Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mallgos

STARAM SIĘ O DZIDZIUSIA

Polecane posty

czesc dziewczęta Jak dzionek, przesilenie nie dopadło?? :) Gagatka PRL mimo, iż wciąż jest podwyższona to jednak nieco spadła, teraz mam wynik 26.33 przy górnej granicy 25.00. Nie wiem dokładnie jak się ma tarczyca do prolaktyny, mnie doradzono, że jak PRL wychodzi za wysoka to lepiej od razu sprawdzić TSH, żeby wykluczyć dodatkowe problemy. W sumie to jestem zadowolona, bo po tym m-cu jest lepiej niż było i daje mi to nadzieję, że ta PRL wkońcu się unormuje. Wyglada na to, że ten czas nie myślenia o ciązy wyszedł mi na zdrowie. Podejrzewam, że istnieje również problem po stronie M i dlatego nie ma ciąży. Zobaczymy jeszcze co powie gin, a nie wiem czy uda mi się do niej wkręcić jeszcze przed świętami. Załuję, że nie potrafię odczytać wyników M, nie wiem, na który zapis powinnam zwrócić uwagę, co jest niepokojącego. A Wasi M musieli po takim badaniu coś brać, jakieś tabletki??? może Wy mi coś doradzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) na szczescie juz w domku :) mallgos a zazywasz dalej bromek? prl calkiem calkiem :) juz wiem ze badanie PCT czyli wrogosc sluzu po stosunku kosztuje 60 zł i sie jeszcze waham czy isc w tym cyklu czy w kolejnym po hsg!! Sama niew iem, w tym mam tyle wydatkow ze chyba nie wyrobie. Bylabym raczje za badaniami TSH. Ale o nie poprosze lekarke, zrobie na fundusz. zuzka super wiadomosc :) waikiki wyrazy wspolczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki strasznie mi przykro... niby taka kolej rzeczy, ale to wcale nie pomaga jak sie straci kochana nam osobe. Mallgos ja jak badalam ukochanego, to przy kazdym wyniku mialam podane normy i porownalam wyniki i po tym wiedzialam ze wszystko OK. Jezeli nie masz norm, to zawsze mozesz zadzwonic do laboratorium i powinni Ci podac, albo poszukaj na necie. warto sprawdzic niz wyczekiwac i sie zamartwiac, bo moze nie ma czym. Moje zakupy ciazowe marnie, kupilam tylko jedna bluzeczke. Wszystkie te ubrania wydaja mi sie ogromne na razie... ale wiem ze juz niedlugo to sie zmieni :) No tu tez sa strasznie drogie, wiec chce poszukac na jakis stronach moze tanszych. A Allegro zawsze moze przeslac do rodzicow i mi przywioza, bo przyjezdzaja niedlugo. Dzieki za podpowiedz. Ide sie zdrzemnac, bo doslownie padam! Zuzka gratulacje! Problem pracy z glowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waikiki bardzo mi przykro z powodu babci, trzymaj się kochana. Gagayka ja z prl jestem zadowolona, bo jest zdecydowanie mniejsza mimi, iż wciąż przekraczam normę :) Dorka ja na tym wyniku mam podane normy, ale są jeszcze jakieś uwagi i nie wiem co one oznaczają :/. No i niestety muszę poczekać na wizytę, bo nie rozkminię tego. A tak w ogóle to jak Wam dzionek minął? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) juz dziś troche mi lepiej...ale jeszcze w piatek będzie masakra, bo pogrzeb...nienawidze tych "imprez" wyobraźcie sobie,ze paradoksalnie w ten sam dzien, czyli wczoraj moja znajoma urodziła syna...o 12:30 ..mały ma 3600 wagi, termin był na 28 marca...ale poród chyba nie był zbyt przyjemny...bo znajoma napisała, ze nigdy więcej nie zdecyduje sie na poród naturalny :( :O uuuppppssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatja85
hejka :) waikiki niestety takie jest zycie, jedno sie konczy, drugie zaczyna.Ja urodzilam sie poare dni po smierci swojej babci. ja jutro ide na prl - bedzie to moj 4 dc - mysle ze moze byc. Mam nadzieje ze chociaz okolo 60 ng bedzie. Ciekwe jak tam Klempa?? I moniq???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagatja85
