Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Mallgos jeden rozmiar ci oddam chętnie bo mi w spaniu na brzuchu przeszkadzają hehehehe:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Moniq sałatki jem cały dzień kiedy mi się zachce i poczuję się głodna, robię sobie w pojemniczki do pracy i wcinam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczynki ale sie rozpisalyscie :-D szalone, ja od jutra urlopik wiec pewnie nie bedzie mnie jakis czas, trzymam za wszystkie kciuki i caluje 😘 ja maila moge podac i ewentualnie sie mailem kontaktowac wolalabym nie umieszcac na forum swojego prawdziwego gg bo jak wam juz pislam u mnei w otoczeniu dizwne osobowosci i ja raczej wolalabym pozostac inkognito :-) ;-) :-) Ale chcialabym bardoz zebyscie z czasem zobaczyly jakies moje zdjatka, wiec keidys skolekcjonuje maile i napewno wam wysle. Pamietajcie ze myslami jestem z wami, buziaczki 😘 i do uslyszonka. Juz jutro w Polsce, jejku ciesze sie conajmniej tak jakbym wygrala rejs do okolo swiata ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki🖐️ U mnie dzisiaj leje i grzmi :( pogoda do bani a jutro mam komunię buuuu😭. I w co ja się ubiorę, byłam przygotowana na pogodę i teraz nie mam się w co ubrać. Miłego dzionka życzę choć deszczowo-burzowy 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Zuzka ale mi smaka narobilas tym jedzonkiem! Dla mnie teraz warzywa, twarozek itp to poprostu najlepsze jedzonko! Jak mam czekolade albo pomidora to wole pomidora! Sama siebie nie poznaje, bo dla mnie slodycze to byla codziennosc! Dzien bez czekolady byl dniem straconym :D:D:D U nas dzis slonko, ale ma sie zachmurzyc wieczorkiem. Jutro slub kolegi i juz nie moge sie doczekac, bo zostajemy na noc w niesamowitym hotelu, takim w sumie starym angielskim zamku :) Mam nadzieje ze nie straszy tylko! Wczoraj mielismy smieszna sytuacje, bo zadzownila tesciowa (przekochana osoba) i zaczela wypytywac o dzidzie i o wszystko i nalega abysmy rodzili w prywatnej klinice... oczywiscie ona koszty chce pokryc, ale ja sie zle czuje, bo ceny sa zawrotne!!!! wiec odmowilismy, potem powiedzziala ze w takim razie kupi nam wozek, jaki tylko chcemy, powiedzielismy ze moja mama juz zaoferowala... zrobilo jej sie bardzo przykro ze chce pomoc a my odmawiamy... wiec zadzwonilismy i powiedzielismy, ze jezeli oferta prywatnego porodu nadal jest aktualna to bardzo chetnie skorzystamy! Strasznie sie ciesze, bo bede miala prywatna polozna 24/7 i ona na pewno z nami bedzie caly porod. No i jak tylko cos mnie niepokoi to moge zawsze do niej zadzwonic, a jak sie nie ma tu zaufanego lekarza, to jest to wazne. No i chyba bede rodzic w basenie :) To sie rozpisalam, ale jakos mniej sie teraz boje wiedzac ze bede miala taka swietna opieke! A jakie u Was plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka!! daj przepis na porost biustu :D he he he nie no mi tez teraz urósł, ale nie wiadomo jak to bedzie później ;) a przed ciążą nie maiąłm dużego...raczej z tych mniejszych, więc jak mleko zniknie to nie wiem jak on będzie wyglądał :o hm... a mówisz, ze masz masazyste co bez cyca nie uśnie...hm...no ja niedługo tez bede miała takiego ;) :P tylko ten mój pewnie będzie hardkorowo masował i tylko sutki :D Dorka :) czasem fajnie tak pogadać na forum, to czas szybciej leci ;) Gagatka super nowinki...ja tez na poczatku byłam mega nerwowa...i z czasem tak jak Dorka sie luzowałam...do 14 tygodnia byłam spięta a póxniej to już coraz spokojniej... teraz to nawet mi sie nie chce do gina chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka no to super będziesz miała :) ja Ci powiem,z e mi juz zaczyna wszystko zwisać...chciałabym po prostu niedługo urodzić!!!!! :) nie chce donosic do terminu bo sie boje,ze mały będzie wtedy dość duzy i cięzko będzie go wypchnąć... mógłby sie