Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Afrodyta bogini milosci

Tutaj Piszemy o Seksie bez Tabu

Polecane posty

aj łon tu brek friiii Aj łon tu brek friii na, na, na naaa, na na, na na nanaaanananaaaa Aj łon tu brek friiiiiii onet -konekt :D Nad buziakiem pomyślę przez chwilę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron ma ciekawe pomysly.no w sumie zatrabic mozna tylko trzeba wiedziec gdzie przylozyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brum
po kiego wała włazisz na temat o sexie skoro go nie uprawiasz??? Wez zajmij sie czyms ciekawym. Moze na rolki pojdz? Popierdujesz na kazdym topiku i wydaje ci sie ze ciekawie piszesz. No zenada :O To samo tyczy Ajrona, z tym ze on chyba sex uprawia. Ale piecdoli tak samo jak ty. Koperkowa gadka, beznadziejne bicie piany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seszka
no tak, mam tego męża... Mam 25 lat i odnoszę wrażenie, że seks jest gdzieś już hen, hen, poza mną. A kiedys byłam demonem seksu, przejadło się mężusiowi. ;) Swoją drogą w życiu nie powiedziałabym, że faceta można namawiać na seks, jest on moim drugim facetem łóżkowym. Z pierwszym to była jazda, hmm... Tylko, że to nie było TO. Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do do brum: wolny kraj i będę pisłągdzie mi się podoba :D I zwracam uwagę na przesadę w stwierdzeniu "każdy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiekszosc zabaw to raczej dla starszakow.muchomorki powinny bawic sie w berka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na wszelki wypadek sprawdziłam - nie napisałam nic w temacie "lubicie się onanizować". W kilkudziesięciu innych też. Więc "do brum" - cała masa internetu wolna od pisania brum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brum
I jeszcze ci sie morda smieje. Nie dociera do pustego lebka ześ pusta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do brum - najlepszą metodą na takie osoby jak Ty jest ignorowanie tego, co piszesz :D Więc żegnam czule ale bez przesady :D I pisz, pisz, bo to ciekawe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do brum - wole czytac inteligentne popierdywanie Brum niz wpisy nafaszerowane glupota i bledami ort. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brum
Chyba Yntelygentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seszka
kiedys próbowałam coś zmienić. Powiedział, że jestem nimfomanką. Tego było juz za wiele. Ja nimfomanka? Bo miałam ochotę pobzykać się z własnym mężem, dla którego raz na dwa tygodnie wystarcza w zupełności :o Usłyszałam to kilka razy prawdę mówiąc. Od tamtej pory przestałam sie starać, bo ile można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pipierdywanie"? Toż to pisanie najwyższych lotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum, nie spłonę w piekle z tego prostego powodu, że ja tam mam od dawna zaklepaną fuszkę przy dziobaniu grzeszników widłami trza wiedzieć jak się ustawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do trenerGrubasow nie ma czego współczuć,ja się nie żalę tylko stwierdzam fakt. Oczywiście jest raz lepiej raz gorzej jak w każdym małżeństwie. Razem jesteśmy 9 lat,a po ślubie 5 lat. Do seszka nie mamy tak podobnie,bo ja co prawda nie zawsze,ale miewam orgazmy,no i mamy jedno dziecko. A Tobie współczuję, pozdrowienia i głowa do góry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość augulu
Seszka twoj maz Cie zdradza na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halohaaaaaaaaaaa
Seszka a moze wypalił sie Twoj facet i potrzebuje odrobine romantyzmu, odpoczynku ..zmiany nawet w zyciu :-) Zaproponuj mu wyjscie np razem do restauracji, spacer o zachodzie słonca a potem..sama zobaczysz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zootube365 polecam kobitom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halohaaaaaaaaaaaa
do mojej podszywki: jednak wole jamniki:-D a serio uwazam ze zoofilia to zboczenie i to okropne..robi sie tym krzywde zwierzetom....no cóz ludzie to zboki straszne:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seszka, niestety obawiam się ,że możesz go już nie kręcić. W stałych , długoletnich związkach to dość częste. Czy w innych aspektach życia jest ok? Tzn czy spędzacie ze sobą czas , macie wspólne tematy itd czy żyjecie razem ale osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seszka, niestety obawiam się ,że możesz go już nie kręcić. W stałych , długoletnich związkach to dość częste. Czy w innych aspektach życia jest ok? Tzn czy spędzacie ze sobą czas , macie wspólne tematy itd czy żyjecie razem ale osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×