Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

na wstępie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Pestka!!!!! spełnienia marzeń, zdrowia i szczęscia nieustającego!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ moniq ja tez czuje,ze moja praca mnie uwstecznia...a przynajmniej na pewno nie rozwijam sie w niej :o mallgos to Ty szybko za mąż wyszłas :D :D tak Ci zawrócił w głowie Twój męzczyzna :D he he ja tez marze o psychologii, za to mam pedagogike opiekuńczo-wychowawcza na licencjacie i komunikacje społeczna na mgr :) ale psychologiczne zajęcia na pedagogice mnie pochłaniały!! eee gagatka w moich oczach utonał tylko mój mąż ;) ale dziękuje za komplement :D 👄 za to Ty dostaniesz kopniaka w zadek!!!! jakie kilogramy??? gdzie Ty masz za duzo kilogramów????? hm????? gagatka ja tez mam okres :o karla Tobie równiez spóźnione zyczenia wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :) duuuzo radości i żeby szło wszystko po twojej mysli!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ ...a marzenia sie spełniaja, tylko trzeba chcieć i działas w tym kierunku ;) :D serio serio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wstępie najlepsze życzenia dla solenizantki :) i teraz ja :) mam 29 lat, jestem urzędnikiem i pracuję w administracji już dobrych huhu kilka dobrych lat. Mężatką jestem od półtorej roku, a znamy się z mężem 7 i pół roku. Jestem brunetką o niebieskich oczach. Też lubię jeść i z kilogramami walczę :) choć nie mam nadwagi (taka już ze mnie wariatka) w dzieciństwie, w szkole podstawowej i trochę liceum byłam pączusiem i tak mi już chyba zostało, że z tym walczę choć wszyscy mówią, że nie wiedzą o co mi chodzi :) Z pracy jestem bardzo zadowolona i wszyscy uważają, że mam farta i że wszystko mi się układa i zawsze układało po mojej myśli ale jak widać tak nie jest :P cóż jeszcze mogę o sobie powiedzieć ....... hmmm mój wzrost to 164 cm :) hehe i nie wiem za czym stałam jak dzielili wzrostem :) hihih chyba za czymś do jedzenia :) Ładny dzioneczek dzisiaj u mnie :) weekendzik też zapowiada się sympatycznie z ładną pogodą więc trzeba to wykorzystać :) Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh nie dobra kafe napisalam posta i mi go wcieło :( Dziewczynki Niby Pestka i Karla wszystkiego naj naj naj w tym Waznym dla Was dniu, duzo usmiechów, szczescie, zdrówka, wytrałosci i spełnienia tego o czym marzycie. Przede wszystkim ujrzeniu 2 kreseczek :) Sto lat :) a ja mam dzis w planach (jako ze mam urlop) zrobic pranie i moze okno umyje. Waikiki no mam te kg od slubu przytyło mi sie 9 kg ale 5 z wlasnej głupoty (i za cholere sie zrzucic nie daja) a 4 przez bromergon. Moze i by nie byly te kg takie zle jeszcze bym je przegholala ale ten brzuchol. A ja mam na imię Agata :) a tak sie przedstawie bo przedtem nie napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki:) Teraz troszke o mnie:) Mam 25 lat,z mezem znamy sie 4,5 roku,a od 1,5roku jestesmy malzenstwem:)Niestety szkola kosmetyczna nie ukonczona ze wzgledow finansowo-rodzinnych.Wiec po Liceum Ogolnoksztalcacym wyjechalam za granice.A pracuje jako sekretarka.Narazie nie planuje powrotu do Polski.Mam tutaj prawie cala rodzinke:) i suuuperrr ginekologa:):)hehe!Hmmm jestem brunetka o zielonych oczetach,wzrost 168cm.Koooooocham jesc a zwlaszcza wieczorem:)i tak wpadlo 9kg:oCale zycie sie odchudzam:)kupilam nawet rowerek ktory stoi zakurzony i zapomniany w garderobie:)hehe! Karla super wiadomosc!gratuluje droznosci!!:) Karla i Pestka 100 lat!!!spelnienia marzen!