Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

hmm bita śmietana Waikiki muszę przyznać, że brzmi ciekawie ;). Muszę o tym pomyśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos nawet jakby miało być wiecej smiechu niż seksu to i tak nie zaszkodzi ...bo pomoze sie zrelaksowac i inaczej spojrzeć na sprawę... pamietam jak kiedys kupiłam męzowi tą nakładkę wibrującą - jak ja załozył i właczył to jakos tak zabawnie nam było, że sie usmialismy po pachy ;) ... bardzo fajnie to wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah nakładka wibrująca (nie wiem czy chodzi nam o to samo) próbowałam i muszę przyznać, że było super ;), kiedy próbowaliśmy też akcje z balsamem i olejkami też fajnie - trzeba będzie wrócić do tych opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos no widzisz...są liczne sposoby by go szybciutko rozgrzać :D oraz by czerpac ze zblizeń przyjemności o których się zapomniało ;) he he ide spac ... dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki nie wiedzialam ze jajeczkowanie jest co miesiac z przeciwnego jajnika. Waikiki lekarz mowil ze prawdopodobnie zarodek mial duze wady genetyczne badz za slaby plemniczek dostal sie do jajeczka.Jesli chodzi o przeciwciala to mialam robiona Toxoplazmoze i Cytomegalie.Ale z tego co wiem to toxop.nie atakuje tak malego plodu tylko lozysko. Pewnie ze Ewusie to siiiilne babki!:):)he! Pestka musi sie nam wszystkim udac!pewnie w najmniej spodziewanym momecie.Ja bralam duphaston na podtrzymanie ewentualnej ciazy. Ja tez slyszalam o tej nakladce:):)moze tez o tym pomysle:)A wiecie ze niektore zele(durex) maja skladniki plemnikobojcze?? Mallgos jak mi sie przypomni jakis glupi tekst to napisze:) Lece do lozeczka.Dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to mnie teraz zaskoczyłyście z tymi żelami :o) ja osobiście z mężem używamy Durexa i nie miałam pojęcia ... zaraz jak poczytałam Wasze wiadomości sprawdziłam dokładnie opis na buteleczce i nic takiego tam nie pisze, że zawierają substancje plemnikobójcze ... ale jeżeli takowe tam są to może one są przyczyną naszych niepowodzeń? Od jura odstawiam durexa tylko jak powiedzieć o tym mężowi? Będzie zdziwiony, że nie chcę go użyć bo zawsze to robimy. Spróbuję może z bitą śmietaną żeby odwieźć go od durexa i nie tłumaczyć, ze zawiera substancje plemnikobójcze bo znowu nawinie się temat, że nie potrafimy i że coś jest nie tak. Ja też zmykam do łóżeczka :) PS. A jeżeli chodzi o pomysły to czasem przebranie dużo daje. Ubrałam się kiedyś jak pokojóweczka ... wiecie krótka spódniczka, samonośki, szmatka w łapkę, mężuś siedział przed telewizorkiem a ja poprostu zaczęłam sprzątać koło niego i schylać się heheh ... ani się obejrzałam jak wyłączył telewizor, chociaż leciał mecz :) szmatką zawiązałam mu oczy a dalej ... same wiecie. Głupie pomysły są czasem najlepsze na świecie, a najbardziej lubię jak mąż później nazywa mnie swoją małą perwerą :) Stara a głupia nie? Dobranoc dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe niegrzeczne dziewczynki :) :) ubranko- potwierdzam(kiedyś nawet sam mi kupił takie sexi wdzianko) ale było zabawy :) rozładowuje napięcie na pewno... próbowaliśmy ten czerwony żel z durex'a- rozgrzewający(na faceta działa) "Mała perwera" mówisz Gabrysieńka hihi dobre Ostatnio na imprezie tak się jakoś zgadaliśmy i jeden kolega rzucił tekstem, że " każdy facet marzy o delikatnej " normalnej" kobiecie na co dzień, ale w łóżku marzy o dz...ce" i jeszcze jedno wa powiem-WSZYSCY faceci się z tym zgodzili.No cóż...czasami każde urozmaicenie jest dobre-co kto lubi. A w ogóle to weszłam pogadać bo koniecznie chciałam Wam napisać kawał jaki opowiedział mi wczoraj mój mężuś :) :) :) :) :) Ewuska Tobie też na pewno się spodoba ;) PŁYNIE GROMADA PLEMNIKÓW W POSZUKIWANIU JAJECZKA, A NA KOŃCU JEDEN WĄTŁY LEDWO DYSZY... W PEWNYM MOMENCIE TEN OSTATNI KRZYCZY DO RESZTY: WRACAJCIE, OSZUSTWO!! JESTEŚMY W ODBYCIE!! PLEMNIKI ZAWRACAJĄ A TEN OSTATNI WĄTŁY PŁYNIE DUMNIE DALEJ I MÓWI " I TAK RODZĄ SIĘ GENIUSZE"!! hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dowcip dobry :) na dobry początek dnia :) u mnie dzisiaj słoneczko, a jak jest słoneczko to aż chce się żyć! Miłego dzioneczka życzę wszystkim dziewczynkom :) Niby Pestka a jeżeli chodzi o "dzi...kę" w łóżku to ja też potwierdzam! Tacy są nasi mężczyźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawał zabójczy!!!! :D :D :D co do przebrań na mojego to działa natychmiastowo, szczególnie jak mam pończoszki i szpileczki ;) ale to jest prawdziwe w 100% hasło, czesto się z nim spotykałam i w necie i w prasie...że facet chce mieć kobiete, która bedzie damą na salonach i dziwką w łóżku... tak więc to jest tez pewien złoty środek...wszystko sie musi równowazyć...każda przesada nie jest mile widziana chyba... Gabrysienka jaka stara a głupia?? Ważne, ze pomysłowa i z wigorem :P że męża potrafisz rozruszać :) ba! rozgrzac do czerwonościiiiiiiii!!!!!!! ewuska ale mnie o przeciwciała wynikające z innych grup krwi chodziło.. :) ale to pewnie nie wchodzi w gre, bo lekarz by od razu wiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) a ja dzis dostalam okres - i chyba michla przez to dzis do pracy sie spoznil, bo jak zobaczylanm rano to bylanm w ceizkim szoku, 5 minut siedzioalam i sie patrzylam. dzis dopiero mam 24 dzien cyklu (tzn juz 1) i zazywam luteine ( nigdy nie soatalam w trakcie zazywania), Oj wy zboczuszki :) heheh my sie zastanawiamy na razie nad zelem, ze smietana nie lubie :D u mnie tez ladny dzienonek :) a kiedy dochodza do tego 2 dni urlopy to juz calkowicie fajnie jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka a jak sie luteine bierze to nie powinien przyjść @ ???????? ale że w 24 dniu to faktycznie dziwne :o a może to tylko jakies plamienie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Gabrysienka moze nie wszystkie durexy maja substancje plemnikobojcze.Ja uzywalam mietowego.Po przeczytaniu opisu na butelce od razu odstawilam:) Pestka dobry kawal:):)hehe! waikiki na mojego mezusia tez dzialaja ponczoszki,szpileczki.I mam jeszcze taki bialy fartuszek za pupe:)lubi jak go ubieram.hihi! Waikiki powiem szczerze ze nie mam pojecia o tych przeciwcialach:oTez mysle ze lekarz by cos powiedzial. Gagatka luteina podtrzymuje ciaze albo wywoluje @.Moze taki krotki cykl mialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki.............26 lat..........wielkopolska...........starania od: 07.2009 gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009 Pozwolcie ze skopiuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny właśnie wróciłam od mojej gin i jestem troszkę niepocieszona, bo miałam do niej mnóstwo pytań a ona najwyraźniej nie miała dla mnie czasu :(. No ale mam jeszcze Was, więc piszę jak na spowiedzi a Wy spróbujcie to mi jakoś