Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

ooooooooo GAGATKA wszyskiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spelnienia marzen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):)):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuśka no z tym imieniem to jest meksyk!!!!!!!!!!!!!! bo podobało nam sie bardzo imię Gustaw, czyli w zdrobnieniu Gucio albo Gutek :) ale wszyscy nas krytykują za to imie i sie krzywią...a ja nie uważam,z ę jest bardzo udziwnione lub krzywdzące :o potem stwierdziliśmy,ze będzie Antoś ... a ostatnio spodobało mi się Oskar! ale mężowi już sie to nie podoba :( i niektórzy mówią,z ę dużo jest oskarów teraz :O ale Antków tez sie troche zrobiło ... no i lipa...nie wiemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki jak wam sie Gucio podoba to tak nazwijcie, wasz synus!a ktos zawsze bedzie sie krzywil. ja np chce nazwac synka Milo (czyt Majlo) i cala moja rodzinka powiedziala ze oszalalam a mi sie podoba :) Gagatka wszystkigo naj naj, spelnienia tych najskrytszych marzen!!!! Ewcia ja nigdy nie mierzylam wiec nie wiem. pewnie dzwon tam i sie popytaj. wyczytalam ze sa tam jakies darmowe konsultacje czy cos takiego. warto moze sie wybrac. ja czuje sie super, czasami boli mnie podbrzusze jak na @ no i dzis mialam pierwsze delikatne mdlosci - taka kluche w gardle :) malo to przyjemne, ale ja i tak szczesliwa ::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka no mnie to pierwsze 2 m-ce to nawet sporo naparzał brzuszek an dole :) ciągle jakbym @ miała dostac ;) ale minęło całkiem ;) no wlasnie sie tak zastanawiam nad tym imienim :) pogadam z mężem i zobaczymy jeszcze... może jakas nowa opcja sie pojawi ;) :P he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Gagatka wszystkiego naj z okazji urodzin, przede wszystkim spełnienia marzeń i dużo, dużo radości :) :) :). Dziś nie będę zbyt wylewna, wpadłam tylko, żeby się przywitać :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos dobre i to ;) przynajmniej temat nie stoi w miejscu :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagataka STO LAT, STO LAT Z OKAZJI URODZINEK ,SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Hek dziewczynki:) Waikiki nazwijcie dzidzie tak jak wam sie podoba:)Na kiedy termin porodu??? Dorka to super ze sie dobrze czujesz,a bylas u gina juz,ktory to tydzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki,a mozna wogole pic kawe tzn napoje z kofeina typu cola,herbata,bo slyszalam ze nie zabardzo(?) Tez pewnie lepiej sie odzywiasz w czasie ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️🖐️ Gagatko🌼 słońce wszystkiego naj najlepszego , spełnienia najskrytszych marzeń👄👄👄 waikiki🌼 imie Gustwa fajne, kierujcie sie tym co Wam sie podoba, a niech sie krzywią:P Dorka🌼 kurzce o takim imieniu nie słyszłama:) napewno orginalne:) Kurcze Dorka też chciałabym troche tych Twoich mdłości:P Kurcze dziewczyny jakie macie pomysły na przeżycie tej zimy. Bo mój nastrój poprostu mnie wykańcza. Ciągle chodze zła, rozdrażniona, z miną i nastawieniem jakbym chciała kogoś zabić:o Widze tylko jak wszyscy wkoło mają mnie dosyć....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja to marze o tych mdlosciach!hehe!dzwonilam dzisiaj do tej kliniki i za wizyte placisz 180funtow!troche masakra a zwlaszcza jak musisz chodzic na monitoring z 3,4 razy w miesiacu.Pytalam o ta histeroskopie ale lekarz odradzil.Mowil ze jakos inaczej mozna sprawdzic czy z macica wszystko oki.A za inseminacje placisz 700F.Kurcze chyba wole pojechac do Polski Waikiki nie dogodzisz wszystkim z imieniem.Nie sluchaj ludzi:)Mnie sie podoba Antos:) Moniq ja caly czas chodze zla i rozdrazniona od momentu kiedy zaczely nam sie problemy z poczeciem.Dzisiaj mnie zlapal dol i chyba wypije sobie piwko na wyluzowanie:pa co...