Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Menel spod kartona

Potrzebna pomoc i to szybko!!!

Polecane posty

jak śmiesz tak obgadywać bronusia i to jezcze takie wierutne kłamstwa!!! że ci nie wstyd ty łachmyto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ma być wstyd?! A Ty jak swojego pilnujesz, że wystarczy jak inny kawałkiem kartonu machnął i Twój już poleciał na jego wdzięki! :O O ja bieeedny, jak się teraz we wsi pokażę:O Ociec znowu bić będzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech leje :classic_cool: źle ci było ze mną to poczuj teraz na tyłku tą swoją przygodę :P dobrze ci tak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dateczek dla mojego bronusia tak okrutnie tu skrzywdzonego kłamstwami Rzuciłeś kubkiem 89,78 zł w Bronek_Poznanski's! Profil Bronek_Poznanski i dla pavulonika , że się na tobie poznał :classic_cool: Rzuciłeś kubkiem 40,97 zł w Pavulonik_Fan's! Profil Pavulonik_Fan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poszłam w naszej sprawie do poradni ale chyba szczery załamał ręce..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronek znowu się schlał i myśli , że będę mu topu pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z racji tego, że byłaś tak namiętna wieczorem mogę zasponsorować Twojego EKS :classic_cool: Rzuciłeś kubkiem 96,28 zł w Bronek_Poznanski's! Rzuciłeś kubkiem 35,77 zł w Pavulonik_Fan's! Pavulon, sorry, z nami koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z racji tego, że byłaś tak namiętna wieczorem mogę zasponsorować Twojego EKS znowu mnie z jakąś pomyliłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zs??? taki był wczoraj nastrojony.... wybacz msku- ale w poradni powiedziano mi, żebym dała sobie z tobą spokój ....czy jakoś tak to szlo....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mogę mieć dziurkę...od klucza klamkę miał pavulonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×