Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

A te butelki sa super! Tez chyba je chce, z tym ze mam wyparzacz do innych - Aventa czy jakos tak... od bratowej :D:D:D Wozek pokazywalas, super wyglada! a juz masz go czy zamowilas dopiero? przewijak bede miala podobny, ale taki drewniany nakladany na lozeczko i na to kladzie sie mate czy jakos tak... tez wymysl chlopaka, bo ja nawet nie wiedzialam ze taki isnieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek mam w domu ...moge sobie nim po mieszkaniu śmigać ;) a co do butelek to chciałam te, bo one mają smoczki takie mega zbliżone kształtem i miękkościa do naturalnych sutków, dlatego sa świetne jesli chodzi o karmienie łączone - piersią i butelką...w razie jakby mały sie nie najadał moim pokarmem, to go moge tak dokarmiać zanim go przerzuce na karmienie tylko z butli mieszankami... więc nie przyzwyczai sie do innego smoka i nie będzie grymasił przy cycku ;) ale to i tak wyjdzie na 100% w praniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale avent tez ma chyba pod tym względem fajne smoczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, my sobie wszystko planujemy a i tak wychodzi inaczej :D Posmigaj tym wozkiem troche tak dla mojej przyjemnosci! Ja uwielbiam wozki a pchanie to najlepsza rzecz na swiecie! Ale zawsze tak mialam! to po mojej mamie :) Ciekawa jak gagatka. Wiemy o ktorej ma wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ma takie normalne... przynajmniej bratowa ma takie normalne butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bratowa ma te pierwsze, wiec w sumie takie normalne, ale te smoczki cyckowate mi sie podobaja :) Poszukam tutaj, na pewno maja! Wlasnie wypilam cala butle koktailu czekoladowego i doslownie czuje ze pekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja zawsze jak sie tak czegos nachlam, albo najem i czuje jak brzuch chce pęknąc, normalnie uczucie jakbym była balonem, w który bezustannie ktoś dmucha...to mam wyrzuty sumienia,z e przesadziłam :O ale ciągle sie to powtarza ;) he he gagatkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak po wizycie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, ale ja wcale tak duzo nie jem... malo ale za to doslownie co 2h ;) Brzusio mi sie zaczyna zaraz pod cyckami, tak strasznie wysoko wiec pewnie dlatego czuje sie jak balon :D:D:D No bardzo jestem ciekawa jak gagatka po wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jak bedziesz na tym etapie co ja to dopiero poczujesz jak Ci ten brzuchol pod cyckami zawadza i jak mocno uciska wnętrzności :) :o no niestety... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz czasami ciezko np przekladac sie z boku na bok a co dopiero pod koniec ciazy... Ja jestem dosc niska i drobna, wiec chyba dlatego ten moj brzuch jakis taki wielki.... A kiedy zaczyna sie obnizac? Chyba u Ciebie juz niedlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka różnie ...u mnie jeszcze sie nie obnizył... moze 2 tyg przed porodem sie obniżyć, ale póki co jest coraz ciężej...czasem tak mi duszno jakbym sie miała udusić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w nocy z boku na bok...to mi nawet nie mów...sapie jak spaślak i stękam czasem tak mi ciężko sie obrócić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale Nam się tu łóżeczkowo, butelkowo i wózkowo zrobiło - aż milusio na serduszku się robi ❤️ :D Waikiki dzięki za instrukcję :classic_cool: Dorka kup sobie na plecki taką podusię co ogrzewa, choć upewnij się czy to czasem nie szkodzi, bo różne wersje słyszałam :). Moniq czekam na pozytywny teścik :D Gagatka co tam u Ciebie, jak badanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos spoko :) teraz bedzie weselej jak Ty tez powklejasz buziaki w tekst :D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos bedzie teraz szalala z buzkami ;) Mi nie jest duszno, ale na pewno mam krotszy oddech, tzn jak ide pod gorke to szybciej sie mecze :) trzeba zaczac chodzic a nie wszedzie tylek samochodem wozic! No my z waikiki cala para pisalysmy o lozeczkowych sprawach :) Mallgos zaraz bedziesz zgapiac, i szukac linkow jak w przyszlym cyklu wyjda Ci dwie krechy! Nie pamietam o ktorej miala gagatka wizyte, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzasnęłam sobie opis, sprawdzam jak wyjdzie :D Dorka jak zaciążę to mi dopiero palma odbije ;) :D - wtedy to już nie wytrzymacie ze mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o git wyszło, no nie ;) Gagacia czekam na Ciebie szybciutko opowiadaj, opowiadaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbawilas mnie strasznie! Bardzo mi sie podoba! Mallgos juz nie moge sie doczekac jak tak walsnie Ci odbije! Oj bedzie wtedy wesolo!!! Kurcze tak bym chciala aby Wam wszystkim sie zaraz udalo! Tzn Moniq to juz pewnie ma dzidzie, ale tego jeszcze nie do konca jest swiadoma :) a Wy po zabiegach itp to zanim sie obejrzymy to sie posypia nam tu testy z dwoma krechami!!! W koncu lato nadchodzi i wszystko sie budzi do zycia, bociany zaczna zaraz latac to poprzynosza tych maluszkow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos no opis masz rewelacyjny!!!!!!!!!!!!!!! Dorka a Ty czemu nic nie masz w opisie??????????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz wychodze do domu...a w domu mam kopa zepsutego i pewnie nie uda mi sie wejść już dziś do was :( a tak czekam na nowiny od gagatki!!!!!!! noooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja też nie mogę się doczekać kiedy mi do końca odbije :D :D :D Troszkę boję się tego zabiegu, no ale jak widać staram się o tym nie myśleć. Jestem już tak zdeterminowana, że żadna niedrożność mi tu planów nie będzie psuła ;) :D. A o tych wózeczka to chętnie poczytam, niedługo sama będę się rozglądać :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boooo waikiki!!! Widze ze dzis rownie ciezko pracujesz jak ja :D:D:D Doslownie nic nie zrobilam dzis i nie zamierzam sie przepracowywac... dodalam opis ale nie wiem czy sie pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki w takim razie do juterka kochana, miłego popołudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos do juterka :) ale moze kolege zmolestuje i jest nadzieja że mi naprawi kompa :D he he wtedy spróbuje zajrzeć jeszcze...bo tu dziś ruch jak na centralnym ;) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×