Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mam pytanie odnośnie tematu. P

Gdzie na podroż po ślubną z poczatkiem października

Polecane posty

Gość mam pytanie odnośnie tematu. P

mam pytanie odnośnie tematu. Pod koniec września biore slub no i pootem oczywiscie chcielibyśmy poleciec na podroz poslubna. Ja mam przepadnięty paszport a nowego nie chce wyrabiac bo poźniej zmieniam nazwisko. Więc pozostają nam juz tylko kraje uni europejskij bo tam mogę poleciec na dowó dosobisty. Problem polega dokladnie na tym gdyz nie wiem gdzie będzie jejsze tak cieplo by można by bylo leżakowac i sie opalac. jaka temperatura jest na początku pździernika w Grecji.Np. na krecie czy Rodoos no i jakie ewentualnie polecacie inne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie odnośnie tematu.
No gdzie jeszcze bedzie tak cieplo by moc sie razem juz z moim mezusiem opalac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilam
do Tajlandi:) oiekne plaze rewelacja:) teraz sie dopiero zaczyna sezon:)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trąba bomba
na rodos o tej porze powinno być ciepło. My byliśmy w podróży poślubnej właśnie tam od 27.09 do 05.10 pogoda była ekstra, cieplutko, słonecznie. Trafił się tylko jeden dzień pochmurny deszczowy i chłodny, ale akurat zaplanowaliśmy wtedy wycieczkę na sąsiednią wyspę, a tam było słonko:D Ale z tego co pamiętam na turnusie tydzień przed nami pogoda nie dopisała, podobno ulewy były. Także 100% pewności Ci nie dam, ale mimo to polecam rodos z całego serca... Piękna wyspa, idelana na podróż poślubną... :) A i plus tego taki że w październiku będzie juz taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipany...
Mysle ze na poludniu Hiszpanii bedzie ciagle cieplo - tam w okolicach Costa del Sol. No i zawsze masz np Paryz badz inne stolice, gdzie tez moze byc fajnie i romantycznie. Zwlaszcza polecam Francje jesienia bo jest naprawde piekna:) A jak koniecznie plaza to jeszcze wez pod uwage wyspy hiszpanskie. Mysle ze tam jest cieplej niz w Grecjii. AA no i jeszcze Sycylia i cale poludniowe Wlochy. Polecam Wlochy bo sa piekne a ludzie super mili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa lata temu bylismy na Sycyli od 04.10. tydzień. Ciepło, morze fantastyczne, kapalismy się. Raz popadał deszcz w nocy, ale do rana to naet śladu po nim nie było. Pewnie trochę mniej ludzi za to - polecam. Mój mąż był w Andaluzji w Hiszpanii w październiku - tez sobie chwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Kanarach jest cieplo i przyjemnie: 26-28 stopni i slonce. Tajlandia moze i fajna ale w UE nie jest i raczej nie bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Gracji mozesz, ale tylko samolotem. autokarem jedzie się przez kraje które sa poza UE i paszport jest wtedy niezbędny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midsnhio
Nie możesz sprawdzić temperatur na necie?? wystarczy wpisac W grecji w październiku jest już chłodno raczej o wodnych i słonecznych kąpielach można zapomniec Chyba że interesuje cię głównie zwiedzanie to wtedy super bo się nie gotujesz A jeśli chcecie spędzić czas na plaży to raczej Egipt lub Maroko np ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mielismy slub 4 pazdziernika i lecielismy 9 w podroz poslubna do Egiptu pogoda idealna cieplutko a raczej upalnie ok 32-36 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili ❤️ jak masz wiecej kasy to poczekaj do grudnia -wtedy zaczyna sie sezon na dominikanie :) tam jest jak w bajce!!! po powrocie nie bedzie wierzyła,z e tam byłas :D nie wiem jak z pogoda w tym czasie w grecji jest, ale podobno piekna jest wyspa Zakhyntos ...idealna na podróz poslubną!! więc może tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiecie czytać ze zrozumieniem?Autorka wyraźnie psize,że ma do dyspozycji tylko dowód osobisty! Polecam Grecję,Hiszpanię i Francję - moje ulubione kraje na wakacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo nie doczytałam... jak na dowód to hm... to chyba kiszka, bo w październiku to bedzie juz zimno w europie :o lepeij złóż wniosek na paszport zaraz po