Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Menel spod kartona

Potrzebna pomoc i to szybko!!!

Polecane posty

a ja nic od ciebie nie chcę :P i znowu bronusiowi dałam więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz niewierny Msie:P Dziękuje Za 15:24 minut możesz znowu ofiarować datek Profil Bronek_Poznanski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty całą kasę wydaj na obronę bo to cholery można dostać :( a nie saksofonami się zajmujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Zaatakowalem jakiegos menela i wygralem ponad 700zl w walce + ponad 170 punktow! :) Ale mom radoche!!! Niby tylko 700, czyli malo w stosunku do tego co stracilem, ale wygralem!! :) Ksztalce sie, ksztalce! Za 8 minut konczy mi sie nastepna walka, bo zaatakowalem znowu innego menela. Ciekawe czy cos wygram. Linki? Jasne!! Moj link: http://change.menelgame.pl/change_please/3985219/ Pavulonik_Fan: http://change.menelgame.pl/change_please/9069734/ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzuciłeś kubkiem 67,04 zł w Bronek_Poznanski's! Rzuciłeś kubkiem 34,29 zł w Pavulonik_Fan's! Bronek, a nie możesz razem z Pavulonem wpierniczyć jakiemuś menelowi? :) Ikuś, gdzie się włóczysz cholero jedna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty zaraz wszystko chciałbyś wiedzieć :P:P nie powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavulonik_Fan toczy swoje walki i tez raz na wozie, raz pod wozem. ja ostatnio cos wygrywam. Dzis znowu patrze, a walka, ktora stoczylem w nocy jest wygrana. :D Teraz tez tocze walke, a na dodatek jeszcze sie ksztalce w obronie wlasnej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po za tym co to? nasz bronek to jakiś niehonorowy cienias, żeby z kolegą napadać na innego?? poradzi sobie sam;) zdolny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, dwa razy nie będę pytał :classic_cool: Bronek, nie słuchaj Ike, honor w miejskiej dżungli - gdzie ona się uchowała? :P Umów się z Pavulonem i wpierdzielcie jakiemuś menelowi:) A masz jakąś broń? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile?? trzy??:P:P:P bronek- nie słuchaj MSa, to że on jest taki to nie znaczy, że i ty masz być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×