urodzić z wagą 3300-3500max ! ale wczoraj weszłam na wage i mam juz 15 kg na plus :( 😭 a jeszcze ponad 30 dni do terminu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do namiarów wszelkich to wyslijcie mi na maila: swój nr GG swój e-mail - to już bede miała z wiadomości jako takiej swój wiek, województwo/miasto telefon zdjęcie a ja wszystko wpakuje w tabele i roześle do was zebrane do kupy :D co Wy na to?????? juz niektórych dziewczyn namiary mam :) ale fotek brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka a zapomnialam dodac ze calkiem spora ta Twoja dzidzia :) Moja miala 2.2mm kiedy poszlam po raz pierwszy i to byl 6/7tydz :) Dzidzia byla tak malutka ze ja nie widzialam serduszka, ale slyszalam. Oczywisicie gin widziala ale ja mialam chyba za mokre oczy... Waikiki dzis przede mna szykuje sie kolejny troche nudnawy dzien... Niby musze sie przygotowac na spotkania ale tak strasznie mi sie nie chce. Cala motywacja mnie opuscila :( Juz tylko chce ta dzidzie i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta U mnie też dziś kiepska pogoda, pochmurno i chyba ciśnienie niezbyt korzystne. Dorka super, że masz taką fajną teściową, gratuluję prywatna klinika to z pewnością ogromny komfort psychiczny :D Zuzia ja ten jeden rozmiar chętnie od Ciebie wezmę, bo akurat tyle mi się marzy. Koleżanki pocieszają mnie, że jak już urodzę to jest duża szansa, że mi większy biust zostanie - oby nie za dużo większy ;). Julia wypoczywaj kochana i zaglądaj do Nas :D Waikiki, Gagatka, Moniq a jak Wam się dzionek zaczął??? :D Dziewczynki maźnijcie mi coś na maila, żebym miała Wasze adresy jak coś :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah Waikiki nie doczytałam Twojego posta - taka gapa ze mnie :D Ja Twojego maila nie mam, jak mi podasz to mogę przesłać namiary, a foto uzupełnimy jak sobie jakieś trzasnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki a ty chyba masz mojego maila :) chetnie sie dolacze i fotki tez przesle! Mallgos ja slyszalam odwrotnie ze po ciazy i karmieniu to biust jest jeszcze mniejszy, wiec bede miala dwie depresje doslownie :( A w ciazy piekny rosnie - doslownie jak sztuczny - ja sie nacieszyc nie moge - bo tak rosnie od gory - nie wiem jak to wytlumaczyc. A co bede sie wysilac, sama niedlugo sie przekonasz!!! A ktos pytal o roznice miedzy luteina i duhpastonem??? To chyba to samo, tylko inne firmy. Moja gin polecala bardziej duhpaston - jest drozszy, ale to jest swietny lek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka no to mnie jak zmaleje, to już w ogóle będę miała plecy z przodu i z tyłu :p ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos to tak jak ja!!!! Z tylu chyba nawet beda wieksze niz z przodu :D:D:D No ale co zrobic, taka nasza uroda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Dorka, nie można mieć wszystkiego, biust mały ale za to talia osy - no jeszcze przez chwilkę, bo jak zaciąże to będę musiała się z nią pożegnać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:) ALe u mnie dzis brzydko,CIEMNO JAKOS :(Tylko spac sie chce! Dorka,ale sie najaralam na ta Twoja posciel:) Wczoraj pokazalam mojemu M. -tez sie spodobała. Chyba sobie taka walniemy;) Waikiki super ta buteleczka:)Masz ja w jednym rozmiarze? Poprosze o namiary gdzie taka mozna kupic:) TEZ TAKĄ CHCE ;) 🌼 A kiedy sie dowiedzialas czy bedziesz miala synka czy corke? Ja tez poprosze to moj mail amorek7.83@tlen.pl jak se walne fote tez wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos ja tez bede miała plecy tu i tu jak mi zmaleje ;) ale nie ma pewności czy zmaleje, niektórym maleje innym troche jednak pozostaje ;) he he zobaczy sie! ważne by dbac i by jedrne były ;) tak Dorka maila twojego mam, ale reszte poprosze danych :D mnie coś brzuch zaczął bolec jak na @ :O ale powoli przechodzi... Dorka