Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Klempa jak Ty pięknie opisujesz :) wiesz co jak Ty masz bóle brzucha jak na okres, to znaczy,z e skurce sie pojawiają :( może Ci sie od tego skrócic szyjka macicy... więc lepiej leż i sie juz uspokój z tymi przyjęciami gości. Nawet mąż niech sobie sam obiad zrobi...ty wypoczywaj! moja kumpela ma termin na 28 marca a już jej sie rozwarcie małe zrobiło...tez chyba niedotrzyma terminu... a jaki wózek kupiliście????????? ja tez tu dziewczyno ciągle powtarzam,z ę mają sie nie poddawać i wierzyć,z ę sie uda, bo uda sie na pewno!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq123 nos do góry! nie bój sie, będzie dobrze!!!! trzymam kciuki za Ciebie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze sie uda! nie mozna przestac, bo wtedy na pewno nic z tego nie bedzie! najwazniejsze to szalec z ukochanym :D:D Klempa to moze juz niedlugo... uwazaj na siebie, bo chyba nie powinnas az tak szalec... Ja dzis mam mdlosci ciag dalszy,ale juz sie przyzwyczailam i spokojnie sobie radze :D nie jest zle... A jaki wozek kupiliscie? Waikiki a ty masz juz wozek wypatrzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że się Dziewczynom uda. :) Każdy nawet beznadziejny przypadek, który zakończył się powodzeniem mnie o tym przekonuje. :) No naprawdę się teraz już uspokoiłam i staram się być grzeczna. Mąż mi dużo pomaga, ale to ja jestem taka durna, że sobie nieraz nie dam pomóc. I choćbym na ryj padała to nie chcę się zgodzić na pomoc. :) Jakoś kurde nie potrafię. Wiem, zryta jestem jak asfalt po zimie. :D A co do wózka to ja mam ten (zielony): http://www.90n.pl/sklep/product/p/1390/espir o ,gtx.html Tyle tylko, że kupiliśmy go w sklepie internetowym i cały zestaw za 3 w 1 wyszedł nas ok. 100 zł taniej niż na Allegro i w sklepie. Za całość zapłaciliśmy 1418 zł. Kurcze, pranie mi się skończyło, muszę je iść wyciągnąć, bo będzie jak koniowi z tyłka wyjęte, ale jakoś się nie umiem oderwać od kompa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie se tylko spację po "o" zlikwidować, bo ta gÓpia Kafeteria dzieli linki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :) i w sumie tyle napisze, bo jakos nie mam nic do napisania :) odezwe sie jak cos mądroego wymyslę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supe rKlempa a jaki kolor??? Fajnie ze ma duze kola to sie latwo prowadzi :) Ja juz zanim jeszcze w ciazy bylam to juz mialam wozek wybrany :D:D:D Mi rodzice obiecali ze zakupia, jako prezent :) kupili tez bratu jak batowa zaszla :) no i sie ciesze, bo to dosc spory wydatek :) Gagatka i co pomyslalas juz co napisac? ja siedze przed kompem i ogladam katalogi, pokoiki... wiem ze jeszcze mam duzo czasu, ale nie moge sie powstrzymac :D:D:D poprawia mi to samopoczucie, bo mdlosci mnie troche mecza od kilku godzin. A gdzie Zuzka??? Juz dawno nic nie pisala, gdzie Mallgos, Ewa i cala reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hee dalej nic nie wymylsilam :D :classic_cool: Dorka ja Cie doskonale rozumiem - czasami sobie ogladam wozki, ubranka :) nawet wozki dla bliznkaow ogladałam :D na kazda okazje trzeba byc prztgotowanym. No ale skoro moj maz co jakis czas ogloda sobie samochody to ja tez moge :D ide cos poruszac dupskiem - czyli cwiczyc :D aa dzis zbulwersowala mnie jedna rzecz, spotkalam znajoma, pracowalam z nia przez pol roku, nawet nie w tym samym pokoju, byla za sciana, gadalam z nia sporadycznie i dzis ona do mnie z takim tekstem " A Ty co? urodzials cos? w ciazy jetses? bedziesz? normmalnie mnie zamurowalo??!! A co ich to kuu ....obchodzi??