Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

no prosze jest opis :D:D:D Mallgos, pewnie ze sie boisz, ale super masz podejscie!!! Jezeli niedroznosc jest powodem niepowodzen, to pomysl ze juz tego problemu juz nie bedzie! Super byla owu w zeszlym cyklu, wiec kochana to juz kwestia czasu!!! no i wszystkie tu bedziemy z Toba szalec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak Dorka pracuje jak mróweczka...nad produkcją postów na kafe :P :P :P ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka powiem Ci, że Twój opis jest nawet fajniejszy, no ale cóż popracuję nad swoim w przyszłym cyklu, żeby tak od Twojego nie odstawał ;) :D Ok mykam obiadek zrobić, bo się cały dzionek lenię, a meżulek głodny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo :D:D Fajna! Ledwo co zaczelam w nowej firmie a juz sie obijam... ale przeciez nie moge sie przepracowywac. Szefa nie ma, wiec co sie bede nadwyrezac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj za to ma super humorek!!! i to sie liczy!!! a za chwilke to poprostu dodasz date :D idz gotuj, bo Polak glodny to Polak zly :D:D:D Ja na szczescie nie gotuje, to zadanie mojego ukochanego, ja musze sprzatac po jego wyczynach kulinarnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba było jeszcze wiecej stron napisac to bym dluzej odpisywała :) musialm najpierw wszystko przeczytac a dpozniej dopiero pisze :) bylam u lekarza dzis, mialam usg slyszec nie slyszalam, ale widzialam ( bo bez glosu bylo) serduszko :) pieknie bije - smieje sie do lekarki ze moja bije jeszcze szybciej :) wiec jestem juz mega spokojna, wiekszosc rodziny juz sie dowiedziala. 7 tydzien podobno. Dostalam troche badan, nastpena wizyta za 3/4 tygodnie. Potem napisze cos wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gagatka my tu juz od zmyslow odchodzilysmy!!! Super wiesci!!! A znasz wielkosc dzidzi, pewnie ciupenka ze 3mm :) ale to przecudowny i najszczesliwszy widok! Wiec teraz juz spokojnie uwierzylac! pisz nam jak emocje, i wszystko! Wielkie gratulacje!! Na kiedy termin??? 😍🌻 termin 18 pazdziernik 2010 🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Gagatka nareszcie, OGROMNE GRATULACJE!!!! :D :D :D :D :D :D :classic_cool: Opowiadaj wszystko jakie wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam w koncu do domu! Gdyby nie pogawedki z Waikiki to chyba bym dzis oszalala w pracy! Doslownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem az mnie glowa z wrazenia boli :) i chyba ze nerwy mi pusciły!! ehh dzidzia ma 9,4 mm tak przynajmniej pisze na fotce :) serducho pieknie sie ruszało :) ehhh po tym wszystkim mialam isc na zakupy ale stwierdzilam ze nie, poszlam tylko do 3 sklepow. Najchetniej to bym sobie tak siadla i siedziala z bananem na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Gagatka to superancko, bardzo się cieszę razem z Tobą, teraz jesteś już spokojniejsza? Chociaż wiecie zastanawiam się czy po takich przejściach jakie wszystkie mamy a niektóre z Nas miały, ten strach o ciążę nie jest potem większy. W sumie to chyba jest on bardziej uzasadniony, bo przecież My wiemy, że począć dziecko nie jest prosto, a i odnośnie utrzymania zdrowej ciąży jesteśmy nieco bardziej uświadomione niż inne kobiety. Bo jak się o coś tak bardzo walczyło to tym bardziej człowiek nie chce tego stracić - ale mi się na powagę zebrało ;) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka to siedz z bananem na twarzy, bo to przecudowny dla was dzien!!! Mallgos ja sie balam na poczatku, a teraz mi przeszlo :) bardzo sie balam tego wlasnie pierwszego usg, pozniej byl luz i bardzo sie balam tego w 12tyg. mialam koszmary ze pani najedzie ta grucha a tem bedzie pusto... ale jak od razu zobaczylam dzidzie to lzy mi ciurkiem polecialy! Teraz jakos dziwnie jestem spokojna, ale to chyba dzieki chlopakowi. on ma bardzo pozytywne podejscie. A poza tym jakos wiem ze wszystko jest OK. Bedziesz musiala myslec pozytywnie! i my juz Ci w tym pomozemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Rybeńki:) gagatko , GRATULACJE widzisz , a nie mówiłyśmy , że bedzie wszystko dobrze. No i super niech cie banan nie opuszcza:P 9,4mm to chyba juz spora dzidzia. Ja dziś nawet miło spedziłam popołudnie, była u mnie znajoma i wkoncu sobie tak porządnie pogadałam . Bo ostatnio to byłam jakas odcieta od swiata:P Jutro w pracy zapowiadają sie laby, bo szefa nie bedzie. Odpoczne od niego psychicznie, bo naprawde ta atmosfera jest niszcząca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuej dziewczynki :) tak naprawde to sie