Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

Gość klaudzia8551
Witam mam pytanie :)) mianowicie 22.08.2009r. miałam ostatnią miesiączkę, owulacja przypadła mi na 6-7.09.2009 długość mojego cyklu wynosi 31 dni. 05.09.2009r. kochałam się z moim narzeczonym a dziś czuję lekki ból w dole brzucha tak jak na okres lub jakbym zaraz miała dostać okropną biegunkę raz po raz czuje lekkie ukłucie w miejscach gdzie są jajniki a poza tym czuję się troszkę wzdęta... Czy to może być objaw ciąży? Boje się że już powoli popadam w paranoje... :)) wiem że najlepiej byłoby zrobić test ale słyszałam że testy są najbardziej wiarygodne dzien przez spodziewaną miesiączką... Proszę o jakąkolwiek wypowiedź :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq ja też mam problemy z mówienie o tym, właściwie to w ogóle ciężko mi się zwierzać, ale akurat nie z mężem, jemu mówię wszystko jak na spowiedzi i to chyba jest błąd, bo jego powoli to przerasta. On bardzo przezył każde moje załamanie po negatywny teście i teraz zaczynam żałować, że tak bardzo go w to wciągnęłam. Facetów jednak od pewnych tematów trzeba trzmać nieco dalej. Teraz muszę jakoś wyluzować, żeby wszystko wróciło do normy :) Masz rację Moniq dobrze, ze jest to forum człowiek może się otworzyć i zapytać o to o co normalnie nie ma odwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska99
Mallgos ty stara???zartujesz chyba:):) Powiem Wam ze ja wczesniej marudzilam mezusiowi o staraniach.Jak byly dni plodne to zmuszalam go do seksu.Ale to nie ma sensu.Im wiecej gadalam tym bardziej sie zniechecal.Teraz nie mowie kiedy mam dni plodne. Poprostu wspolzyjemy co 2 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska99
waikiki.............26 lat..........wielkopolska...........starania od: 07.2009 gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99.........25lat...........zach-pom...............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klepa............. ............ Gabrysieńka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ewuska - dzięki za pocieszenie :) Kochana dopisz się do listy staraczek :). Ja też nie będę teraz mówiła kiedy mam dni płodne, tylko jak zorganizować to wszystko, żeby zawsze udało się co 2 dni??? U mnie to troszkę trudne, mąż dużo pracuje, uprawia sporty i czasami poprostu pada na "pysk", a bez niego na zapłodnienie mam zerowe szanse;) :) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska99
widze ze najdluzej sie staram.Juz sie wpisalam:):) Nie wiem czy Wam mowilam ale planuje zrobic sobie HSG.Postaram sie w pazdzierniku. Mallgos najlepiej nie mowic mezowi za duzo.Ja sie przekonalam.Te moje gadanie sprawialo ze w ogole nie mial ochoty na sex:o Ja juz sobie myslalam ze kupie sexi bielizne:)hehe!moze bedzie sie czesciej rzucal na zonke:)he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki.............26 lat..........wielkopolska...........starania od: 07.2009 gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od: 06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 :( wygląda na to, że jestem najstarsza :) kurde ... mam nadzieje że nam się uda ... zegar biologiczny tyka ... mam nadzieje, że nie jest za późno :( Pozdrawiam Was wszystkie i miło Was poznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuska życzę Ci, żeby rzucał się na Ciebie jak najczęściej:) Gabrysieńka - od razu mi raźniej, też odczuwam tykanie zegara biologicznego - straszne uczucie, ale cóż młodsze już nie będziemy, więc trzeba próbować dalej póki ten zegar jeszcze tyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska99
waikiki.............26 lat..........wielkopolska...........starania od: 07.2009 gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska99
