Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Afrodyta bogini milosci

Tutaj Piszemy o Seksie bez Tabu

Polecane posty

Gość halohaaaaaa
poczatek weekendu moze szykuja sie wyjscia..na sexik;-) ja ten weekend mam samotny..echh to moje zycie..popisac sobie tylko moge i pomarzyc , bo za to nie karaja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze tak jest ,że facet wszędzie i zawsze może, a kobieta musi mieć nastrój... W moim związku role trochę się odwróciły . To ja wolę go pieścić , miziać i kusić . Poza tym po tylu latach kiedy widzę jak reaguje na mnie mój facet podnieca mnie to okropnie. A co do radzenia sobie z temperamentem...? Zadawalam się sama...czasem na oczach mojego Miśka, który w końcu reaguje właściwie i kończymy już wspólnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj ide na grila i ognicho za miasto tam juz czeka na mnie moj ukochany z przyjaciolmi, mamy dla siebie juz domek bo nocujemy tam do niedzieli - juz sie nie moge doczekac, jeszcze 15 mini wychodze na pks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do anala... Kiedy byłam młodsza , to też myślałam fuj, fuj... Dzisiaj mam już za sobą...było przyjemnie ...dla obojga...ale bez fajerwerków. No i nie podobało mi się to ,ze przez cały dzień po czułam się taka ...otwarta. Więcej nie mam ochoty na kolejne próby, nie wykluczam,ale nie spędza mi to snu z powiek...Na szczęście mojemu Miśkowi też na tym nie zależy. świnka, co do orgazmu w czasie stosunku...może za bardzo chcesz dojść i się nie udaje. Nie myśl o tym ,tylko skup się jak Ci przyjemnie i ćwicz mięśnie Kegla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo ZOOFILII... Lol każde zboczenie może doprowadzić do krzywdzenia, ale tak jak wszędzie znają się idioci którzy krzywdzą. Zoofilia nie doprowadza do krzywdzenia zwierzęcia! Wbijcie to sobie do głowy raz na zawsze! Spróbuj jeden z drugim zmusić psa/suke albo konia/klacz do współżycia buahahha jak wam zapierdoli z kopyta albo wgryzie się w jaja to zobaczymy kto tu kogo skrzywdzi !!!!!! Nie da się! Zwierzęta wielokrotnie same inicjują zbliżenie, albo wystarczy tylko mała zachęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halohaaaaaaaaaaaa
Nie zamierzam zwierzecia zachecac do sexu:-P mam mezczyzne :-D i pytanko: Skąd tak duzo o tym wiesz?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem bo się interesuje tym tematem i podejściem ludzi do tego tematu, takie socjologiczno-erotyczne badanie ;) Oczywiście nie zamienił bym kobiety na zwierzątko :D Kobiety zdecydowanie są najcudowniejszymi i najbardziej zmysłowymi istotami na Ziemi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halohaaa, dziekuję , że chciałaś być miła ,ale tu nie ma czego zazdrościć tylko pracować nad swoim związkiem. Seks jest bardzo ważny ...szczególnie udany ,bo bez tego nie ma pełni szczęścia . Natomiast przez tak wiele lat wspólnego życia mieliśmy lepsze i gorsze dni i lata . Była też zdrada jednego z nas...ale to wszystko mozna przetrwać kiedy ludzie się szanują i kochają. Kiedy podobnie patrza na życie, maja podobne priorytety ...kiedy seks jest dopełnieniem ich codzienności, a nie celem samym w sobie. Kiedy czytam młodych ludzi ,którzy piszą o swoich problemach ...niedawno jedna dziewczyna napisała ,że czułaby sie szmata gdyby facet spuścił jej się do środka...???!!! Ona woli na twarz!!!!...to zadaje sobie pytanie jak bardzo w dobie internetu, ogólnego dostępu do informacji wszelakich , Ci młodzi ludzie mają spaczone pojęcie uczucia miłości, szacunku do siebie i partnera. I wydaje mi się ,że trochę za bardzo to dzisiaj mechaniczne...że gubi się w tym wszystkim romantyczność i uczucie. Że za duzo szukania ciekawych pozycji, gimnastyki nie wiadomo po co , a za mało skupienia się na chociażby smaku i zapachu skóry partnera, na jego reakcjach na delikatne, różnorodne pieszczoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) widze że zabrała sie fajna grupka i ciesze sie bardzo;-) Tiramisu gratuluje zwiazku i postawy i madrosci zyciowej;-) Swinka fajna jestes..Halohaaaaaaaa zmiencie prace i zacznijcie moze razem zyc..takie spotkanka raz na jakis czas nie wpływaja dobrze na zwiazek. Lubicie sex hiszpański? bo ja mam bardzo wrazliwe piersi i super to odczuwam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcie po weekendzie, dzieki larwko za mile slowa. Weekend byl swietny, nie wyspana ale szczesliwa wrocilam do glosnego smierdzacego miasta, i juz mysle o tym kiedy pojade nastepnym razem. Mam nadzieje ze topik bedzie sie rozwijal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks hiszpanski tez uwielbiam i tez mam bardzo wrazliwe piersi, tylko nie teraz przed okresem, sa nabrzmiale i bardzo mnie bola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kazda z nas ma wrazliwe piersi przed okresem:-) opowiesz cos wiecej o imperce na powietrzu? Jakis sexik na łonie natury był?