Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tracy z Kluby Fresch

Zrobilam loda za drina. Chyba nie powinnam przyznawac sie facetowi co?

Polecane posty

Gość Tracy z Kluby Fresch

Bylam na imprezie z przyjaciolkami no i skonczyla mi sie kasa a ja chcialam sie napic margetitti. No wiec zagadalam do faceta i powiedzialam wprost ja ci obciagam a ty mi stawiasz drina. No i ok. Wkurzylam sie tylko bo na koniec spuscil mi sie do gardla :-/ No coz ale co sie napilam to sie napilam. Ale chlopakowi chyba nie powinnam mowic nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona11111111111199
jesteś dziwka tylko współczóć twojemu facetowi że ma taką dziewczyne jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podniecajcie sie tak
bo to przeciez prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrika
ilona my mamy pomóc dziewczynie a nie ją wyzywac. a co do tego drinka to lepiej niewów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhjvk
powiedz mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona11111111111199
normalna dziewczyna to albo pożyczyłaby od koleżanki kase albo nie piła więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrika
a moze pomyśli że jest dziwką i z nią zerwie takie dziewczyny maja niską ocene ale przecież niemusi nic mówić bo potem tylko problemy a kiedy to się stało jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szimejl69
a co to juz pijaczka nie mozna zostac? kto Wam roni piekne panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GenioIZK
haha a nie jest dziwką?:D żeby robic loda za drinka? bez komentarza. na dodatek tania jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szimejl69
szanujcie sie panie, bo ciaza moze byc po pijaku a wielu chetnych do placenia alimentow to nie ma w tych czasch! no ale lodzik to nie grzech jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krajzerka11000
nie ma co sie dziwic ze polskie dziewczyny maja opinie lachociagow, puszczelskichc itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeermenegiilda
szimejl69 - grzech, grzech ;) jeszcze jakby go zrobiła swojemu chłopakowi, a nie nieznajomemu za drinka, ktory zapewne kosztowal ok 10-15zl ;) dziwka jak sie patrzy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale podpucha
Nie wierze, jakis stary brodaty facet jaja sobie robi a wy sie dajecie podpusic HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się Twoje bezpośrednie podejście ale nic więcej. :( Oczywiście mógłbym Cię nazwać szmatą ale to przecież nie tylko Twoja wina. Jak się wchodzi do pubu od razu widać te puste lalki, prosto z cepelii i tych psełdo twardzieli z portfelami wypchanymi dziurawymi skarpetkami. Tylko kwestia czasu kiedy się zwąchają a później to normalny człowiek nie może się spokojnie odlać, bo to kibel jak nie zamknięty to z kabiny słychać udawane jęki. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silla
a od koleżanki nie mogłaś pożyczyc??? to lepiej być workiem na spermę???? jak ja bym kasy nie miała to albo pożyczam albo koniec picia a nie kurestwo w najgorszym wydaniu!!!!!! nie będziesz sie szanowala sama to się nie dziw że inni cie nie szanują, choćby tacy jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywsice ze nie , kazdemu sie moze zdarzyc,zapomnij i tyle.jednak radziłabym nie dopuszczac do takij sytuacji nigdy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy w zyciu nie potrafiłabym zrobic loda obcemu facetowi. Miałam wchania przy swoim chłopaku z którym jestem 2 lata ; / . Druga sprawa : jesli naprawde go kochasz to nie powinnas miec przed nim tajemnic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor Wilson
Moze zaczniemy czy ten temat jest prawdziwy bo niechce mi sie wiezyc ze ktos ze panna robi loda za frinka a jezeli tak bylo to kobieto niewiem gdzie masz glowe rozum i wogule wszystko!!! Potem powiesz ze niemasz na papierosy to dasz dupy a jak niebedziesz miala na koszulke to wezma cie 2 czarnuchy na dwa baty@ KOBIETO OPANUJ SIE I DAJ ZYC INNYM!!! JP 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor Grzegorz
Na wstępie chce Ci powiedziec, ze seks jest dla ludzi. Ale chce Cie o jedno zapytac, jak bys sie czuja jakby twój chłopak ruchał panne ? Na pewno zle, tak samo i on sie poczul by zle Skoncz zwiazek, nie ran kolejnych osob. A co mysle o Tobie i "drinku" to zachowalas sie jak szmata, i tak jak prof. Wilson powiedział, za ciuchy czy na pety zrobisz to samo? Idiotyzm, ludzie im starsi tym glupsi. JP 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Ojcu
Witam wszstkich na formu przejeżdzam czasami przez różne zakątki Polski i patrze na ceny lodów ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem na cennikch ... Lód za margaritte???. widzialem lody nawet po 1zł .gdzie tu logika?moze ktoś mi wytłumaczy? JP 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×