Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robetka22

spadająca beta HCG

Polecane posty

Gość robetka22

co oznacza spadająca beta HCG z 971 w sobotę do 722 dzisiaj? czy to oznacza na 100% poronienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.................
to oznacza obumarcie płodu, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bierzesz cos na podtrzymanie
? duphaston? Luteine? Jeśli nie to sugerowałabym iść do gina żeby przepisał. Różnie się to może skończyć niestety ....spadek zamiast przyrostu nie jest dobrym znakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bierzesz cos na podtrzymanie
monika - niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję
skoro beta spada to....bardzo mi przykro...idź jak najszybciej do lekarza Trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście nie jest to nic dobrego, bo beta w tym okresie powinno przyrastać mniej więcej 70% na dobę. Jeśli wręcz spada, to znaczy, że dzieje się coś niedobrego i należy szybko do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spada beta hcg...............
witam, postanowiłam odświeżyć ten temat. 4 tydz ciąży beta po 2 dniach spada o połowę 290 na 150, to było w zeszłym tyg. Delikatne plamienie różowe, minimalne przez 2 dni. Po spadku bety odstawiłam Duphaston. Minęło kilka dni, brak krwawienia, bólu, nic się nie dzieje. Co to może oznaczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spada beta hcg...............
dodam że cały czas mnie bolą piersi i są nabrzmiałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poronienie zatrzymane
chyba jesteś w kontakcie z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spada beta hcg...............
gdy zadzwoniłam do lekarza powiedzieć że beta spadła, kazał odstawić duphaston i zapytał czy chce czekać na samoistne poronienie czy chce zabieg i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spada beta hcg...............
w pon mam mieć usg, ale myślałam że do tego czasu się sama oczyszcze przy tak niewielkiej becie, powtórzyć ją czy czekać do pon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spada beta hcg...............
zaczynam sobie robić nadzieje że może nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spada beta hcg...............
też tak myślałam gdy zobaczyłam wynik, ale na tak wczesnym etapie chyba byłoby coś szybko, a tu piersi nie schodzą, czuję się w miarę ok (nie licząc stanu psychicznego). nie chcę się łudzić, ale miałam już tak i krwawienie było szybko, piersi wcześniej przestały boleć, teraz jest inaczej. Może to przez duphaston, który brałam do wyniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spada beta hcg...............
muszę znalezc innego bo ten ma wszystko gdzieś. poczekam do pon do usg. zobaczymy, może krwawienie przyjdzie do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz mieć jeszce nadzieje
na pomyłkę w lab. tego ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spada beta hcg...............
może, sama nie wiem, ale przeszłam już jedno samiostne poronienie i wyglądało to zupełnie inaczej, w pon zrobię wszystkie badania, a może dzidzie były dwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez pomyslalam (mialam nadzieje ) ze spadek bety moze uznaczac ciaze blizniacza gdzie jeden zarodek umiera a drugi zyje dalej i beta wzrasta. u mnie bylo tylko 27 beta w 13 dni a w 17 spadla do 0,1 i chyba w 20 pojde powtorze bo nikt mi nie powiedzial co mam robic w takiej sytuacji czy nadal brac luteine, piersi mnie przestaly bolec krwawienia nie widac .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiki a jakie masz poszczególne wartości bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie krwawienie nastąpiło po 2 tygodniach po tym, jak się dowiedziałam, że bhcg nie rośnie dobrze. Nie musi być krwawienia bo przy tak niskich wartościach to w ogóle może być ciąża biochemiczna. Po prostu przyjdzie miesiączka. Traktuj to tak, jakby ci się okres spóźnił, a nie ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie to staram sie traktowac:( chodz to bardzo trudne...ale chcialabym juzmiec ten"okres" bo chcialabym sie starac o nastepne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile trwalo krwawienie jesli moge zapytac i czy bolało jakos mocniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moooniaaaaa
Dziewczyny mam pytanie: w czwartek beta 182; po 4 dniach w poniedziałek 80. Lekarz kazał brać leki i za dwa dni powtórzyć betę. Czy jest sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;(;( ja bym nie miała nadzieji skoro bthcg spada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćN87
Hej, kochane moje odswiezam temat. I bhcg 02-03 ->49,68 II bhcg 07-03 -> 46,01 Spadek niby minimalny ale jest...Czuję się ok, brzuch delikatnie pobolewa,ciagnie, niby jak na miesiaczke ale duuuuuzo delikatniej i tylko o co jakis czas. Moj gin niestety na urlopie-wizyta dopiero na przyszly piatek. Rozmawialam z polazna ktora stwierdzila,ze do piatku (czyli dzis) powinno pojawic sie plamienie albo krwawienie. Jesli nie to w poniedzialek kolejne bhcg. Zapomnialam ja niestety zapytac czy odstawic duphaston (biore 2x1). Co o tym wszystkim myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO 12.50 to pierwsza ciaza? ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćN87
Pierwsza ciąża. Ide w poniedzialek do innego gina,bo do piatku nie wytrzymam. Odstawilam duphaston ale krwawienia nadal nie ma jedynie baaardzo skape plamienie. Pojawia sie ryzyko ciazy pozamacicznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu nie chodzi tylko o spadek, powinno piorunująco rosnąć. To wcale nie musi oznaczać ciąży pozamacicznej, może być poronienie zatrzymane, z nim kobieta może chodzic i miesiąc nie wiedząc że ciąży już nie ma. Koleżanka tak miała w 8 tc widziała zarodek, biło serduszko, w 12 krwawienie i okazało się że zarodek zatrzymał sie na 8/9 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćN87
no niestety skończyło się poronieniem samoistnym...bhcg juz prawie zerowe. Na szczęście obejdzie się bez zabiegu-to dobra strona tego zlego... Ale cóż nie poddajemy się-wierzę, że kolejna będzie tą szczęsliwą i upragnioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×