zuzka11 nick...... wiek....... skąd?........... starania od? ........termin@ lolitka....25 lat........małopolska.......od 11.2009.......03.04.2010 gagatka..25 lata......małopolska........od 04.2009..... 18.04.2010 mallgos.. 28 lat........mazowieckie......od: 05.2009..... ewuska99.. 25lat.....zach-pom..........od:06.2008..... moniq123. 24lata.....kujawsko-pomo...od: 11.2008.... Gabrysieńka..29 lat ...śląskie ...........od 08.2009...... karla83...26 lat .......pomorskie ......... 10.2008......... loza.......23lat .........podkarpackie ... od 07.2009..... Paula_27...27lat.......wielkopolskie..... od stycznia 2009.... OJolinar ...24 lata.....śląskie............. od lutego 2009.... Linijka......25lat.....świętokrzyskie... .. od maja2009..... klaudusia...26lat......mazowieckie....... od 08.2009....... zuzka11....28lat.......lubelskie........ od 02.2008....ok. 11.04.2010 atka1112..22 lata....dolnośląskie.......od 01,2009.... 8.12.2009 Gafi.........39 lat .....mazowieckie.....od stycznia 2009 Mamą być...23lata.....zach-pom........od 08.2009...18.02.2010 Zaciążone. Pseudonim.......Wiek..........województwo..........term i n porodu Pestka............26lat..........dolnośląskie......... .. .15.czerwca 2010 waikiki............26 lat..........wielkopolska..........19 czerwca 2010 Klempa............. 27 lat............śląskie .............31 marca 2010 Rudzielec2606....36...........zachodniopomorskie.......12 lipiec 2010 little lady m..22lata....malopolskie.... Dorka_L.........29lat.................................... 16 pazdziernik 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane 🖐️ melduje sie cała i zdrowa , choć troche obolała:) dzis wróciłam do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja tez nie dawno weszlam, bylam na podworku - grabilam trawe po zimie :) a M. grzebal przy samochodzie. Moniq opowiadaj :) co Ci tam zrobili? jakie badania? no i co powiedzial lekarz? kiedy wyniki?? Ja dzis robilam prl - niby mialy byc wyniki po 3, ale jak wyslalam meza to ialy bec za 40 minut i juz mi sie nie chcialo czekac. Takze jutro pojde rano po nie. Mam nadzieje ze chociaz z 60 ng bedzie :) a co tu taka cisza?? halo halo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec tak przed zabiegiem, krew , mocz, ekg, badanie gin. Przez cały dzien piłam taki okropny płyn 1,5 litra, okropienstwo. Później na drugi dzien juz tylko cewnik i na blok. Wyniki juz mam wszystsko dobrze, jajowody drozne , jajniki ponakuwane . Pani doktór powiedziała ze - 7kg i zachodzimy w ciąże:P wiec teraz potrzbuje jakąś dietke. Narazie wszystko mnie boli, ale nie jest żle . Ciesze sie ze mam juz to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq mialas laparoskopie? czy hsg?? mnie to czeka za miesiac :) kochana ja moge Ci polecic kopenhadzka - stosowalam ja w tamtym roku po niespelan 2 tyg. kuracji bromocornem ( 2 tyg=4 kg) i waga rosla. Stosowalam ja tylko 10 dni i 3 kg polecialo, potem schudlam jeszcze 2 - na poczatku jadlam malo, po jakism czasie juz normalnie. Teraz waze tyle iel po skonczeniu. No ale zaczelam znow sie leczyc na prl wiec jest mi trudniej zrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq super wiesci! Bardzo sie ciesze ze jest wszystko dobrze, a 7 kg szybciutko zrzucisz!!! To zaden problem przy takiej motywacji! Jakas zdrowa dieta, troche ruchu i bedziesz szprycha! Gagatka a Ty spokojnie czekaj na wyniki i nic sie nie boj badan. Na pewno strach jest wiekszy niz to warte... Mysle ze bedzie u Ciebie wszystko dobrze i jak tylko zwalczysz prolaktyne to zaraz sie uda!!! A u mnie super, dolegliwosci ciazowe juz chyba przeszly - no prawie, brzuszek delikatnie zaczyna sie zaokraglac, ale tylko ja i ukochany to widzimy. W nastepnych tyg mam duzo wizyt, badan, ale jakos sie nie