rozjaśnić. Pokazałam wyniki moich badań hormonalnych i mam bardzo podwyższoną prolaktynę a pozostałe hormony w normie (niektóre nawet świetnie). W sierpniu zleciła mi badania hormonalne bo mam za duże jajniki i powiedziała, że podejrzewa zespół policystycznych jajników. "Podejrzewa" bo poza powiększonymi jajnikami nie mam żadnych innych obajwów tej choroby czyli zaburzenia miesiączkowania, otyłość, problemy z cerą itp., powiedziała natomiast że wydaje jej się, że mam zbyt dużo męskiego hormonu. Teraz kiedy mam już wynki określiła, że prolaktyna utrudnia zajście w ciążę w znacznym stopniu ale nie uniemozliwia i jeśli w ciągu 3 m-cy nie zajdę w ciążę to trzeba będzie badać męża. Męski hormon wyszedł dobrze - więc mam ten zpj czy nie? Dostałam jakiś lek na b nazwy nie pamiętam a z recepty nie jestem w stanie rozczytać. No i teraz jestem troszkę zdezorientowana, bo nie wiem co z tymi jajnikami, ale w sumie to wygląda na to, że będzie dobrze. Ma któraś z Was problemy z prolaktyną??? Ja to w ogóle naczytałam się, ze jak jest zbyt wysoka prolaktyna to trzeba zrobić rezonans, bo to mogą być jakieś problemy w głowie - ale się tym wystraszyłam. No to u mnie byłoby na tyle dziś, a co u Was kochane przyszłe mamusie? :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos ja na usg na jednym jajniku mam widoczne drobne pecherzyki i lekarz powiedzial ze jeden moze byc policystyczny ale nie musi:oJednym z najczęstszych objawów są rzadkie miesiączki (odstępy dłuższe niż 32 dni). Krwawienia miesięczne nie muszą jednak być rzadkie lub nieregularne, istotniejszym problemem jest to, czy cykle są owulacyjne, to znaczy, czy powstaje komórka jajowa zdolna do połączenia się z plemnikiem. U kobiet z PCOS zaburzony jest naturalny stosunek gonadotropin: lutropina (LH) i folitropiny (FSH). Poziom LH jest wyższy niż u zdrowych kobiet, nieodpowiedni jest też stosunek LH do FSH w poszczególnych fazach cyklu.Ja robilam te badania i sa w normie. Tez mialam za wysoka PRL.Bralam PARLODEL.(40 dni)I jest juz w normie.Glowa do gory!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jaką mam prolaktyne, bo jej nie badałam, za to badałam ten meski hormon, czyli testosteron, który powodował, ze miałam na lewym jajniku co chwile torbiele...też ginowi ten jajnik wygladał na ten z zespołem, ale raz tylko wspomniał, a póxniej juz tego tak nie traktował... z reszta testosteron maiłam kiedys wysoki, ale lekarz sie zdziwił, ze wynik wysoki, a ja nie mam objawów takiego wysokiego, poza tymi torbielami...bo podobno jak jest taki wysoki ten hormon to tez cera jest brzydka, pryszczolków duzo, a ja mam gładką zupełnie...i owłosienie jest spore, was itd a ja nie mam z tym problemów...więc lekarz był zaskoczony,...ale testosteron zbilismy tabletkami... a z tym rezonansem to chyba przesada...może chodzi o to, ze ten hormon produkuje przysadka i trzeba zbadac czy ona jest w normie...ale nie wiem. strzelam!!!! nie wiem czy prolaktyne produkuje przysadka mózgowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos bierz te leki co kazała i na luz wrzuć...dajcie sobie 3 miesiące wspaniałego seksu ;) a jak nic z tego nie wyjdzie to męza na badanie wyslij :) mały przegląd mu nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co....za duzo czytamy a pozniej sie schizujemy.Trzeba wyluzowac:) Ja nie badalam testosteronu.A moze powinnam.Hm...Dlugo zbijalas ten hormon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny