Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

A co do mojego cisnienia to mam niskie a nie wysokie heheh ,mam 107 na 87 wiec gorne mam niskie a dolne mysle ok . Wiem nawet mi maz powiedzial ze to do mnie nie podobne bo ja potrafilam i zawsze pilam kawke w max 10 min a teraz mowie wezme kilka lykow i mam dosc ,nie wchodzi dalej ,poporstu wylewam zimna ;) Mi jesli sie nie uda to tez zakupie te ziolka i bedziemy dzialac .Jak narazie to dzis juz 8 dzien z podwyzszona temp wiec czekamy dalej na bieg wydarzen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka trzymam kciuki :) niech cos wreszcie ruszy :) moniq :) joł joł :) a u mnie kolejny stanik do odstawki - zostalam z 2 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pamiętacie mnie jeszcze? Weszłam do Was i widzę, że jeszcze nie wyrzuciłyście mnie ze staraczek;-) Trochę wody upłynęło...;-) Pod moją nieobecnośc Waikiki urodziła - to cudowna wiadomość! Gratuluję szczęsliwiej Mamie i buźka dla dzieciątka! Zuzka - przykro mi, że IUI się nie powiodla. Mówią, że akurat w tym przypadku (IUI) do 4 razy sztuka! Julia, Mallgos, Moniq, życzę powodzenia i uporu w dązeniu do upragnionego celu. A co do ziółek, to też słyszałam wiele dobrego, choć nie wypróbowałam. Cuda podobno działa też akupunktura. Dorka - gratuluję Mai ;-) Gagatka, Ty to masz super datę porodu ;-) dbaj o siebie Klempa - gratuluję podejścia do Maleństwa. Wydajesz się być super Mamą, a do tego taką wyluzowaną. Nie wspomnę o Twoim powalającym poczuciu humoru;-) Anulka, zaciskam kciuki, jeszcze kilka dni... Ja już prawie mam stymulację za sobą. Wyhodowałam 8 pęcherzyków i myślę, że w pt będzie pick up a w pon lub wt Maleństwo będzie już ze mną. Oby tylko było mu przytulnie i zechciało zostać..... Ściskam Was ciepło. Odezwę się jeszcze na pewno i powiem co i jak. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonislawa jol :) gratulacje podejscia :) z takim na pewno sie uda :) no termiin mam ok choc pewnie z 2 tyg. wczesniej bede miala cc wiec jak juz to chcialabym miec to przed swietami zeby na swieta wyjsc :) - ale se marze heeh oj ja naiwna :P wlasnie malnelam sobie pazurki na malinowo!! i nie wiem w czym jutro isc do pracy - teraz to dopiero mam wybor jedne spodnie i pare spodnic a jak na zlosc zimno na spodnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka, skoro garderoba nie pozostawia zbyt dużego wyboru, to faktycznie chociaż z "upiększaniem" siebie sobie pofolguj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jutro mam termin@, choć tak sie broniłam i jestem pewna , że dostane to jest mi smutno:( I jeszcze jutro ide pierwszy dzien do pracy, aż mnie trzesie:(:( 😭😭 lobisława 🌼 witaj:D zyczę powodzenia:) gagatka🌼 a ja pomalowałam dzis na czerwono:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonislawa witaj kochana 🌼, trzymam mocno kciuki i sle duzo duzo dobrych zyczen dla was.8 pecherzykow to super a decydujecie sie na ile zaplodnionych jajeczek?? Goraca pozdrawiam i koniecznie daj znac co i jak. Moniq nie przejmuj sie slonko, moze @ nie przyjdzie, w koncu mialas urlop a na urlopie rozne rzeczy sie dzieja ;-) Dobra spadam podlac kwiatki na ogrodku. Spijscie dobrze dziewczynki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się uda, to liczymy na sześć, bo na tyle jest refundacja. Ale ile będzie "dobrych" i ile się zapłodni tego nie wiem. No i podają też tylko jeden zarodeczek, bo nie mam jeszcze 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wpadlam sie przywitac i pewnie odezwe sie dopiero w poniedzialek bo mam mega aktywny weekend. Wiecie co termin mojej zawsze regularnej @ powinien byc w niedziele a wczoraj zebralo nam sie z M na przytulanie i na koniec on mnie sie pyta co ty masz @? Zdziwilam sie ze dostalm o 4 dni szybciej. Dzis rano lekka plamka i zobaczymy kiedy sie rozkreci. O dziwo wogole nie mam dola tym razem, chyba po czesci przez to ze sobie odpuscilam :-) i taki luz psychiczny ale tez dlatego ze w pierwszy dzien cyklu mam dzwonic i umawiac sie na HSG ;-) tylko najgorsze to ze mialam miec taki cudowny aktywny weekend i @ dotsac po, patrzcie jaka natura jest przekorna. Mam nadzieje ze @ sie nie rozkreci do niedzieli. No to tyle o mnie. Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Leonislawa pewnie ze pamietamy!!! Pisz czesciej! Zycze powodzenia, mam wielka nadzieje ze dzidzia zostanie w brzusiu u Ciebie przez 40tyg :D:D:D Co kraj to obyczaj, tu w UK daja dwa zarodki.. a w Pl chyba nawet o 3 mozesz poprosic w niektorych klinikach. Daj znac jak wszystko przebiega! Moniq a ja trzymam mocno za Ciebie! Pomimo ze sie nie nastawiamy, wiadomo ze zawsze jakas nutka nadzieji w nas jest. Julcia super ze taki weekend Ci sie zapowiada! Moj tez bedzie zalatany, ale mam nadzieje ze uda mi sie troche odpoczac bo jestem zmeczona :( U nas dzis piekna pogoda a po pracy ide do kina na seks w wielkim miescie - z dziewczynami tak dla relaksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey 👄 Dorka🌼 u mnie tez ładna słoneczna pogoda:D:D Masz racje mimo , iż wiem , że nic z tego zawsze pozostaje w nas nutka nadziei :o Kurcze a ja wyczekuje i wyczekuje, ale testować nie bede!!!! Julia 🌼 życzę już udanego weekendu, oby @ była jak najmniej uciążliwa:D:D Ale mi sie tu nie chce siedzieć:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq ja tez nigdy nie testowalam, bo jakos bardziej jedna krecha bolala... zawsze bardziej to przezywalam :( dopiero jak sie spozniala to testowalam. Ta nutka musi byc, bo jak jej braknie to znaczy ze traci sie nadzieje... a jej nigdy nie mozna stracic! Mi tez sie nie chce siedziec a pracy, w szczegolnosci jak slonko za oknem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Boze jak mi sie tez nie chce pracowac.U nas bez slonka ale cieplutko .Wogole mi od rana strasznie duszno nie wiem czy to przez ta pogode czy jak .Nio i znow kawka nie wchodzi ,mam wrazenie ze jakas gorzka jest wiec znow tylko 3 lyki i tak sobie stoi 3/4 kubka brrr. Dzis juz 9dzien mojej podwyzszonej temp .Dzis miala poziom tak jak wczoraj 37,4 wiec coraz blizej sie zblizamy tych 14 dni ,zobaczymy czy sie cos zmieni .Ja wczoraj mialam straszny bol glowy nio i lekko obnizone cisnienie .Moze to po tym duphastonie ale juz wzielam 4 razy i tylko wczoraj jakos nei za bardzo sie czulam wiec pewnie to jakas zmiana pogody ;) Lekko pobolewa mnie chyba jajnik ale to raczej takie lekko uczucie czasem jak by mnie cos od srodka lekko smyralo heheh.dziwne uczucie.Piersi lekko bola mnie przy dotyku ale to czasem mnie na @ bolaly wiec tym wogole sie nie sugeruje No coz jak juz kilka krotnie mowilam jeszcze nie nakrecam sie i pozostawiam to naturze .Podejrzewam ze owulacje mialam 22dc dzis jest 31dc wiec z moich obliczen 22+14=35dc powinna przyjsc @ ale pewnie ze biore duphaston do 37dc to pewnie do 40 dc nie mam co testowac ewentualnie.Jak myslicie dziewczyny?14dzien podwyzszonej temp bedzie 36dc (wtorek ).Poradzcie;) Ok znow sie rospisalam ,czas teraz powrocic do roboty brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze spokojnie mozesz, tylko kup bardzo czuly test. A jak wyjdzie poz to oczywiscie duhpastonu nie odstawiasz :) Ale byloby super jakby sie udalo! A reszta dziewczyn kupi ziolka i tez zaraz zajdzie! Tak dobra wrozka przepowiada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja poczekam z ewentualnym testem do wtorku bo to akurat bedzie 14 dzien podwyzszonej temp wiec jak by sie moze udalo to juz powinno pokazac cos na kazdym tescie.Teraz nie bede tego robic bo za wczesnie mysle a szczerze tutaj w IRL ot widzialam tylko test ciazowe ktore mozna robic najszybciej 1 dzien przed spodziewana @ .JA uzbroje sie w cieprliwosc i przez ten tydz jeszcze poczekam mierzac temp. Nie chce sie nakrecac wiec musze poczekac i natura sama pokarze.Spodziewana @ powinna byc w pon (35dc )a test zrobie najszybciej we wtorek rano (36dc) lub popoludniu po proacy jak nie zdarze z rana;) Jutro odbieram moje wyniki progesteronu i prolaktyny wiec zobaczymy co tam wyszlo ;) Narazie podchodze na spokojnie ,co ma byc to bedzie ;)!!! To dopiero 9 dzien wyzszej temp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno masz w Irl first response i clearblue. One sa bardzo czule i powinny wykryc ciaze przed terminem. Ale masz racje, poczekaj do terminu @ i wtedy testuj! Sama jestem ciekawa Twoich wynikow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio clearblue widzialam wiec jak cos to sie w nie zaopatrze ale to we wtorek.Dorka a mam pyutanie jeszcze do ciebie ,bo jesli sie udalo to bede dalec brac duphaston.Tylko ze mam mozliwosc zalatwienia sobie go bez recepty tutja tylko nei