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super;-) jestes w zwiazku stałym? Jaki sexik najbardziej lubisz? Ja jestem mezatka i sexoholiczka chyba:-D Kocham to robic prawie wszedzie i w róznych pozycjach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z duszą na ramieniu
napisałabym coś w temacie, ale pisze tu larwa a ja z dziwkami nie mam w zwyczaju się zadawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
larwka, mówił ci już ktoś, że nudzisz gorzej niż ten pusty buc koko? nie? no to mówię ci - nudzisz bardziej niż ten pusty buc koko nie musisz dziękować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ka czytalam cie wlasnie u koko i nie rozumiem tego najzdu na ciebie?? ja tez jestem mezatka i tez uwielbiam sex!!! ostatnio zachowuje sie jak nimfomanka! ciagle molestuje meza a jak wychodzi do pracyu to sie mastubuje :-) ja uwielbiam namietny sex, dziki, ciaglezmiany pozycji, lubie czuc jak facet nademna dominuje tj.klapsy przytrzymywanie za wlosy..., lubie tez sex oralny jak i analny. Jestem otwarta i lubie eksperymentowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperka na powietrzu sie udala, przyjechala jakas kapela disco polo, chlebek ze smalcem i grochowka, taka prawdziwa wiejska impreza, widok na jeziorko, normalnie super, ale seksiku nie bylo niestety, bo trzeba bylo zajac sie podopiecznymi, a rano kiedy zaczelo sie robic milo, wpadla banda dzieciakow krzyczac POBUDKA!!!!!, mojemu od razu opadl hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron nie dziekuje pustaku:-P i odwal sie ode mnie i Koko:-P Czarowniczko super macie pożycie i tak 3maj;-) Ja do ataków juz sie przyzwyczaiłam:-D bynajmniej cos sie dzieje..a popularnosc mnie nie przytłacza:-P Lubicie dłuzsza gre wstepna ,czy od razu przechodzicie do rzeczy? Ja uwielbiam pieszczoty, sex oralny i ogólnie długi sexik..no chyba ze to jakies extremalne miejsce , wiec wiadomo ,ze wtedy jest raczej szybko;-)..ale za to doznanie jakby silniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . bono
Jestem 34 letnim prawiczkiem ,Może to nieprawdopodobne ale to prawda,Jest wiele powodów że nim jestem jeszcze w tym wieku, Byłem zawsze jak pamietam zakompleksiony i niesmiały,,Teraz jedynym wyjsciem z proglemu jest dla mnie skorzystanie z usług prostytutki,Pytajcie odpowiem na każde pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świnka :-D musiało to Twojego silnie zestresowac :-D Cos mi sie przypomniało:-D Rok temu byliśmy z moim nad morzem i w samych slipkach poszedł skoczyc na bangi;-) Skoczył fakt ,ale został bez slipek..a jego penis tak sie skurczył, ze wszyscy na dole mieli ubaw z niego..:-D Uwagi były typu: chłopie Ty masz kobiete..gdzie robaczek.?..ale olbrzym...itp:-D Dobrze ,ze mój ma poczucie humorku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bono..kiedy wkońcu chcesz sie rozprawiczyc? Miałes wogole koleżanki i dlaczego jestes niesmiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głos zza kulis
poczucie humorku:O ile ty masz lat matole? chociaz czego się spodziewac po wielbicielce i przyjaciółce naczelnej koorvy się kliknij w ten twój móżdżek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BONO ALE wiek nie ma zadnego znaczenia, we wspolczesnym swiecie wiadomo, ze wszyscy beda sie dziwili ze ty jeszcze nigdy nie byles z kobieta itede. mnie to nie dziwi, ja jestem 10 lat mlodsza od ciebie a i tak bylam wytykana w towarzystwie ze jestem jeszcze dziewica, a dziewictwo stracilam w wieku 23 lat z moim obecnym partnerem, tez bylam niesmiala, ale mialam tez swoja dume ze nie wskakiwalam komu popadnie do lozka, czekalam na odpowiedniego partnera i ciesze sie ze czekalam bono - to ze jestes prawiczkiem nie zmusza cie do korzystania z uslug prostytutki chyba ze chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . bono
bardzo chce się rozprawiczyc pierwsza się o tym dowiesz a koleżanki miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×