no ja tez chce tego dzidziola mojego,a le kumpela co ma 2 miesięczne dziecko mi ciągle powtarza,z ę poród z tym co dziecko serwuje po porodzie w domu to jest pikuś... i ze mam sie cieszyć póki mały siedzi w środku i mam spokój święty... ;) to mnie troche przeraża, ale nie chiałabym byc dłużej taka zasapana jak na końcówce ciązy sie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki a jakie jeszcze info potrzebujesz? Ja nie mam gg... Moge przeslac zdjecia mnie z brzuchem :D:D:D Mallgos jak talia zniknie to wtedy sie cyc pokaze! Klaudusia zamawiaj posciel! Mama ja dzis dostala i powiedziala ze jest przepiekna! jeszcze ladniejsza niz na zdjeciach! bardzo dobry gatunek, i swietnie wykonana. ja widzialam tylko ten becik przez skypa mi pokazala - juz nie moge sie doczekac jak mi ja przywiezie! No moje kolezanki tez mowia aby cieszyc sie ciaza, bo to super czas, a potem zaczyna sie praca.. Ale w sumie taka fajowa! A jakie macie plany na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudusia7 o tym, ze synek to już mi w 13 tygodniu lekaż powiedział,z ę tak podejrzewa po wszystkich pomiarach które na usg zrobił, a siusiaka zobaczyłam w 22 tygodniu... mam z tej wizyty fotke z usg samego siusiola :P a te butelki mozna kupić w róznych pojemnościach ja mam na razie małą 150ml, a druga bedzie w zestawie z laktatorem który zamierzam kupic... kupie tez z tej firmy podgrzewacz... bo to fajna sprawa - podgrzewa mleko, ale tez potem wszelkie soczki, słoiczki z jedzonkiem tez można podgrzać :) no i butelki te możesz kupic w róznych sklepach...prawie wszystkie sklepy dzieciowe takie i hurtownie mają je w swej ofercie , na allegro tez są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki ja tez mam takie delikatne bole jak na @ od czasu do czasu... Mam nadzieje ze to nic, ze poprostu wszystko tam sie zmienia. Nie wiem czemu, ale jakos sie tym nie denerwuje. Moja przyjaciolka jest tak jak ty i jak miala takie bole to lekarz jej zalecil nospe i przymusowy urlop. Moze wybierz sie do gina jak nie przestanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam żadnych planów na weekend a fotke wyslij jaką chcesz :) ja wpakuje do tabeli to co dostane w mailach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka juz przestało...to nie bolało bardzo mocno...tylko troche upierdliwe było...a do gina ide w poniedziałek więc sie okaze co tam sie dzieje ;) ostatnio bylo wszystko git...wyniki mam doskonałe, szyjka długa i zamknięta, więc zero zmartwien... ogólnie funkcjonuje prawie tak jakbym w ciąży nie byłą...oczywiście nic nie dzwigam, ani sie nie przemęczam jakimiś zajęciami porządkowymi itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to luz! Ja tez juz sie nie przemeczam, ale to dlatego ze mam strasznego lenia :D:D:D Nic mi sie nie chce i balagan przestal mi przeszkadzac do takiego stopnia ze chlopak ostatnio wstawil pranie - ale to chyba dlatego ze gaci mi zabraklo ;) Okropna jestem!!!! Dobra wysle Ci jakies zdjecie, a ty masz jakies z brzuszkiem? Taka jestem ciekawa jaki jest duzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka mam fotke samego brzucha ale to jest z jakiegoś 26-28 chyba tygodnia :0 więc troche jest mniejszy niż teraz...musze coś pstryknac rzy okazji ;) to wtedy pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow sliczny! Nie wiem gdzie on jest wielki! Sliczne zdjecie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki wcale nie jesteś gruba, piękny ten Twój brzuchol :D, musisz naprawdę ślicznie znosić ciążę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie dziewczynki, bo ja to jak zwykle przespałam temat, ale zdaję się, że ominęło mnie foto synusia Klempy - Wy je chyba macie, więc jakby Klempusia pozwoliła to ja też tak pięknie poproszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×