denerwuje... wierze ze wszystko jest dobrze!!! Musze sie pochwalic ze dostalam dzis prace, ale nie powiedzialam o dzidzi... pewnie jak im powiem to mnie nie przyjma, a zamierzam ich poinformowac zanim zaczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witka laseczki🖐️ Ja już po wizycie u gina mam przeciwciała przeciw plemnikom stopień 2 tzn. paraliżuje ich witki z główkami jest oki. Jutro odbieram wyniki na przeciwciała kardiolipidowe i jadę na wrogość śluzu. A po dzisiejszej wizycie mam pęcherzyk 28mm bardzo duży i dorodny a mam 11 d.c. więc jest spoko:) Moniq super że wszystko dobrze ale ja żadnych płynów nie musiałam pić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka wiec jest dobrze??? to fajnie :0 i ladnie Ci sie rozwiaj wszystko :) który to juz twoj cykl po droznosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej umieściłam nasze wyniki na forum medyczny i otrzymałam odpowiedź, że wydają się być w normie, jeśli tak to niby czemu nie ma ciąży?? :/ Zuzka może ja mam to co Ty - te przeciw ciała. Jak to się bada??/ Do gin idę dopiero w przyszłym tygodniu, ciekawe co ona mi powie :/. Kurcze, a może ja jestem bezpłodna. Ehhhh Moniq cieszę się, że już po wszystkim gratuluję cudownych wieści, a jeśli chodzi o dobrą dietę to słyszałam, że dieta białkowa daje super efekty :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka, ja miałam i laparo i przy okazji hsg:) dorka, gratulacje pracy, może nie będzie tak źle zuzka, wiem że w niektórych szpitalach robią lewatywkę, ale tu pielegniarki powiedziały , że ten płyn jest po to , aby oczyscić całe jelita a nie tylko od dołu. 28mm w 11dc to naprawde spory okaz, aby tak dalej:P mallgos, spokojnie pojdziesz z wynikami do lekarza , powie ci co i jak. Głowa do góry👄 Kurcze a jakos spać nie moge, nie ygodnie mi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ U mnie świeci słonko:) ja dzisiaj jadę na zakupki z moją psiapsiułą. Mallgos u mnie stwierdzono przeciwciała przeciw witce plemnika. Komentarz kliniczny: przeciwciała przeciw plemnikowe tylko w bardzo dużych mianach hamują płodność, w niskich jedynie ją zmniejszają lub nie mają znaczenia klinicznego. Ja mam ++ co znaczy mogą mieć znaczenie kliniczne. Dziś odczytałam wyniki przeciwciał kardiolipinowych negatyw to dobrze wszystko w normie chociaż tutaj. Te testy robi się wtedy gdy dochodzi do poronienia lub nie można zajść w ciążę. jeśli jest wrogi śluz to wtedy nie przepuszcza plemnika do środka jamy macicy bo on jest w szyjce macicy a nie w środku. Dlatego my w przyszłym cyklu zdecydujemy się na inseminację. Gagatka to mój drugi stymulowany cykl po hsg. Odezwę się później bo teraz spadam na zakupki.:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mallgo zapomniałam robi się to z krwi i czeka 5 dni roboczych z za te badania zapłaciłam 120 zł. :) a test PCT wrogość śluzu u mnie kosztuje 60 zł>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Ja Wam mija dzionek , bo ja leże jeszcze w łóżku z laptopem na kolanach:( Kurcze nie mogłam w nocy spać , a i tak ano sie obudziłam:o Mogłoby przestać mnie wszystko boleć bp mam już dość tego leżenia :( U mnie też piekne słońce za oknem:):) przyszła chyba wiosna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no wiec powiem Wam ze jestem w starsznej kropce. Odebralam dzis wyniki prl, pani w laboratorium az 2 razy powtarzala bo sie jej nie podobaly!! Mam 0,5 ng/ml!!!! 22 lutego mialam 83 ng/ml a 25 marca mam 0,5!! Paranoja jakas!! Dzwonilam do lekarki - i mam zmiejszyc dawke - bede zazywac na razie polowke co 2 dzien.I za miesiac znow do kontroli. Wybieram sie tey do endokrynologa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojjoj ale tu cichutko :) ja juz