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, bo baby wscipskie sa strasznie! ja tez wszystko ogladalam zanim jeszcze zaszlam... a teraz ogladam i planuje... pokoj dzidzi juz mamy calkowicie zaplanowany, wymierzony, ale to chlopak tak sie zabral :D:D:D Gagatka niedlugo powiesz znajomej z pracy ze bedziesz rodzic za kilka miesiecy, bo cos czuje ze zaraz Ci sie uda... tylko zrob to badanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa ładnyyyy :) my sie umowilismy z rodzicami, ze jako dziadki kupują nam wózek na pół...tzn my sobie wybierzemy a oni kase po pół dadzą... :) więc tez jest w miare OK, bo rzeczywiście wydatki sa jak sie wszystkie pierdoły i nie pierdoly zliczy :) no dziewuszki cos nas sie mało zrobiło noooo... zaciążone piszą a te starające się chyba nas już nie lubią :( tyle nas było - wystarczy spojrzeć na tabele ...a teraz pustki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka takich ludzi nie brakuje niestety :o zawsze trafi sie jakas złośliwa menda :( mnie przykąłdowo niektórzy mówią,z ę promienieje, ze mam ładny brzuszek...a inni że mam wielki brzuch, ze grubas sie robie...a to wcale nie ma w ich ustach żartobliwego tonu, tylko taki trącący niesymaptycznym klimatem... i powiem Ci,z ę mnie to wkurwia, jak sie niektórzy wypowiadają na temat mojej ciąży, któa jest moją sprawą i mogli by zamknąć dziób!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. jestem tu nowa;) chętnie dołącze do waszego grona. od 4 miesięcy staramy się z mężem o dzidzię. póki co bezskutecznie. dziś mam 18 dc, w 13 dc była owulacja, było też przytulanko, jak w każdym miesiacu, ale zastanawia mnie jedna rzecz, moze któraś z was która jest już mamą udziliłaby mi odpowiedzi. w każdym cyklu od dnia owulacji aż po @ bolały mnie piersi, w tym cyklu jest 5 dni po i nadal nie bolą. czy to moze być jakiś zwiastun ciąży, czy któraś z was się z tym spotkała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam też że mam problem z tyłozgięciem macicy niestety, i wiem ze to w jakimś stopniu utrudnia zajscie w ciąze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka witaj :) trudno mi powiedziec - kazda z nas inaczej reaguje. trzymam mocno kciuki :) ja juz u siebie nie doszukuje sie zadnych oznak - przyjmuje zycie yakim jakie jest. Tak przynjamniej dzissiaj mi sie wydaje :) hehe ja juz nie nadazam za moimi nastrojami - czsami po prostu nie zwracam na nie uwagi. Waikiki hello :P a ja :) najgorsze jest to - ze nie widzisz sie z czlowiekiem kilka lat, a wyszlas za maz a nosisz luzniejsze ubrania ( akurat takie nosze bo sie lepiej w nich czuje) i albo urodzials, albo jestes w ciazy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lolitka :) Mnie przewaznie bolaly piersi kilka dobrych dni przed @ a w cyklu kiedy mi sie udalo, to mnie zupelnie nie bolaly... zaczely w dzien kiedy mialam dostac @ wiec nigdy nic nie wiadomo. Ale najwazniejsze to sie nie nakrecac... i nie doszukiwac, bo kazda kobieta jest inna no i aby nie cierpiec strasznie jezeli sie nie udalo... przynajmniej ja tak sie staralam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lasencje👄👄 a ja dzis mialam nawet spokojny dzien w pracy,moj mezulek ma jutro wolne wiec tez wzielam urlop. Dzisiaj przywiezli nam materiały wykonczeniowe, płyty , styroian , wełne i takie tam , wiec znow na budowie bedzie sie cos działo;);) KLEMPA wozezek fotelik super:):) no ale kaske tez niezlą kosztuje, niestety rzeczy dla dzieci są cholernie drogie. Kochana polóż sie z dupskiem i lez spokojnie :):P Daj maluszkowi jeszcze troszke w brzuszku posiedziec:) GAGATKA skąd ja to