Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Afrodyta bogini milosci

Tutaj Piszemy o Seksie bez Tabu

Polecane posty

Jakie tam zamieszanie,tu po prostu bedzie kochana topik o seksie,kazdy bedzie pisal co chcial,w ten sposob topik bedzie dluzej istanial,bo zawsze bedzie mozna dodac cos nowego,temat seksu jest niewyczerpanie dlugi:-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Truskawka na tym forum to nie da sie pisac normalnie i bez tabu..bo albo sie jest atakowanym przez nedzne pomarancze ,albo ktos wyzywa od ..najgorszych:-PWiec raczej jest cenzura w postaci rozzłoszczonych panienek z odzysku lub impotentów:-P Autorko masz ładny nick;-) Jestes hetero czy bi? o czym chiałabys w tej chwili klikac i czy moge sie dołaczyc..ale uprzedzam mam opinie koorwy na tym swietojebliwym forume;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za szczerośc..przyznałam sie otwarcie ze jestem dziwka w łóżku ale dla swojego męża!!!..w kuchni słabo, ale na salonach bryluje..podobnie w sypialni:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
larwka--> no przecież skoro jestes ostra w łóżku dla swojego faceta to chyba dobrze? bo wg mnie tak. co inego gdybyś dawała wszem i wobec innym kolesiom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halohaaaaaaaa
T100 Larwkę atakuja za szczerosc i za pisanie o sexie nawet z prostytutkami:-) Śledze jej wpisy i jak dla mnie sa interesujace ii na temat. Jak czesto współzyjecie ze swoimi partnerami i czy jestescie w stałych zwiazkach?Ja mam dochodzacego i w sumie raz na dwa tygodnie..porazka na maxa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenerGrubasow
mada27 wspolczujemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż tociekawa inicjatywa :D Po tych wszystkich tematachj o seksie ananym, trójkątach, wielkości penisów,rozmiarach biustu, pissingu i innych :D Ciekwe co może być jeszcze tabu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
larwka to nie ty masz opinie qurvy na forume tylko koko :classic_cool: nie dowartosciowywuj sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa :D Sajeszcze tematy o ekshibicjonistach zapraszających na pokazy. Relacje z pierwszych razów. Kiedyś był temat obukake. A teraz nastąpiła renowacja masturbacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć onet :) Chociaż w sumie to możnaby popisać o seksie bez tabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seszka
ja mam podobnie jak Magda, mieszkam z mężem, dzieci brak, seksu brak, orgazmu brak...To się teraz zdołowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×