Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

No średnio mi ta drzemka wyszła, jestem rozdrażniona, brzuch boli na maksa - jak w gębę strzelił znowu @ idzie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobity :) wiem, ze jeszcze mam duzo czasu, ale juz powoli musze sie rozgladac i patrzec cco ile kosztuje i szukam juz wozka i łozeczka, wozka jeszcze nie mam, ale znalazłam łozeczko http://www.allegro.pl/item1034656940_najtaniej_klups_safari_stylowe_lozeczko_24h.html Klempa masz chyba podobne? zadowolona jestes? czy jest gorsze od zwyklych? bo mi sie strasznie podoba :) a i znalazłam do tego fajny przewiajk z zyrawką :) http://www.allegro.pl/item1034606213_klups_przewijak_niemowlecy_safari_nadstawka_hit.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka Klempa ma dokąłdnie takie łóżeczko :) ja tez je chciałam, ale wyszło inaczej ... ono jest sliczne i niedrogie!!!! mallgos jak to wydawało Ci sie że miałaś tydzien temu @ a chyba bedzie teraz?? moze tydzien temu to były plamienia wynikające z zagnieżdzania sie pęcherzyka ciążowego?? hm............. gagatka no widzisz masz dokłądnie tak jak ja miałam, ze brzuch bolał jak na mega mega @ a tu @ brak... Klempa no ja mam jeszcze 30 dni do terminu, więc troche czasu na rozpakowanie. ale chciałabym wczesniej za jakies 15 dni już by mi pasowało ;) a twój już jest taki stabilny i bobasowaty :) a mój bedzie na początek wiotki glutek i będzie robił w pieluche 10-12 razy na dzien ;) he he jejuuuuu laski tak mi beca wuwala, ze szok...czuje sie jak balon, w którego ciągle ktoś dmucha!!!!!! :o a to może przez te truskawki, które dziś wciągnełam i lody gruszkowe ... hm... obżartuch jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki - ja już sama nic nie wiem, nic nie rozumiem. Ten cykl to ja mam wyjątkowo "kolorowy" - brak mi słów ... Gagatka no faktycznie Klempa ma takie samo łóżeczko, fajne ono :) Waikiki a Ty jakie sobie kupiłaś??? A rozglądałyście się już za wózkami? Moja koleżanka urodziła w tym roku w marcu córunię i kupiła taki fajny, zgrabniutki wózeczek - tylko nie wiem na ile praktyczny, coś w tym stylu jak ten http://www.wozki-dzieciece.net.pl/jaka-powinna-byc-spacerowka.html Co o nim myślicie???? W sumie to dobrze, że Wy pierwsze zaciążyłyście - będzie można uczyć się na Waszych błędach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to dziś udana jestem oczywiście miało być :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos ja pare stron w tył powklejałam i mój wózek i łóżeczko podobne do mojego :) łóżeczko mam po samej sobie kochana...tak mnie tata z mężem urządzili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki fajne, łóżeczko, takie tradycyjne :D, a wózeczek tez podobny do tego co moja koleżanka kupiła - no różni się paroma szczegółami ;) :). o Waikiki jakbyś mogła prześlij mi foto synka Klempy - mamy na to Jej pozwolenie :D :D :D 🌼 termin - chwilowo nieznany 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) waikiki :) łozeczko po samej sobie :) biedaku :) cale szczescie ze moja łozeczko jest cale rozklekotane i leza w niej kołdry, poduszki i takie tam :) ufff no chyba ze ktos ze znajomych bedzie mi chciał dac choc bardzo bardzo chciałabym takie :) natomiast wózek :) myslałam nad takimi: http://www.allegro.pl/item1035787579_jumper_x_tako_fotelik_producent_gratis_od_reki.html choc raczej cos takiego bede szukac: http://www.allegro.pl/item1024178957_treeco_4_funk_fotelik_5_gratisow_nowe_kolory.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka też fajny :) Ja to się na wózkach nie znam, to Ci zbytnio nie pomogę. Tamten mi się spodobał, bo taki delikatny jest i tak sobie pomyślałam, że jak ja będę szukać to chyba coś w tym stylu, bo ja taka wątła jestem to, żebym miała siłę to targać ;) :D No to co dziewczyny - Dorka na weselu, Julia na urlopie, Zuzka i Moniq nieobecne - zostałyśmy same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka wózek fajny...jak sa duże koła to dobrze sie prowadzi :) ale wtedy jest cięższy...więc trzeba pamiętac o tym jak sie bedzie np go wnosić na któres piętro... mallgos wysłałąbym Ci, ale ja je zapisałam z maila w komuterze a mój komputer w tym tygodniu sie zepsuł i