Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KOBIETAniedoskonala22

MAKIJAZ PERMANENTNY- KATOWICE - GDZIE NAJLEPIEJ ??

Polecane posty

Gość KOBIETAniedoskonala22

WITAM SZUKAM STUDIO URODY W KATOWICACH GDZIE PROFESJONALNIE WYKONUJA MAKIJAZ PERMANENTNY - A KONKRETNIE BRWI I USTA LICZE NA WAS PROSZE BARDZO O OPINIE Z GORY BARDZO DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia27
WITAM MAM PROZBE DO KOBIET KTORE MAJA MAKIJAZ PERNAMETNY I MOGLYBY MI POLECIC GDZIE MOZNA GO WYKONAC W KATOWICACH ,PROSZE O ADRES STUDIA Z KTOREGO BEDE ZADOWOLONA CHODZI MI O WYKONA NIE KRESEK NA GORNYCH POWIEKACH Z GORY DZIEKUJE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na permanentny brwi polecam salon Perfect Brows w krakowie. ja długo szukałam dobrego miejsca w katowicach i zdecydowałam się pojechac na zabieg to krakowa. Ten salon zajmuje się tylko brwiami i usługa jest wykonana bardzo profesjonalnie. kształt i kolor idealny! jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba jechać do Krakowa w Katowicach Kostuchnie przy łopianowej jest bardzo dobra linergistka. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Katowice 3 maja Beauty Perfect, Linergistka z doświadczeniem, makijaż wykonany BEZPIECZNIE i profesjonalnie co najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwana

Ja w Tychach robiłam, blisko Katowic -  kobieta bardzo doświadczona- makijażem permanentnym zajmuje się prawie 10 lat, wiele szkoleń ma za sobą, sama zresztą juz szkoli innych więc jedno jest pewne- umie to robić. Ja szukałam bardzo dokładnie bo mojej siostrze jedna linergistka bardzo brzydko zrobila brwi i obawiałam sie tego samego. Tylko prawdą jest to że jak się chce zaoszczędzić i zrobić tanio czy w promocji i nie patrzy się na doświadczenie to człowiek potem żałuje.  Ja długo szukałam i dobrze wybrałam i brwi mam zrobione pięknie, idealnie wręcz, bardzo naturalnie wyglądają. Wiec wybierajcie dobrze i patrzcie na doświadczenie przede wszystkim.  Ja moge te Tychy polecić - gabnet FrouFrou u  Pani Jagody. Mozna jej spokojnie zaufac. Co ważne - robi  też poprawki jak ktoś jest niezadowolony z poprzedniego tatuażu jak moja siostra - usuwa poprzedni tatuaż i robi nowy. Jak to robi nie wiem ale siostra sie wybiera ( pozazdrościła i ;) ) to opowie i moge dac znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli chcesz zadbać o brwi to polecam Ci zajrzeć na .brwi.com.pl/ i tam poszukać dla siebie oferty. Świetnie przygotowane kosmetyczki, które faktycznie doskonale wiedzą jak zająć się brwiami, będą w stanie skutecznie zaproponować Ci odpowiednią kosmetykę, makijaż permanentny brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×