bardzo balam, ale jak weszlam juz do srodka to sie jakos rozluznniłam i był luzik. Teraz juz jestem mega spokojna, wyluzowana ze nawet jestem sklonna bara bara z mezem :) hehe po miesiecznym poscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł laseczki 🖐️ Ście się rozpisały, że normalnie nie mogę za wami nadążyć:P tak to jest jak się pracuje po 12 h:P. Wszystkie rzeczy dla dzieciaczków są super :D przepiękne. U mnie @ jeszcze nie ma brzuchol przestał boleć ale cycki bolą dalej :P. Ostatnio kupowałam sobie nowe biustonosze bo te co mam to już troszkę za małe. Oczywiście poszłam na bazarek w czasie pracy ( jak szefostwa już nie było) i fundnęłam sobie 3 sztuki:P wracam ja ci do mierzenia a tu moje balony się nie mieszczą hahaha:D więc z powrotem do kobity i wymiana o numer większe :P. M się uśmiał ze mnie i od 2 dni mówi na mnie ty moja Pamelko :P:):D Gagatka super GRATULACJE 🌼 już sobie wyobrażam jaka jesteś szczęśliwa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej, próbowałam troszkę pracy popisać, ale udało mi się tylko jeden punkt napisać, strasznie jestem ostatnio leniwa ;). Gagatka jeszcze raz gratulacje - grunt, że wszystko jest ok :D, a widziałaś mój opis :D Moniq super, że masz lepsze nastawienie, trzymam kciuki za teścik :D Dorka jak plecki??? :D A co do tych informacji e-mailem to ja się na to piszę: mallgos@interia.eu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza szczęściaro ;) - ja tam bez stanika mogę chodzić, bo przy moim rozmiarze to on bardziej uwiera niż pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etam szczęściaro :P jak zdejmę to mi tak podskakują a teraz wyglądają jak bym sobie sylikonki strzeliła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do e-mail to ja się też dołączam zresztą Waikiki ma już moje namiary tylko jej chyba zdjęcia brak :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia a moje wyglądają jakby ich nie było :p chociaż nie powiem w lato, cieniutka bluzeczka bez stanika, to taki drobny biust super wygląda, tym bardziej, że ja mam taki dziewczęcy typ urody :D. No ale jak każda kobieta wolałabym mieć nieco większy biust ;) Dziewczynki mam dla Was ciekawostkę, powiedzcie mi czy rózni się luteina od duphaston??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ślij foto do mnie, ja też muszę sobię jakąś fotkę trzasnąć, bo teraz to nawet nie mam co podesłać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do meila tez sie dołanczam, dziewczyny mają moje namiary:P zuzka , przyznaj sie co brałaś na porost:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarzem nie jestem więc ci nie powiem :P A propos muszę się czymś pochwalić od niedzieli jak wiecie nie jadam pieczywa i ziemniaków:P tylko mięsko z warzywami sałata, pomidorki i itp. i dzisiaj się ważyłam i ważę 1 kg mniej:D czuję się lekko i nie mam wystającego brzuchola :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka za to cycki Ci urosły, tez muszę spróbować tej diety ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka , mam prosbe napisz mi co jesz np w ciagu dnia, bo ja kiedys tez próbowałam , ale chodziłam masakrycznie głodna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe odkąd biorę bromergon tak mi urosły no i oczywiście mam dobrego masażystę który bez cyca nie uśnie hehehe:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś Ty, ja biorę bromergon od kilku m-cy i nic 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq jem wszystko... do pracy kupuję sobie Witaminkę bez cukru wody piję mało bo po niej mi się chce więcej jeść. Podjadam płatki fitness pełno ziarniste lubię te z płatkami w jogurcie. Są troszkę słodkie ale jest ich nie wiele więc zastępują mi słodycze. Pierwszego dnia zaczęłam od niedzieli to zjadłam sałatkę z pomidorów,rzodkiewki, szczypiorku i fety z oliwą z oliwek wymieszaną z sosem sałatkowym winegret. i oczywiście Witaminka:D... nic poza tym. drugiego dnia jadłam twarożek z rzodkiewką i do tego pomidor i Witaminka. Na obiad jadłam udko pieczone na ruszcie z sałatą i pomidorami wszystko z oliwą z oliwek. A dzisiaj na kolację tylko sałatę z pomidorami i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre są soki warzywne bo mają dużo witamin. Ostatnio oglądałam polsat play i właśnie dietetyk mówiła że jak czujesz głód to właśnie pić takie soki i pomidory jeść bo mają dużo potasu podjadać sobie warzywa - ogórki, rzodkiewkę, paprykę.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczynki ja to mykam do łóżeczka Słodkich snów wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×