ślubie... w miesiąc go dostaniesz i wtedy jedźcie... wiem,z e chce sie od razu zniknąć i przenieść gdzieś w bajkowy swiat, ale czas szybko leci :) ja miałam slub w sierpniu, a polecialam na podróż dopiero w styczniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jekaterina dziewczyno spokojnie :P hiszpania, francja i grecja nie jest juz w październiku taka ciepła... wszystko zalezy czego ona oczekuje od podróży poslubnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe,nie,no jestem zupełnie spokojna:-) Co do temperatury,to zależy co kto lubi.Mnie wystarczy 25 st.Byłam w tym roku w Turcji i niestety temp. nie schodziła w dzień ponizej 40 stopni,także taki jesienny wypad do Grecji by mi odpowiadał,tym bardziej,że cenowo powinno być też atrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie doczytalam wiec po co nerwy..kazdemu sie zdarza a przy malym dziecku nawet na doczytanie niema czasu,, Ja bylam w grecji ale w czerwcu wiec byly upaly a w pazdzierniku jak dla mnie za chlodno by juz bylo chyba ze wolisz chlodniejsze pogody to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w Grecji na przelomie wrzesnia i pazdziernika i bylo bardzo fajnie. tak 25-28 stopni i słońce, dopiero w ostatni dzien sie rozpadalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w październiku na sycylii było 28 stopni. A znajmi z pracy byli w tamtym roku na Maderze (Portugalia) i poopalani wrócili, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsf
to ja zapytam o Tunezje-musze meic tam paszport? nie zmienilam go jeszcze,a wycieczka bedzie w przeciagu 3miesiecy od slubu i zmiany nazwiska,sam paszport mam wazny jesli chodzi o date.nie wiem czy w tej sytuacji jest niewazny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcvbvb
z tego co się orientuje to możesz spokojnie jechać po slubie na starych dokumentach Raczej nikt by nie wyjezdzał po ślubie odrazu jakby się nie dało Bo nikt tak szybko dokumentów ci nie wyrobi. Jeśli masz wystarczającą ważność paszportu to możesz z nim jechać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka_beata
My bylismy 3 tygodnie (w pazdzierniku) na Karaibach. http://grenada -caribbean.blogspot.com Jeszcze nie ma sezonu, wiec troche taniej i mniej ludzi sie kreci po plazach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodytt
Moi znajomi po ślubie wybierają się do hotelu Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim. Tam na młodych czeka wiele przyjemności jak chociażby kąpiel w winie. Poza tym tamtejsze okolice są idealne na romantyczne spacery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Wam na podróż
Melia Madeir Mare Resort & Spa :) Jadę tam w listopadzie, dokładnie 1-szego z biurem Itaka. W zeszłym roku, była moja przyjaciółka z mężem i jej zachwyt nad wyspa, pogodą oraz hotelem, tak mi się udzielił, że w tym roku, lecę ja z narzeczonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Wam na podróż
*Melia Madeira Mare Resort & Spa, Madera/Portugalia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kraje UE
polecam Pragę lub Amsterdam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MążŻony
Polecam szeroki wybór apartamentów Sun&Snow znajdujących się na terenie całej Polski. Bardzo dużo sprawdzonych lokalizacji, świetne warunki i atrakcyjne ceny. Byłem dlatego polecam :) https://www.sunandsnow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr1991

Nie ma sensu nigdzie latać, odpocznijcie w Polsce. Zaszalejcie, my tak zrobiliśmy. Siedem dni w hotelu Przyklasztorze w Sulejowie koło Piotrkowa. Każdego dnia spa, basen, sauna i wino. Żona była zachwycona. W tym roku wracamy, tym razem na krótki weekendowy reset trzy weekendy przed świętem niepodległości. Jakby co - oprowadzimy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 01:27, Gość Polecam Wam na podróż napisał:

*Melia Madeira Mare Resort & Spa, Madera/Portugalia 🙂

Wspaniała wyspa. Również byliśmy z żoną tam. Do tego skorzystaliśmy z polskiej przewodniczki Soni z madeira dreams i powiem szczerze, że to była najlepsza wycieczka w naszym życiu. Wspaniały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×