jestem pewna czy ta nazwa jest taka sama czy moze musze poszukac odpowiednika?? Gdzie ty sie zaopatrywalas w duphaston??Jak moze wiesz jaka jest angielska nazwa to byla bym wdzieczna za pomoc a jak nie to bede sie martwic potem bo mama jeszcze 16 tabl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zaopatrywalam w Pl. Zawsze jak bylam to bralam zapasy na kilka miesiecy a jak mi sie konczyl, to mama mi przesylala ekspresem... wiec nie mam pojecia jak ten lek sie tu nazywa. Wiem ze w sumie go nie zapisuja, bo tu ciaze sie uznaje od 12tyg, wiec nie podtrzymuja mlodego plodu... Sorki ze nie moge bardziej pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dzieki za info ,ja pewnei tez bede tak robic bo o tym myslalam ale najpierw poczekam zobacze co i jak nio i czy nie pojawi sie przypadkiem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja to tyle mialam paczek, tak na wszelki wypadek... ze ostatnio kolezance przeslalam bo mi 3 zostaly :) Ten lek zawsze warto miec, bo jak sie uda to trzeba od razu brac, a nawet jak sie nie uda to i tak sie przyda w przyszlym miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jak mi sie nie chcialo dzis wstac lo matko!! a najgorsze jest to - ze wieczorem kolo 6/7 mam mega kryzys a kolo 22 juz mi sie nie chce spac i nie moge zasnac!! a rano nie moge wstac!! julka szkoda ze przyszedl @ !! no ale hsg przed Toba i wieksze szanse po nim :) Lonisława powodzenia :) anulka witaj :) no no coraz ciekawiej sie u Ciebie robi :) moniq i jak tam @ przeszedł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka to rob sobie wieczorna drzemke a potem szalej w nocy :D:D Ja natomiast w 12tyg to moglam spac caly dzien i cala noc! I to tez bylo meczace bo do niczego sie nie moglam zmotywowac... Chlopak sie smial ze jak rano mnie posadzil na kanapie, wracal z pracy a ja prawie w tej samej pozycji siedzialam :) Pociesze Cie ze to zmeczenie przechodzi i juz niedlugo nabierzesz energii! a mecza Cie jakies mdlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz :) hehhe na poczatku chcialam chlopca, potem dziewczynke teraz to juz mi wszystko jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to @ przyszła:o :o Ale było to dla mnie tak oczywiste , ze nawet przyjełam to ze spokojem. Zreszta jestem tak padnieta, ze nie mam siły byc zła. Zaczynam od dzis brac wiesiolka i jak jutro ziolka by przyszly to to tez zaczełabym pic . Chyba , ze paczka bedzie w poniedzialek to od nastepnego cyklu. Wiecie co jestem z jednej strony nawet jestem zadowlona , że dostałam @ w terminie, bo jak sie nie udało , to chociaż wszystko jest terminowo. Zatem laparo i hsg dały jakieś poztywny skutek, cos tam sie troszke naprawiło:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq wielka szkoda, ale tak jak piszesz jak ma przyjsc to lepiej aby byla w terminie, niz sie spoznia i czlowiek glupieje!!!! Mam nadzieje ze zaczniesz brac ziolka i magia zadziala! A ja sie dzis marnie czuje :( Siedze w pracy, ale jest mi nie za dobrze... boli mnie chyba zoladek, bo teraz to juz troudno okreslic gdzie co jest... Nie wiem jak ja tu tyle godzin wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Baby. :D Gagatko, ze mnie też takie zwłoki były. I to zaczęło się u mnie już we wczesnej ciąży. Jak pojechaliśmy na wczasy (ja już byłam w ciąży, tylko jeszcze o tym nie wiedziałam) to strasznie chciało mi się spać. Gdzie nie usiadłam to spałam. Mąż z moją siostrą próbowali mnie gdzieś wyciągnąć, a ja ciągle mówiłam, że zaraz do nich przyjdę i...zasypiałam. :) Mąż już aż zły był, bo mówił, że przyjechaliśmy na wczasy nie po to, by cały czas spać. :) No i potem się okazało skąd to. :) Moje dziecko spało od 21 do 7.30. :) Normalnie złoty chłopak. :) Lonisławo witaj ponownie i dziękuję za komplementy odnośnie mej osoby. :D Aż mi wzrósł wspólczynnik własnej zajebistości. :D :P Idę myć okna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ale tu jakos cicho :) wlasnie jestem po drugiej kolacji - ale same warzywak w sumie i troszke fety :) zaraz chyba pojde spac bo dzis w dzien w ogoel nie kimalam!! W pracy maskara - co chwile mi cos donosza!! ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywiało Was?? u mnie dzis pada deszcze!! meza na egzamin wyprawilam :) teraz pije kawke :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×