nie spie - M. kaszle,a jakos mialam lekki sen rano i mnie obudzil. Zreszta ja tez nie jestem zdrowsza. Za kare wyslalam go do sklepu po bulki. :P Wczoraj zazylam pol tabletki :) dzis w ogole nie bede zazywac :) zreszta chyba pojde na piwkoze znajomymi ze studiow i bedziemy spac u tesciow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️🖐️ O kurcze jaki tu spokój , aż odrazu czuć , że weekend:):) gagatka🌼 moja lekarka jest ginekologiem-endokrynologiem , wiec jesli chodzi o hormony mam ją w pakiecie:P Ja mojego wysłałam na zakupy do biedronki, sama miałam z nim jechać , ale jakos nie mam siły:( Już nie śpie od po 7, tak jakoś od czasu wyjscia ze szpitala słabo sypiam. Wczoraj nawet wziełam tabletki na sen, ale za wiele nie pomogły.Kurcze cały czas krwawie, niby to normalne , ale jakos tak dziwinie. Miłej soboty laseczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) moniq a ile dni lekarz mowil ze masz krawic ? ja wlasnie skonczylam cwiczyc, wczesniej caly dzien sprztalam - a teraz ide pod prysznic bo umowilam sie z ludzmi z roku na piwo!! To jest jakis cud bo odkad sie obronilam (czerwiec 2009) to ani razu nam sie nie udalo spotakc wieksza grupa! Aczkolwiek obydwoje jetsemy chorz z M. Ale damy rade. Takze laseczki mnie nie bedzie do jutra, bo totem zostajemy u tesciowej na noc no i na obioad odrazu :) I chyba zostalysmy juz ciotkami?? co?? Klempa powinan juz urodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł :) moniq a ile dni lekarz mowil ze masz krawic ? ja wlasnie skonczylam cwiczyc, wczesniej caly dzien sprztalam - a teraz ide pod prysznic bo umowilam sie z ludzmi z roku na piwo!! To jest jakis cud bo odkad sie obronilam (czerwiec 2009) to ani razu nam sie nie udalo spotakc wieksza grupa! Aczkolwiek obydwoje jetsemy chorz z M. Ale damy rade. Takze laseczki mnie nie bedzie do jutra, bo totem zostajemy u tesciowej na noc no i na obioad odrazu :) I chyba zostalysmy juz ciotkami?? co?? Klempa powinan juz urodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ... ciekawer jak klempa...już na pewno ma u boku synka :) ciekawe kiedy sie na tyle ogarnie,z eby do nas na chwilunie zajrzeć :) ja Wam powiem,z ę coraz bardziej boje sie porodu... ogólnie z czasem jak jestem w ciąży to ten strach sie zmniejszał,a le moja koleżanka urodziła 23-ciego i jej relacje mnie troche przestraszyły :O ojojojojjjjjjj ale i tak będzie co ma być!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Ale u mnie dziś ładna pogoda, słoneczko mnie obudziło:):) Też jestem ciekawa jak Klempa, napewno juz jesteśmy ciociami. waikiki🌼 nie myśl tak o tym, poród u każdej kobiety wygląda inaczej, ważne abyś trafiła na dobrych lekarzy:):) głowa do góry!!! Jakie macie plany na niedziele?? Miłego dnia👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze napisałam sie i mi posta zjadło:o Też myslalam o Klempie napewno jestesmy ciociami:):) waikiki , nie przejmuj sie kazda kobieta porod przechodzi inaczej, a grunt to trafic na dobrych lekarzy:):) wiec głowa do góry!!!!! Jakie macie plany na niedziele???? Miłego dnia👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq123 no własnie...chciałabym trafić na dobrych lekarzy i położną. Chyba sie bede o to modlic...nie chcialabym by było inaczej ;) zobaczymy... u mnie to ladnie było, ale wiał zimny wiatr :( a teraz to sie zachmurzyło i ciemno jak w dupieeeeeeeee... :o no i deszcze grrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) kobietki :) u mnie anwet fajna pogoda :) ale jak bylismy chorzy tak jestesmy nadal - skoro samo nie przechodzi to trzeba sie za leczenie zabrac :) I wiecie co - jedziemy na wakacje w sierpniu :P do Bułgarii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×