wszystko co było na pulpicie szlag trafił :O i nie mam tych zdjęć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Waikiki to w takim razie poczekam, aż mi Klempa prześle :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hyba, że Ty Gagatka je masz i mogłabyś mi je przesłać :D. Wiecie co tak sobie ostatnio często myślę o Pestce - ona to chyba już urodziła, albo rodzi na dniach - ciekawe co u niej słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka - wielkie dzięki, aż sie rozczuliłam jak je ogladałam :D, śliczny bobasek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. :) Mallgos, przepraszam bardzo, że tak się cieliłam z fotkami małego, ale kurde dopiero do kompa przybyłam. Chciałam Ci wysłać, ale widzę, że już Gagatka mnie wyręczyła. :) Dziękuję, cieszę się, że mój synuś Ci się podoba. :) W ogóle widziałam, że wymieniałyście się fotkami. Ja też Was chcę, więc jeśli któraś zapragnie to prześlijcie mi jakieś swoje zdjęcia na maila - p.klempa@gmail.com . Ja oczywiście też coś odeślę. Mogę podesłać i w ciąży i bez ciąży. :D Gagatko, widzisz jaki mam zryty beret. Zamiast wykorzystać czas, kiedy młody śpi to siedzę po nocach. Ale jakoś tak kurde spać mi się wcale nie chce. :) Co do łóżeczka to mam dokładnie to co pokazałaś i jestem bardzo zadowolona. :) Jest mocne i jakością nie odbiega od innych. :) Przewijak, który dałaś też mam. :) I fajnie wygląda to w zestawie. :) Do tego zrobiliśmy jeszcze w tym samym stylu komodę. :) Mąż okleił starą komodę okleiną meblową, ja żyrafkę zamówiłam na Allegro i komoda wygląda jakby była oryginalna z zestawu, ale zamiast płacić za nią ciężkie pieniądze mam za parę groszy. :) Zobacz sobie jak u mnie wygląda to łóżeczko i komoda: http://img442.imageshack.us/img442/2208/p1020442f.jpg http://img33.imageshack.us/img33/1538/p1020443t.jpg http://img208.imageshack.us/img208/9531/p1020445s.jpg Waikiki, Ty się już lepiej tak nie spiesz i donoś do końca. Dla dzidziusia jest lepiej jeśli jednak dosiedzi do terminu. Nie wywołuj więc dzidziusia z tyłka, tylko siedź na tym tyłku i cierpliwie czekaj. :D A co do wózka to już Wam kiedyś pokazywałam. Ja mam ten: http://allegro.pl/item1022458641_wozek_espiro_gtx_citro_24h_waw.html . Mam ten kolor citro. Jestem mega zadowolona z tego wózka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatko, przez to, że mój synuś ma 7 tygodni, a Ty jesteś w tym samym tygodniu ciąży to będę przynajmniej zawsze pamiętać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa bo ja po prostuweszłam w Twoje miejsce :) a widziosz pytałąs sie ktora chce wskoczyc :) i ja sobie nieswiadomie wskoczyłam. Kto wie moze to jakis znak :) heheh no wiec kobitki NibyPesta gdzies bedzie rodzic na dniach, waikiki za miesiac wiec kobitki prosze sie sprezac i wskakiwac na wolen miejscea :) Klempa mi wlasnie najbardziej podoba sie to z zyrawka :) jest przesłodkie :) no a komody miec nie bede poki co mam jeden pokoj tylko co prawda mam miec wiecej ale to jeszcze na pewno rok albo i wiecej ( 2 pewnie) i tak sobie myslalam ze bede musiala wywalic łozko i gdzies go ulokowac a z tego pokoju zrobic sobie sypialnie no a gdzie wstawie kompa to nie wiem!! A komoda mi sie juz nie zmiesci wiec ten wydatek mam z glowy :) U mnie taka paskudan pogoda ze szok!!! Pada, pada i pada ledwo wstalam z łozka!! Najcheyteniej to bym w tym lozku została!! Ale idziemy na obiad, a potem do szpitala do tesciowej, wiec wyjsc z lozka trzeba!! :( a szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczęta Tak jak czułam znowu przyszła @ - dla mnie wygląda to dokładnie tak samo jak tydzień temu, tylko boli dużo, dużo mocniej. Nie wiem co się dzieje, ale to raczej nic dobrego :(. Kiepski mam dziś nastrój, więc nie będę się udzielać, wrócę jak się troszkę ogarnę. Klepma oczywiście prześlę Ci na maila moje zdjęcie - na razie to jest takie wycięte z firmowej imprezy, jak dokopię się do innych to przeslę jeszcze jakieś z wakacji itp. Miłego dzionka :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow widzę, że zaszalałyście - ja już nieco ogarnięta, czuję się już troszkę lepiej, brzuszek tak nie boli, psychicznie w normie :D. Teraz idę podać obiadek mężusiowi, właśnie wrócił ze szkoły - zajrzę później :). Gagatka u mnie też okropna pogoda - jakoś tak wietrznie :). Klempa zdjęcie wysłane, czekam teraz na Twoje :D. Moniq, Waikiki - a Wy gdzie???? :D Dorka jak po weselu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa ale ja sie boje, zę on duzy urośnie i będzie cięzko go wypluć :O Niby Pestka miała termin jakoś tydzien przede mną, więc może jeszcze jest w dwupaku :) ciekawe co u niej...troche sie o nią martwie, bo daaaaaaaaawno nic nie napisała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos to nie dobrze,ze tydzien po tygodniu masz @...weź może to z lekarzem skonsultuj, co??