Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Afrodyta bogini milosci

Tutaj Piszemy o Seksie bez Tabu

Polecane posty

Gość o ranyyyyyyy
jakie malutkie:-D takimi to nawet mikro orgazmu nie dostaniecie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke sobie zabalowalem i wypilem 4 browarki i mam dobry chumorek:) dostalas weiadomosc na meila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze tak,.,,ale dopiero teraz odczytałam i odpisałam..ja wczoraj troszke zabalowałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w pracy:-( i znowu sama...sezon grypowy zbiera żniwa, wiec musze tutaj siedzieć ,,,a mój jezdzi po kientach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko ja juz zdrowieje..poczytaj moj temacik sex albo inne sposoby na przeziebienie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah..fajne żarciki:-P zostawmy lepiej Tabu i zacznijmy o seixe pisać..to fajniejszy temacik:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem..wiem..ale co jeśli sie chce a w danej sytuacji a nie ma jak? Takie pisanie świetnie odstesowuje ..no i mozna cos nowego sie dowiedzieć:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie toooo
Do larwka: no właśnie z tym orgazmem to przesrane u niektórych kobiet... ja miałam problemy z dochodzeniem aż do czasu jak urodziłam dziecko teraz jakoś łatwiej mi to przychodzi, znająć moje szczęście to pewnie należe do tych kobiet które wytrysku mieć nie będą . Mam pytanie do mężczyzn co czujecie jak się spuszczacie tzn. podczas waszego orgazmu zawsze mnie to ciekawiło tylko żaden nie potrafił mi tego opisać ale może znajdzie się ktoś kto ujmie to w słowach ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to cały ten hałas o orgazm pochwowy ,czy wytrysk jest nieco rozdmuchany..łechtaczkowy jest bardziej odczuwalny..i to nie tylko moja wypowiedz:-) Co do wytrysku to miewam..fakt ale jak dostane juz kilka i szczerze powiem ,że sama nie wiem jak nadchodzi czy chce mi sie siusiu czy odlece..ale fakt ciarki na ciele..pulsowanie pusi..i ogólnie potem błogi stan:-P plus konieczna zmiana przescieradła:-D.Jezeli chcesz fajnie dojśc to regularnie ćwicz mięsnie kegla..ruszaj sie swoim rytmem a zapewne zmienisz swoje orgazmy..na lepsze lub częstsze.Nie bój sie mówiec partnerowi co ma w danej chwili robic, gdzie dotykać, całować..ja w sumie najlepiej dochodzę jak przejmuje sama inicjatywe i dominuje( nie koniecznie na górze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×