dziekuje mallgos:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mallgos mam nadzieję, że nam się uda :) biorąc pod uwagę obecne czasy to jesteśmy młodością z tej dolnej granicy kobiet, które zaczynają się starać więc nie wpadajmy w panikę, a wszystko będzie dobrze :) mam nadzieję usłyszeć niedługo, że Ci się udało i wszystkim pozostałym kobietkom też :) u mnie trzeci dzień cyklu i niedługo następne próby. Jestem pozytywne nastrojona przez Was kochane, a pozytywne nastawienie jest najważniejsze więc do dzieła :) życzę dobrej nocki :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgos, to ja do tej drugiej teorii w ogóle nie pasuję. :D Nigdy się nie puszczałam, późno straciłam dziewictwo, nie faszerowałam się świństwami, mój Mąż jest moim jedynym partnerem seksualnym. Więc w takim przypadku dziecko powinniśmy mieć za pierwszym razem. Więc skąd zrobiły się te 4 lata?? Kurde, wiesz, ludzie to naprawdę czasem jak coś wymyślą to cycki opadają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! nie łamcie się! trzeba sie wyluzować...bo inaczej to cięzko bedzie. Luz blus ;) odnosnie gadania z mężem to jestem zdania, że nie wszystko powinien wiedziec i nie mozna klepać duzo o tym, bo sie własnie chłop może tym zestresowac i tyle... a jak sie zestresuje to nie bedzie mu to przyjemności sprawiało :o a w koncu seks to przyjemność prawda!!! Ale nie mozna tez nic nie mówić...bo to taki depresyjny klimat sie wtedy robi :( w końcu małżeństwo to partnerstwo...a rozmowa jest konieczna tak w ogóle... taki złoty srodek trzeba znaleźć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a pomijając to wszystko ja mam stracha, bo mi sie zaczyna cykl, w którym jajeczkowanie bedzie z lewego jajnika -a to jest jajnik nieposłuszny i jak mi znowu wygeneruje torbiel to chyba go zastrzele!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska99
Waikiki dobre to bylo z tym jajnikiem.:):)Nie zastrzelaj go,bedzie jeszcze potrzebny:):)Mam nadzieje ze pecherzyk ladnie peknie a plemniczek szybko dotrze:) Ja dzisiaj 4 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki to mnie teraz zastrzeliłaś (mnie a nie jajnika heheh) skąd wiesz, że zaczyna Ci się cykl, w którym jajeczkowanie będzie z lewego jajnika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki.............26 lat..........wielkopolska...........starania od: 07.2009 gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dawno mnie tu nie było. Jutro mam badanie na drożność jajowodów. Tryzmajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska99
ooo jak sie zlozylo:)Gabrysienka jak dlugie masz cykle??ja w tym cyklu musze zadzialac na maksa:):)he!chyba kupie testy owulacyjne.Dam im jeszcze jedna szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska99
Kerla bede mocno trzymac kciuki!!!mozesz mi powiedziec jakie badania musialas wykonac przed hsg??ja planuje na pazdziernik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki.............26 lat..........wielkopolska...........starania od: 07.2009 gagatka...........24 lata........małopolska..............starania od 04.2009 mallgos............28 lat..........mazowieckie............starania od: 05.2009 ewuska99......... 25lat...........zach-pom..............starania od:06.2008 moniq123........ 24lata.......kujawsko-pomorskie.....starania od: 11.2008 Klempa............. ............ Gabrysieńka..... 29 lat ... śląskie ... starania od 08.2009 karla83........... 26 lat ...................pomorskie ... starania od 10.2008 loza................23lat .........podkarpackie ........starania od 07.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysienka te badania robi sie dopiero jesli przez rok nie uda ci sie zajsc w ciaze.Takze luzik:) Ja sie staram 16 miesiac:( moje cykle to 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny my też staramy sie ale o drugie dziecko życzę wam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiem Wam cos.:)Moja kolezanka starala sie o dziecko prawie 2 lata.W ostatnich 2 cyklach wspolzyla co 2 dni,czyli przez 2 miesiace:oAle sie udalo:)nie ma szans ze ominiesz owulacje.Ja tez mam taki zamiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ja też wam życzę , najgorsze jest w tym wszystkim ta niepewność i czekanie czy się udało czy nie ,ale myślę że w tym miesiącu nic z tego bo nasze starania były nie zabardzo bo mąż potem się rozchorował na grypę, myślę że się nie udało bo temp. też niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×