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos koniecznie musisz isc do lekarza bo okres co tydzien to cos nie halo!! Pogoda jest po prostu bombowa tylko isc spac!! Ja wlasnie sie kuruje pije herbatke z cytryna, miodem i sokiem malinowym bo dalej kaszle!! No i jutro poniedzialek - super!! Rano ide na badania: moje pierwsze: czyli mocz, morfologia, grupa krwi i glukoza! Mam nadzieje ze beda mnie raz kłuc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 mi gin na kaszel kazał pić mucosolvan ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale sie rozpisałyście 🌼 doczytam napewno narazie urlop super, choc troche pochmurno, jutro wizyta u gina az sie biję, ciekawe co mi powie - ide do innego dobrego specjalisty, oby coś poradził, trzymajcie kciuki. Objawoow ciążowych u mnie brak :-D ale humor to mam taki że hoho. Byliśmy dziś na basenie i jakuzzi po powrocie obiecuje przesłać dane i fotkę.Już się doczekać nie mogę jak zobaczę wasze :-D Mallgos kochanie może to tylko plamienia ciążowe albo niewiadomo dlaczego, koniecznie idź do lekarza. Moniq mam nadzieję że to jednak nie @ Dorka zazdroszcze - bawisz sie na weselu...hmmm.Klaudusia ty juz po drugim USG?? Gagatka cieszę sie że już spokojniejsza, musiało być przecudnie zobaczyć serduszko twojej kruszynki. Waikii kiedy kochana poród?? Maleństwo kopie mocno. Zuzka kochana gdzie sie podziewasz Klempa jak tobie mały już pewnie wyrósł. Pozdrawiam wszystkie, nie zapominajcie o mnie....😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki i Gagatka wiem, że coś jest nie tak - no co dokładnie to dowiem się od gin. Na razie zrobię szczepienie i ten wymaz, bo w rezultacie to jakoś mi to cały czas umyka i w maju już się na hsg nie załapię. No nie sądziłam, że się @ powtórzy, szczepienie miałam zrobić jutro, a wymaz we wtorek - i do końca tygodnia byłoby już po wszystkim. Gin mnie pewnie opierniczy, ale dla mnie nie robi to większej różnicy czy to będzie teraz czy w czerwcu. Może to i lepiej troszkę odpoczniemy psychicznie w tym cyklu, żeby mieć siły szaleć w przyszłym :D. Wiem, ze to jest zły objaw, ale nie będę tego jakoś szczególnie przeżywać, co ma być to będzie - zwariować można od tego martwienia się. Wolę wrzucić na luz. Miłego wieczorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo Julka a Ty kochana szalejesz - zazdroszczę ;) :D. Odpoczywaj, odpoczywaj a jak wrócisz to foto podeślij :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Baby. :) Mallgos, zdjęcia wysłane. I za Twoje też bardzo dziękuję. :) Mam nadzieję, że już się lepiej czujesz. :) Waikiki, nie będzie tak źle z wagą małego. :) I tak Cię będzie zarąbiście bolało, wiec 300 g w tą czy w tamtą nie robi już różnicy. :D Wiem, nie ma to jak dobre pocieszenie. :D Dziękuję, mnie się też te misie podobają. :) Synek cały pokój ma misiowy. :) Jak podrośnie to mnie wywali razem z tymi misiami, bo pewnie autka będzie chciał mieć wszędzie. :D Gagatko, z czystą przyjemnością oddałam Ci mój brzuch. :) Cieszę się, że się nie zmarnował. :) Jeszcze co do tego zestawu Safari to komoda z tego jest bardzo droga, zreszta jak większość mebli z motywami dla dzieci. Ja nie wiem skąd oni biorą te ceny?? Nas przerobienie tej starej komody kosztowało ok. 100 zł i mam przynajmniej taką, jakiej nie ma nikt. :) Julko, no, mój Synuś to już duży chłop jest. :D Za chwilę już do Komunii pójdzie. :D :) :P Ale jestem zła, bo nacykałam wczoraj małemu dużo zdjęć i se kurna je niechcący skasowałam. Poszły w cholerę i już ich nie odzyskam. Co za sierota ze mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×