Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikolka28

jaki kupic ekspres do kawy zeby robić Cafe Latte

Polecane posty

Gość nikolka28

Cześć Doradcie jaki ekspres kupić żeby w domu można było pić kawkę Cafe Latte czylii kawę Espresso z spienionym mlekiem. Jakiej firmy ekspresy mają funkcję to takiej kawy ? Wiem że ekspres nescafe robi taką ale nie chciałbym takiego do kapsułek bo drogo wychodzi taka kawka. Lubię kawę rozpuszczalną - więc chciałabym taki ekspres żeby można było do niego sypac kawę rozpuszczalną i żeby robił do niej jeszcze spieniione mleko. Doradzi ktos bo jestem całkiem zielona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem smakoszem kawy,ale mam znajomych którzy pija tylko latte.Bedac u niej poprosiłam rówzniez o taka kawe.Była wysmienita z piekna pianka i odrobina amaretto.Zapytałam jaki ma ekspres do kawy i wiesz co mi pokazała? plastikowego szejkera zamówionego na allegro do mieszania odzywek dla sportowców.Tez sobie takiego sprawiłam i tez zachwycam moich gosci wysmienita kawą...ale pewno nie o to ci chodziło:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz ekspres a jednocześnie kawe rozpuszcalną.. kup przadny eks. ciśnieniowy np. Saeco...robi extra spienione mleko, mieli kawe , kazdą porcję oddzielnie, niesamowity aromat :) mniam kawa rozp. to świnstwo!! :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka28
Dzięki za pomoc - może jeszcze ktoś się wypowie i coś doradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka28
Dzięki - czekam na kolejne podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka2
Moze i ja się przyłacze do dyskusji - a kawa w kapsułkach do ekspresu ciśnieniowego Nescafé jak jest ? rozpuszczalna chyba ? Tez jestem ciemna w tym temacie. A są takie ekspresy to kapsułek i do sypanej kawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kapsułki widziałam tylko w dolce gusto, ale rodzajów kaw do tego ekspresu jest ograniczonan ilość, a te kawy mogą się znudzić. W normalnym, ciśnieniowym ekspresie ma się już większe pole manewru. ja do late polecam ten ekspres http://tnij.org/d5s9 Robi świetną piankę i jest funkcjonalny. Łatwo się myję, kawa robi się szybko i nie rozpryskuje po całej kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze to
kawa latte to taka z dużą ilością mleka a amchiatto- to taka z pianką mleczną. Wystarczy mikser a taki ekspres to strata kasy moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam automat do kawy
SAECO incanto de lux z dyszą do spieniania mleka, dokupiłam w jej miejsce cappucinatore i kawą latte , macchiato delektujemy się codziennie :) tylko zapomnij o rozpuszczalnej kawie :P ja bardzo lubię lavazzę piearoma po prostu pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, ze najlepiej będzie się dopytać w sklepie ze sprzętem AGD. Oni tam znają się na tych rzeczach lepiej, maja większą wiedzę na temat o większej ilości modeli, a nie na temat jednego. No i taka jest prawda, ze kawy różnią się w różnych ekspresach, więc warto się tez zorientować jaką kawę się lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądry :D
Saeco Exprelia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galicija
Krups li tylko!!!!!!!!!!!!!automat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej żeby taki ekspres miał osobną dyszę do spieniania mleka. Najlepiej spieniają mleko takie porządne i droższe ekspresy. Nie ma co kupować jakiegoś byle jakiego sprzętu, który nie spełni naszych oczekiwań. Nie wiem ile kasy chcesz na ekspres przeznaczyć, ale warto zastanowić się nad czymś takim: http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=171=112568. Tu jest również coś tańszego: http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=171=76791 i myślę, że powinno starczyć. Tym bardziej, że chodzi Ci tylko głównie o cafe latte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grilek
To akurat prawda:) W tej materii opłaca się być wybrednym. Dobrze jest trochę się rozejrzeć( na magicznejplanecie mają spory wybór) i wybrać najlepsze rozwiązanie. Ja mam na razie zwykły ekspres z papierowymi filtrami...myślę o zmianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurak
Jeśli chcesz pić taką kawę to najlepiej kup sobie dobry ekspres ciśnieniowy. Z tego co wiem to Bosch ma naprawdę niezłe i nie psujące się:) Co prawda sprzęt tej firmy nie należy do najtańszych,ale jeśli poszukasz w necie to znajdziesz coś tańszego( na magicznejplanecie mają tanio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANN555
Dziewczyny, Cafe Latte to taka trzy warstwowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekawaaaaaaaaaaaaa
tylko saeco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Ja bardzo lubię kawę latte i czasami jak przychodzą do mnie koleżanki to pijemy ją do ciasta. Dlatego też jakiś czas temu zainwestowałam w ekspres dolce gusto, z którego jestem bardzo zadowolona. Wiem, że taki ekspres można dostać na magicznaplaneta.pl w naprawdę przystępnej cenie. Poza tym ekspres ma fajny nowoczesny kształt przez co wpasowuje się do mojej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dolce gusto od 2 stycznia i jestem zachwycona. Kawki przeróżne, wypróbowałam już różne smaki. Też nie przepadam za chemią z kapsułem więc najchętniej piję Lungo - w kapsułce jest tylko palona kawa mielona. Ja wkładam filiżankę z gorącym własnym już posłodzonym mlekiem a ekspres kończy dzieło i pyszna kawka gotowa. Latte i cappuccino też lubię, smakują ok, nie piję ich jednak za często. Na gościach robi wrażenie. mam czarny model, wygląda rewelacyjnie w mojej małej kuchni! Pozdrawiam kawoszy i polecam krupsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicky kicki
kawa rozpuszczalna do ekspresu! świat się kończy... toż to istna profanacja... jak lubisz kawę rozpuszczalną to sobie kup 3 w 1 i będziesz miała cafe latte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usuń spację przed przecinkiem, albo na wyświetlonej stronie wpisz w wyszukiwarkę "test ekspresów do kawy" wyświetli się artkuł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jakichs 3 tygodni mam ekspres nescafe dolce gusto i uwielbiam kawy z niego a szczególnie late. ekspres jest tani wiec wiadomo musza na czyms zarobic czyli na kapsułkach. ale czy w sumie tak drogo wychodzi? ja raczej capucino czy late pije okazjonalnie nie na codzien w restauracji za late okolo 10 zl trzeba zaplacic a kapsulki za 20 zl masz na 8 kaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×