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie mam orbiterka ale siodelko tez jest:)maz sie smieje i zawsze pyta kiedy wsiadam na rowerek:) a ja ze od jutra!hihihi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska to mamy wiele wspólnego ;P pracujemy jako sekretarki, mamy po 168cm wzrostu i tak samo na imię :D he he he ale faktycznie tan wspaniały ginekolog Cię tam trzyma tak mocno ;) he he zartuje :P gabrysienka u mnie tez piekna pogoda i weekend sie dobrze zapowiada :D może gdzieś sie pojedzie korzystając z ostatnich ciepłych weekendów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam orbiterka i tez mąż codziennie pyta czy to już jest ten dzień? a ja mu na to że nie i ze zacznę od poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, u mnie zimno brr w pracy nie grzeją i marznę a do tego (chyba po tym bromergonie) bardzo chce mi się spać. Wszystkiego na naj najlepszego dla Naszych solenizantek :) dużo szczęścia i uśmiechu :) :) :) Waikiki - gdy wychodziłam za mąż nie zastanawiałam się nad swoim wiekiem (po prostu kochasz i chcesz z nim być), wydawało mi się, że to taki normalny wiek, tym bardziej że parą byliśmy już dość długo. Za to z dziećmy zwlekaliśmy, chcieliśmy najpierw się sobą nacieszyć , ehh pokręcona z nas para ;) :) Czytam te Wasze opisy i chyba zaraz zacznę uczyć się ich na pamięć, żeby zapamiętać która jest która :) Pozdrawiam, miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos nie no ja rozumiem :) ale tak sie tylko smieje :) no na pewno sie kochacie, bo inaczej nie bylibyście razem :P a że nacieszyć sie chcieliście to tez w pełni rozumiem...ja tez sie chciałam nacieszyc, dlatego zostawiłam sobie wakacje dla młodego małżeństwa jeszcze bez obowiązków i pewnie nastepne tez bym zostawiła, gdyby nie to,z ę instynkty mi sie budza szalone i wiek stwierdziałam,z e już mam odpowiedni by mamą zostac... dlatego tak mocno mi sie zachciało...a czy sie uda to sie okaże :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos a poza tym czujesz sie ok? po bromergonie? jezeli tak to jestes jedna z nielicznych :) mialam umyc okno ale chyba mi sie nie chce :) a tak w ogole to jestem glodna :) ide smazyc placki :) no od poniedzialku sie odchudzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgos ja też biorę bromergon od prawie dwóch lat. Całyc zas jestem senna i zastanawiałam się co moze być tego przyczyną. moglabym spac i spac.Najperw myślałam ze to przesilenie wiosenne,a le potem przyszły wakacje i ja dalej śpię. No i oczywiście z wagi nie moge zjechać. Niby stosuję zasady zdrowego odzywiania i nic. Faktycznie to moze miec powiązanie z bromergonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym ja miała byc taka senna to bym sie chyba wsciekła...karla może zmien leki...co :) miłego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki ponoc do wszystkiego mozna sie przezwyczaic :D ja wlasnie zjadlam twixa :P mniam mniam ten w limitowanej edycji to moj ulubiony. A potem sie dziwie ze waze tyle ile waze. Ale dzis sobie pocwicze troche. a okno jednak umylam :) za to M. myje auto - i kto ma lepiej, no kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little lady m
czesc dziewczynki:) czytalam sobie Was temat od poczatku Super to forum Cudownie ze sie wspieracie :) My planujemy dzieciatko dopiero w przyszlym roku niestety:( chcielibysmy juz ale nie mamy warunkow narazie... boje sie bardzo ze tez bedziemy miec problem mialam wszczepiony implant antykoncepcyjny przez rok i narobilo mi to strasznego miksu w organizmie i straszny tradzik :( usunelam go na poczatku kwietnia a tradzik jest jeszcze wiekszy i to pol roku prawie ju7z jest... nie mam sill juz do tego implancik wyciagnelam bo chcemy dzidziusia wkrotce i chcialabym zeby organizm doprowadzil sie do porzadku Swoja droga wiecie moze jak zwlaczyc ten tradzik, co pomoze? buziaczki cieplutkie lda wsyztskich super babeczek w taki zimny dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka i Karla 👄 👄 👄wszystkiego najjjlepszego , szczęścia w życiu i radości z podejmowanych