Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

____

Kiedy Wasze maluchy zaczęły raczkować ??

Polecane posty

j.w Pytanie do mam, których dzieci zaczęły raczkować późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak o
moja corcia zaczela raczkowac jak miala 11 miesiecy, teraz ma prawie i jeszcze sama nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak o
teraz ma prawie 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim pewnie będzie podobnie :) mam nadzieje, ze to nic zlego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czy moja zaczeła późno, wcześnie, czy normalnie - ale zaczęła "ustawiać się do raczkowania" jak stuknęło jej 8 mcy (ustawiala sie na czworaka, tylko jeszcze nie wiedziała co zrobić by zacząć sie przesuwać :)), więc pewnie w 9 mcu już raczkowała swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donia80
mój synek jak skończył 8 miesięcy teraz ma 11 i zaczyna stawiać pierwsze kroki, po meblach, ścianie chodzi swobodnie :))) znajomej córeczka w cale nie raczkuję i nie raczkowała od razu zaczęła chodzić teraz ma rok:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo..lol
moja ma 10 skończone i jeszcze nie raczkuje, ustawia się na czworaka ale przesuwa się za pomocą czołgania.Siada z czworaka, wstaje z czworaka ale nie raczkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Emila ma niecałe 8 miesięcy , również ustawia się na czworaka , i zależnie od tego czy jej sie uda - albo sunie do celu pełzając , albo wytawia pupę do góry i próbuje raczkować.Strasznie to nieporadne wszystko ale najważniejsze ,ze probuje:) Jeszcze 2 tyg temu leżąc na brzuchu kręciła się wokól własnej osi:) A ile radości przy tym było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala zaczela niedawno raczkowac -12 mscy[11 korygowane], dlugo nic nie robila tylko pelzala, a nagle w ciagu dwoch tyg zaczela wszystko, siadac sama plecow, czworakow, stawac, raczkowac, chodzic za raczki,teraz ma 13 mscy i wszystko doskonali, takze spokojnie przyjdzie moment zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja zaczela raczkowac
jak skonczyla 7 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni temu :) 8,5 miesiaca, ale nadal nie czuje się pewnie na czworaka, jak chce gdzieś szybko sie dostać (bo wie ze zaraz go zabiorę z tamtąd, np do szafki) to pełza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka nie raczkowała w ogóle,zaczęła chodzić jak miałą 9,5 miesiąca. Synek zaczął raczkować jak miał 7 miesięcy a pierwsze kroczki zrobił na drugi dzień po roczku i do tej pory udało mu się zrobić najwięcej 5 kroków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×