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuśka🌼 to polej tego piwka, też się chetne napije:P Masz racje u mnie też to wszystko sprowadza się do ciągłych starań, chociaz ja ostatnio sobie różne rzeczy wmawiam. Nawet , ze już mi nie zależy , że nigdy sie nie uda. A prawda jest taka , że pod świadomie bardzo tego pragne i cieżko mi sie pogodzic ze stanem rzeczy jaki jest. Od pewnego czasu próbuje uciec od problemu, ale on wraca jak bumerang i nie pozwala o sobie zapomnieć. Efekt tego wszystkiego jest taki, ze przestałam o tym mówić , przez co coraz bardziej oddalam sie od meza, próbując sama przed soba pewne rzeczy ukryć, pewnym zaprzeczyć. A chyba nie tędy do tego wszystkiego droga... a ja chyba zabłądziłam:O Ale monolog napisałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq juz Ci polewam piwka:) Ja Ciebie doskonale rozumiem bo tez mam rozne humory.Czasami wstaje szczesliwa,usmiechnieta a za chwile mam dola,jestem zla.Sa takie dni ze ciagle mowie o moich problemach bo musze sie wygadac a potem jak mnie ktos pyta co i jak to sie zloszcze.Hehehe!tragedia poprostu:p Moj maz nie lubi jak ja mu ciagle gledze o tym samym i znowu sie denerwuje:pteraz troche przystopowalam.he! Moniq nie potrafie przestac myslec o ciazy.Staralam sie ale nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) dziekuje bardzo, bardzo za zyczenia :) cmoki, smok, cmok :) dzis niestety skonczylam 25 lat :D na urodziny dostała @ w sumie to sie ucieszylam bo juz 2 tygodnie czekam na niego, wiec ciesze sei ze laskawie sam sie zjawil. noo a w nocy mialam straszne koszmary - najpierw snil mi sie koniec swiata ( nie potrzebnie poszlam do kina na 2012!!), i najgorsze juz bylo to ze niby wszystko sie juz uspokajało, mi udało sie przeyc i balam sie ze to tylko cisza przed burza i zaraz sie zacznie od nowa!!Potem sniło mi sie ze bylam pytana z ang. w dodatku nic nie umialam i stalam jak ciele. Ehhh i to juz nie wrozylo nic dobrego. Dzien mialam fatalny, w pracy bylo fatalnie, taka zajebista atmosfera ze mozna pranie wieszac. Moja kierownicza sieje taka atmosfere, ze szok!! I ludzi duzo, sama jestem. Myslalam ze ten dzien bedzie fajnieszy ( chociazby dlatego ze mam dzis urodziny!!!! :P) noo :) a w ogole jaka mialam niespodzianke - w niedziele pojechalismy na obiad do tesciowej - a tam tort niespodzianka dla mnie :P noo pozalilam sie troszke :) Guci fajne :) imię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za poparcie w wyborze imienia. Macie racje, bo na każde sie zawsze ktoś znajdzie, kto będzie sie krzywił :P kit z nimi ...wybierzemy jak będziemy chcieli :D klaudusia7 termin mam na 19 czerwca, a lekarz ostatnio sie przestawił na 20 ...chyba mu tak lepiej sie wypowiada ;) ale raz tak raz tak...na książeczce napisał jedna i druga date ;) z ta kawą, colą, herbatą, to faktycznie odradzaja, raczej nie wolno...ale ja sobie łyka coli nie żałuje...nie bede popadać w paranoje...a jak mam ochote to co?? mam sie męczyc...żeby to miało włyp negatywny to bym musiała ją chyba pic czesto i więcej... a ze 2 łyki raz na tydzien to niewiele... kawy nie pijałam i tak, więc nie pije :) ale czytałam w gazecie ciążowej, ze jedną, dwie maksymalnie możena sobie na dzien pozwolić, ale rozpuszczalne z mlekiem...nie za mocne oczywiście!!!!!!! Odżywiam sie hm... niby lepiej niby nie... owszem więcej jem owoców czy warzyw...jakieś twarożki itp, ale dziś przykałdowo zjadłam na śniadanie zupke chińską :P moniq ja tez już rzygam tą zimą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bleeeeeeeeeeeeeee ewuska a ja tak bardzo chciałam ciązy i teraz tez mam takie dni,z ę mam doła...to chyba przez hormony ale mam takie doły, ze gruba jestem, ze sie szybko męcze...chciałabym już być po porodzie, ale znowu mysle jak to wtedy bedzie itp... i zawsze cos... zwariowac mozna!!!!! zobaczysz tez tak będziesz miała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Widze ze wczorajsze humorki byly szare... ale co sie dziwic przy takiej pogodzie. powiem wam ze ja tez mialam dolki i myslalam ze nigdy nam sie nie uda. postanowialam ze sie nie poddam do czasu az mi ktos powie ze jestem nieplodna. Raz tylko zapytalam chlopaka a co jak nie bede mogla miec dzieci, powiedzial ze zaadoptujemy i mam sie tym nie przejmowac, bo jeszcze mamy duzo czasu! bardzo mi to pomoglo! Ale z nim nie rozmawialam o tym za duzo, bo nie chcialam martwic, zawsze Wam sie uzalam... i bardzo mi to pomaga., bo sie wygadam a w