decyzji...;-) 🌼🌼🌼🌼 No to dziewczynki zaczął się weekend;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Gagatka i Karla - wczoraj wzięłam dopiero pierwszą porcję bromergonu także nie wiem czy to on już daje pewne objawy czy to zbieg okoliczności - podobno to mocny lek. W nocy miałam bardzo sucho w buzi i nosie aż się przez to budziłam, a rano troszkę kręciło mi się w głowie i czułam się taka trochę ciężka, ale potem już było ok tyle tylko że mnie co jakiś czas takie napady senności łapały i to dość mocne. Jak na razie to miałam wrażenie, że jestem nieco spokojniejsza, tylko czasami miałam napady nerwowości i popołudni raz znowu zakręciło mi się w głowie. Lekarka uprzedzała mnie, że dużo kobiet źle znosi ten lek, ale są też takie, które czują się po nim dużo lepiej, czas pokaże jak będzie ze mną. Waikiki na pewno Ci się uda kochana, wszystkim nam się uda i niedługo zmienimy temat postu na "rety jestem mamą zaczynam panikować ;) :) Little witamy w Naszym gronie, nie wpadaj w panikę nie wszystkie dziewczyny mają problemy z zajściem w ciążę, także uszy do góry, bo jak będziesz tak myślała to jeszcze "wywołasz wilka z lasu". :) Jeśli chodzi o trądzik to chyba musisz najpierw zbadać przyczynę jego powstania, najlepiej idź do lekarza. Ja na szczęście nie mam problemów z cerą, ale to oznacza że nie jestem w stanie Ci niczego doradzić :) Pozdrawiam i życzę przyjemnego weekednu. Ps. pewnie jeszcze dziś tu zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) a ja jakos caly dzien mialam wczoraj zajety :) równiez milej niedzieli :) u mnie bardzo ładna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) U mnie tez ladna pogoda:):)chyba wybiore sie do parku:) Witam Cie Little:) Dziewczyny mam skierowanie na badanie droznosci:)Bede miala robione w pazdzierniku.Do Polski jade w polowie miesiaca a @ powinnam dostac 12.10.Wiec powinno sie udac:)Mam nadzieje ze miesiaczka mnie nie zaskoczy i nie przyjdzie szybciej bo bedzie lipa z HSG.Z tego co wiem to hsg robi sie do 10 dc. Karla a jak bylo u Ciebie??jakie badania musialas zrobic przed hsg?? Ide cos przekasic bo burczy w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wy tez tak macie??napadaja mnie kobiety w ciazy, z kazdej strony wychodza (w sklepie, za rogu bloku, w filmach w TV, w gazetach itp).Czasami mam wrazenie ze swiruje.He!Jak mam przestac myslec o ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej żyjecie - jak miło ;) u mnie dziś pogoda taka sobie była i nastrój coś kiepskawy, chyba ta prolaktyna mi skacze, bo momentami miałam ochotę kogoś zabić, a w sumie bez podowu, aż wzięłam tablekę na uspokojenie. Bromergon też jakby dawał już negatywne objawy, rośnie mi brzuszek i czuję jakbym miała w nim wodę, co jakiś czas kręci mi się w głowie, ale może mam schizy ;) Ewuska teraz mamy baby boom, dlatego każda z nas ma wokół siebie jakieś ciężarne. Ja też mam poczucie, że wszędzie widzę przyszłe mamy, jak to mówią "strach otworzyć lodówkę" :) Kochaniutka życzę powodzonka na tych badaniach :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos biedactwo:(ja jak bralam tabletki na zbicie Prl czulam sie jak na lodzi:orodzice mowili mi tez ze spuchlam:oHe!ale czego sie nie robi:)Lykaj na wieczor zeby przespac te najgorsze skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mam zwiększać stopniowo dawkę, dziś wieczorkiem biorę 1/2 tabletki i jutro, potem przez dwa wieczory po 1 tabletce wieczorem i kolejnego dnia 1/2 rano i 1 wieczorem a potem to już 1 rano, 1 wieczorem i tak przez 3 m-ce. Ale jesli już widać jakieś efekty a to dopiero 4 dzień to nie wiem jak to będzie potem. No ale zobaczymy może to tylko takie pierwsze objawy aż organizm się przyzwyczai, a jak nie no to też przeżyję - dla dziudziusia wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×