znam , te komentaze zyczliwych. Urodziłaś , kiedy urodziś, kiedy bedziesz w ciązy, nie chcecie jeszcze dziecka, weźcie sie do roboty, itp, masakra normalnie ludzie nie maja za grosz wyczucia taktu, wszedzie musza wścibić :o WAIKIKI u nas tez wiem , ze tescie kupowali wózek dla małego szwagra, wiec chociaz to im odeszło, a to spory wydatek. Nie ma co przejmowac sie komentarzami, napewno pieknie wygladasz , dla mnie wszystkie kobiety w ciazy wyglądają ślicznie. A to , że troszke sie przytyje to mysle , że jest jak najbardziej naturalne. DORKA zycze jak najmniej mdłości 🌼 LOLITKA witamy:):) Dziewczyny a moze poznamy sie na sk co wy na to?? Jak , któraś chetne poprosze linka na meila, wysle zwrotnie swojego:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka mam na Ciebie oko ;) :P Lolitka witaj...z tym bólem piersi jest różnie, ale ja bym tego nie przyjmowała za objaw ciązy, bo zbyt mało by to określić, a raczej zwiastun byłby odwrotny, by sutki bolały, byly drazliwe...niż nieczułe. Ale kto wie, każdy może miec inaczej ;) Oczywiście życze owocnych starań!!!!!! :) moniq123 no tycie w ciąży jest nieuniknione - taka natura ;) he he chyba nikt od cięzarnej nie będzie oczekiwał, ze ta schudnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczyny, cieszę się, że wózek się Wam podoba. :) Cały zestaw mam zielony, tzn. w sumie jest to kolor citro, taki bardziej jak limonka. :) Dobrze, że jest taki oczojebny, przynajmniej będzie się w oczy na ulicy rzucał, szczególnie w szarą pogodę lepiej być widocznym. Bezpieczniej jest tak. :) Co do ceny to nie był najtańszy, ale też nie najdroższy, taki średni chyba. Bo płacić np. 3 tys. zł za wózek nie uśmiecha mi się wcale. Dostaliśmy na niego kasę od moich Rodziców. :) Waikiki, a Ty już masz jakiś wybrany?? :) Co do gadania o wyglądzie kobiety w ciąży to niech każdy patrzy na siebie. Mnie też wszyscy mówią, że ładnie wyglądam, że mi służy itp., ale ja se to biorę z przymrużeniem oka, bo ludzie słodzą podobnie jak na NK. Czasem widzę jakiegoś potwora na zdjęciu, a tam tona komentarzy: "Ślicznie wyglądasz", "Ale z ciebie laska", "Śliczna z was para" itp. Sorry, ale jak mam ściemniać to wolałabym nic nie pisać. :D Witaj Lolitko. :) Ja też mam tyłozgięcie, to taki prezent po Mamie. :D Przy takiej budowie dobrze się kotasić z poduszką pod tyłkiem albo tak, że Ty leżysz na brzuchu, a facet siada Ci na tyle. My chyba w taki właśnie sposób se synusia zrobiliśmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq na sk ? czyli?? bo nie zajarzylam :) zreszta dzis jestem taka senna ze szok!!Wczoraj moj M. poszedl spac o 20, ja poszlam przed 10!! wiec teoretycznie powinnma byc wyspana. dobrze ze jutro czwratek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , pozdrawiam wszystkie mamuski i nie mamuski Fajne forum i fajnie sie czyta...choc im wiecej czytam wiecej sobie wkrecam otorz do tego ze w miesiacu lutym bedziemy starac sie o dzidzie przygotowywalam sie od ponad pół roku, nadszedl luty i oczekiwane dni plodne wiec miedzy 15 a 20 lutym zaczelismy proby na test za wczesnie, piersci lekko zaczynaja mnie kłóć tak jak przed @ wiec chyba jednak sie zbliża ponoc jak kobieta chce bardzo miec dziecko psychika sie blokuje i nie udaje sie i boje sie czy czasem za bardzo chcialam a mysl starania sie przez kilka m-cy badz nawet lat mnie przeraza...Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ ja dzis odpoczełam psychicznie od pracy:) ale jutro powrót na pole walki:( Trszoke ogarnelam mieszkanie , potowarzyszylam D na budowie i dzionek zleciał. Jutro na 18 lece do lekarza wiec trzymajcie kciuki:):) ale strasznie sie boje... gagatka🌼 chodziło mi o NK :P guła jestem hihi Nadzieja🌼 witaj, no niestety czasami tak bywa , że dłuższy czas przygotowujemy sie do starań , zaczynamy i myslimy , że skoro chcemy to zaraz sie uda , alle nie zawsze jest tak kolorowo. Oczywiscie, życze Ci zeby jak najszybciej Wam sie udało i żebys dołączyła na naszym forum odrazu do mamusiek, trzymam kciuki!! Miłego wieczorka laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq my z gagatka juz sie znamy na NK i to nawet od dawna ;) choć wstepnie poznałyśmy sie na kafeterii ja jestem ZA bo czemu by nie ;) ale póki co tylko te ze stałego gorna (z tabelki) OK? no i może sie numerami gg wymienimy, albo mailami...bo tak tu dane podawac to nie bardzo :P Klempa nie mam wózka wybranego, bo kręci mi sie od nich w głowie...jest tego tyle,z ę nie wiem na jaki sie skusić ;) normalnie trudny orzech do zgryzienia...wiem tylko ze chce duże pompowane koła ;) i chyba na razei tyle he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq wysłałam Ci maila :) trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte :) najchetniej poszlabym lulu :) i anwet dzi nie cwicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja84 witaj :) no nie ma sie co nakręcać...dopiero zaczełas starania, więc spokojnie! może @ nie nadejdzie, a może przyjdzie jeszcze teraz a w marcu zajdziesz... jesteś na starcie, więc nie denerwuj sie na zapas ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja witaj :) powiem Ci tylko tyle ze nie trzeba sie tak nakrecac bo to roznie bywa. Wiem latwo sie mowi, a psychika robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo powysyłajcie na mojego maila ewkka@wp.pl dane wasze - ja zrobie tabelke i porozsyłam wszystkim Wam :) hm...? co Wy na to??? czyli taki schemat: nick z forum / imię / nr gg/ e-mail / miasto a potem sie skontaktujemy na gg czy jakoś tak odnośnie danych do NK co Wy na to?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dziewczyny dziś troszeczkę sie ucieszyłam, ze być moze udało się tym razem. ot tak zmierzyłam sobie temepraturę ciała pod pachą, mam 37,1 stopnia, dodam, ze mam dziś 19 dc, czy to może być objaw ciąży, czy zawsze w drugiej połowei cyklu tak jest. nigdy wcześniej nie mierzyłam pod pachą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) klempa fajny wozeczek:)ja jeszcze nie jestem w ciazy a tez juz mam wybrany:p witaj lolitka i nadzieja:) ojjjj Moniq a ja sie z naszej klasy wylogowalam:(macie racje niektore komentarze sa smieszne:) Lolitka temp.mierzy sie w ustach,pochwie albo w odbycie:):)19dc to jeszcze troche za wczesnie.Temp wzrasta w II polowie cyklu,przed,w trakcie albo po owulacji.O ciazy mozemy mowic jesli temp.bedzie sie utrzymywac przez 18 dni po owulacji. Dziewczyny a wiecie ze ja dostalam od lekarza aspiryne!!niby poprawia plodnosc!musze brac codziennie mala dawke.Aspiryna poprawia jakosc sluzowki macicy,doplyw krwi do jajnikow i macicy.Rowniez dobra jest dla kobiet ktore poronily.Niektóre typy poronień związane są ze słabo rozwiniętą śluzówką macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusia slyszalam o aspirynie :) kto wie moze pomoze :D:D wszystkiego trzeba probowac. Witam nowe dziewczyny!!!!' a ja dzis kolejny dzien z zerowym apetytem :( a picie to juz jakas katorga dla mnie. Doslownie nie moge w siebie wlac nawet szkalnki soku... jutro lece do pl na tydzien i pojutrze ide do mojej gin. Juz nie moge sie doczekac, mam nadzieje ze wszystko jest dobrze i wtedy powiem rodzicom i przyjaciolce. lece sie pakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×