagogiki oraz masażu. Angielski na poziomie A2 (cały czas sie uczę). Od roku szukam pracy. Na portalach, w prasie, po znajomych. NIC...Nie wiem co mam dalej robić? W zasadzie muszę zacząć od zera. Zostałam sama, bez męża i wspólnego mieszkania. Mam nastoletniego syna. Zaczynam się bać, że nie dam tak dłużej rady kombinowac od 1-go do 1-go. Jestem dyspozycyjna, bez nałogów, szybko się uczę i jestem zdrowa. I co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zarejestrowana w zasadzie wszędzie, gdzie tylko mozna, szukam pracy od ponad roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jobexpress
Cześć, Jestem Robson, wirtualny konsultant odlotowego portalu pracy Jobexpress.pl. Chętnie pomogę znaleźć C**pracę, której szukasz. Oferty, które mogą Cię zainteresować znajdziesz na http://www.jobexpress.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 40
Dziewczyny, dołączam do Waszego klubu. Wysiadłam z finansów, bo już nie miałam siły wpychać ludziom kiepskiego produktu, na i teraz w finansach - krótka piłka. Okazało się, że jestem za stara na normalną pracę, nikt mnie już nie chce, ale muszę znaleźć jakąś pracę, bo jeszcze 27 lat przede mną, ą rząd właśnie rąbnął mi część emerytury .... _________________________ http://pomocdrogowawroc.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAPIENTI SAT z przed miesiąca
Człowiek nie chce być złośliwy, ale aż się prosi powiedzieć: "A nie mówiłem?!" Ponad miesiąc temu napisałem wam o pracy w systemie marketingu sieciowego. Olaliście to. Ok. Ale zachęcałem sprawdzić fakty i oto kilka z nich. Jak wiadomo, w biznesie styczeń z reguły nie jest najlepszym okresem. U mnie tęż był nieco gorszy od innych miesięcy roku. Ale mimo to, poświęcając średnio 2 godziny dziennie na pracę ze swoją grupą zarobiłem bez mała 9 tyś zł. Nie musiałem nikomu nic wciskać, jak koleżanka "prawie 40". Nie musiałem kończyć wszystkie uczelnie świata i wszystkie kursy zawodowe, jak koleżanka "almena". Nie jestem jednak narażony na zwolnienie czy bankructwo firmy i nie muszę szukać jakiegokolwiek zajęcia. Mam pewność dnia jutrzejszego, mimo że mam już 50-kę na karku. Może tak przestaniecie jednak wypinać brzuch (skądinąd głody), wykażecie deczko pokory i zobaczycie jakie możliwości daje ten biznes? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAPIENTI SAT - mam nadzieję, że zaglądniesz tu jeszcze. Zainteresowało mnie to o czym napisałeś. Chciałbym więcej informacji na ten temat. Jak mogę się z Tobą skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sapienti Sat to oszust Viktor Folomeyev. Łże całe życie. Nigdy nie miał i nie ma zarejestrowanej działalności. Nigdy nie ukończył żadnej uczelni a tytułuje się inż. 9 tys to on może i zarobił / ukradł/ ale w skali roku :D. Utrzymuje się z oszustw i wyłudzeń, rzuciła go żona a on wegetuje na stancji za 300 złotych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awet
Wiadomo, że w takim wieku już gorzej o pracę, ale się nie poddawaj! :) Spróbuj z odkryjfirme.pl Posiadają tam bazę pracodawców i rozsyłają CV - także praktycznie wszystko robią za nas, a my czekamy tylko na zaproszenia na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam nobilon.pl - praca w finansach, pracodawca bardzo ok, jasne zasady od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuję w Nobilonie już pół roku, jestem bardzo zadowolona, wypłata na czas, ludzie mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkadumka
a na czym polega dokładnie praca w nobilonie? jakie masz tam stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernattka27
moja siostra pracuje w Nobilonie.Sporo jeżdzi po klientach, rozmawia z ludżmi.Z pracy jest bardzo zadowolona, a z tego co mi wiadomo to firma cały czas się rozwija i wciąż szuka nowych pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tu są aktualne oferty pracy w nobilonie: http://nobilon.pl/kariera.php z tego co widzę, to i doradca klienta i kierownik zespołu doradców są poszukiwani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mel0
Też mogę polecić Nobilon. Moja ciocia pracuje, tam generalnie wiek nie gra roli, liczą sie umiejętności i zapał. Ciocia jest zadowolona ze współpracy z tą firmą. Gdybym nie miała pracy to pewnie też bym tam się próbowała dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a orientujecie się, czy w tym Nobilonie trzeba mieć wyższe wykształcenie? czy technikum wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula450
A ten nobilon to nie przypadkiem spam? Te posty? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że tak super i och i ach tam jest. Ja szukam ofert pracy dla freelancerów i mimo tego, że już mam ponad 40 lat jakoś daję radę utrzymać się na rynku. Wczoraj przeglądałam stronę pracastala.pl i znalazłam już tam kilka ofert dla siebie. Czasem wystarczy ruszyć głową i jakiś pomysł się znajdzie na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie, trzeba mieć na siebie pomysł :) a jeśli chodzi o nobilon to ja polecam zwyczajnie - wiem, że nie jest łatwo z pracą a komu poleciłam tą firmę to jakoś udało mu się tam zahaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i tym bardziej to jest fajne, bo im więcej pracujesz = tym więcej zarabiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja wiem, czy mlm, nie wydaje mi sie :) po prostu masz przelozonego, nic w tym dziwnego :) a ze praca jest w terenie to im wiecej pracujesz, tym wiecej zarabiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nie ma problemu z braniem wolnego, wypłatami na czas etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh no to faktycznie niezle, rzadko sie zdarza w tych czasach solidny pracodawca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a orientujecie się, czy są tam jeszcze jakieś aktualne oferty pracy w tym nobilonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ czy ja wiem, czy mlm, nie wydaje mi sie usmiech.gif po prostu masz przelozonego, nic w tym dziwnego usmiech.gif a ze praca jest w terenie to im wiecej pracujesz, tym wiecej zarabiasz @ @ @ To jest zwykłe naciąganie. Co oznacza "im więcej pracujesz"? Po prostu wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od pozyskanych klientów. Przejeździsz wszystkie wioski w swojej okolicy ale nikt nie podpisze umowy to nic nie dostaniesz. Taka "praca" :) Gratuluję naiwniakom, którzy się na to nabierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×