jesteście superrrrrrrr :) W sumie to po tej wizycie jestem spokojniejsza, tylko intrygował mnie ten zpj jajników, bo nic teraz o nim nie wspomniała a na pytania niebardzo miała czas odpowiadać, a ja mam taki charakter że lubię wiedzieć nawet najgorszą prawdę, a nie takie owijanie w bawełnę. Ale generalnie jestem zadowolona bo prl to jest jedyny hormon, który u mnie nie funkcjonuje jak należy, LH w pierwszej fazie wyszło świetnie w drugiej jest minimalnie wyższy tak to określiła, ale powiedziała że to nie jest problem. Do owulacji najprawdopodobniej dochodzi tylko nie pęka pęcherzyk przez tą prolaktynę. Waikiki gin powiedziała, że bezwzględnie musi zbadać się mąż, ale to po dopiero 3 m-cach brania leku jak nie uda się zajść w ciążę. Oczywiście na razie milczę lepiej niech mąż o tym nie wie, bo mi się całkiem zestresuje. A nóż widelec uda się i nie będzie to konieczne. No to na tyle skamlenia, muszę się Wam pochwalić, że w poniedziałek zostałam ciocią :) maluszek jest śliczny i zdrowy (10pkt) :) :) :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallagos a jaka masz prl? jak wysoka? bo rezonas jest robiony nie we wszystkich przypadkach!! a dostalas pewnie bromergon albo bromocorn - uwazaj na niee, rozpoczynja od malych dawek anwet od cwiartki. Lek jest tani ale wywoluje fatalne skutki uboczne. Ja dzieki nmiemu zawdzieczam 3 kg, zaparcia. Inne objawy to wymioty, zle samopoczucie. No wlasnie tak mi sie wydaje ze nie powinnam dostac okresu podczas zazywanioa luteiny!! Zawsze po 2,3 dniach okres nadchodzil.ale okres mam normalny. A piersi mnie tak bola ze hoho juz od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm moze mi sie uda kiedys nazwac Cie mallgos poprawie - sorrki :) Gratuluje :) moje chrzesnica juz skonczyla 2 miesiecy i jest przeslodka :) najfajnieszjsze jest to jak mnie ciagnie za wlosy i patrzy jaka rekacja a jak krzycze (na zart bo na razie nie ciagnie mocno) to krzyczy razem ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby testosteron mam w normie. ale jaki mam dowiem sie z atydzien bo mam wizyte w czwartek 24 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos gratuluje!!!:):)Ja zostane ciocia za 2 miesiace:):)Juz sie nie moge doczekac:)Bedzie chlopczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka prolaktyna 1h po MPC > 200.0 ng/ml. Jeśli chodzi o ten lek to na pewno któryś z tych co wymieniłaś (myślę, że to takie standardowe lekarstwo), gin uprzedziła mnie o skutkach ubocznych, ale podkreśliła że jeśli te objawy będą bardzo uciążliwe to przerzucimy się na dużo droższy lek. Powiedziała też że istnieje niewielka grupa pacjentek, które czują się po nim dużo lepiej. Ale wiesz czego to kobieta nie zniesie dla dziecka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuska dzięki, u mnie też chłopczyk jak go zobaczyłam to normalnie łzy mi pociekły ze szczęścia - niesamowite uczucie :) Za 2 m-ce ja Tobie będę gratulowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie, myśałam o tym wiesiołku ale nie wiem czy można to łączyć z innymi lekami, żeby nie przedobrzyć. Ale z tego co czytałam w necie to dziewczyny sobie tego wiesiołka bardzo chwalą, mówią też że mężczyzna powinien łykać cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys pilam siemie.Okropienstwo:obleee...takie glutki:):)ale chyba znowu sie zdecyduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×