zwiazku u nas wszystko pieknie, bez marudzenia. oczywiscie poza dniami kiedy dostawalam @ i plakalam mu w rekaw. Faceci tez to przezywaja ale chyba nie tak emocjonalnie jak my. Ewcia ja sie spodziewalam takich cen... bo wszystki kliniki bezplodnosci tak sobie licza, a ta ma bardzo dobra renome... tez myslalam aby wszystko robic w pl, ale mi to nie wychodzilo, bo zawsze sie cos przesunelo. A ja odzywiam sie zdrowo, ale my zawsze zdrowo jemy. Kawke pije moze raz dziennie z mleczkiem :) i pije duzo zielonej herbaty, ale ja zawsze pilam zielona :) dzis wybieram sie do gina, bo wczoraj zobaczylam kilka brazowych krpoeczek na papierze i sie zdenerwowalam... wiem ze tak sie zdarza i to organizm pewnie sie czysci bo juz nic nie mam ale chce sie upewnic ze wszystko jest ok. Mam nadzieje ze mi zrobia usg i zobaczymy nasza kropeczke :D:D:D Ale sie rozpisala,... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Waikiki ja sie smieje ze nie wazne ile przytyje w ciazy,moge nawet 30kg zeby tylko zajsc:):)hehe!ale pozniej bede pewnie gadac ze grubasek ze mnie:pWaikiki to na 100 hormony!!:) Dzisiaj mam lepszy humorek:)a jak u Ciebie Moniq?? Wiecie co,jakos dziwnie w tym cyklu mi temp.skacze:ow sumie juz po sluzie plodnym i po kluciu w jajniku ale nie wiem czy ta owulacja juz byla czy nie.Chyba jeszcze na wszelki wypadek zadzialamy dzisiaj z mezem:p:) A powiedzcie mi temp. powinna skoczys nie w trakcie ale zaraz po owulacji,prawda???tak gdzies czytalam. Milego dzionka kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka daj znac jak po wizycie:) Ja tez przestalam pic tyle kawy.Jak bylam w szpitalu to mi powiedzieli zeby ograniczyc. Bedziesz szla na Acton?nie wiesz jaki lekarz teraz przyjmuje??buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuska :) no własnie...to na bank hormony robią mi czasem wode z mózgu...z resztą i tak nie jest tak źle, bo niektóre kobiety w ciązy potrafią rozpłakac sie bez powodu nagle...i to jest dopiero cyrk i mąz czy ktos mysli,z ę sie coś stało...a nic sie w sumie nie stało :D he he masakraaaaaaa a wczoraj miałam cały dzien zgage :( jak sie kładłam wieczorem do łóżka i cały czas ja czułam, to byłam bardzo zfrustrowana :( ale dzis zniknęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) witam sie z wami wieczornie. Namyslilam sie jednak ( bo kobieta zmienna jest i tylko krowa nie zmienia zdania) jak moja prl i reszte badan wyjdzie ok (wizyta jutro) to ide do szpitala teraz tzn podejrzewam ze w przyszlym tygodniu, o cytologie dzwonilam juz i na szczescie grupa !! ufffffff kamien z serca mi spadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka w takim razie trzymam kciuki za reszte wyników, zeby sie udało iść i zrobić co trzeba :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka ja tez mam troche za wysoka prl.Kurcze musze zbadac.Nie biore juz od poronienia.W ktorym dc sie bada prl?od 3 do 5dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to jest fajna stronka... bo jak klikniecie w ten pierwszy słupek, tam na dole na "więcej" to wyskoczą różne tematy alfabetycznie i można cos wyczytać co by sie chciało wiedzieć :) http://mamapedia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laseczki 🖐️ Sorki że się nie odzywałam ale jakoś tak wyszło nie miałam kiedy.:) MI gin badała prl w 3 lub 4 d.c. miałam do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Jak minął dzionek??? U mnie masakra powoli zaczyna się @ i czuję się tak słabo jak jeszcze nigdy w życiu, normalnie jakbym miała dostać zapaści, w dodatku strasznie chce mi się spać. W ogóle cały tydzień mam jakiś taki lipny, nie wiem może to już przesilenie wiosenne mnie łapie, w sumie do wiosny niedaleko ;). Spadam spać :) Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki twoja stronka mnie tak pochłonęła że szok. Już prawie wszystko przeczytałam :) kochana jesteś że wynalazłaś tą stronkę dużo jest tam środków i witaminek które pomagają 😘😘😘. A u mnie nic nowego jajniki mnie zaczynają pobolewać:( i w poniedziałek jadę do gina ocenić moje pęcherzyki. Mam nadzieję że urosną co najmniej dwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×