Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pozjomka

zdjęcia w internecie

Polecane posty

Gość Oj.....
Pytam się tylko czemu ma to służyć??? Pamiętaj ze musisz mieć na to zgodę fotografa którą jeśli zdjęcia są ładne to uzyskasz. Musisz się liczyc z tym ze ktoś dla własnych celów możne jakieś fotki wykorzystać. Możesz być na jakimś forum oplotkowana. Raczej nie jest to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola76
hej, zapytaj sie o prawa autorskie fotografa wczesniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kilka miesięcy biorę ślub i chciałabym założyć swój profil na jednym z portali ślubnych, póki co będa to zdjęcia robione przez nas więc nei ma problemu praw autorskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie żartujcie. to sa ICH fotki, oni na nich figurują, mogą sobie z nimi zrobić co chcą. prawa autorskie mają się tu nijak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślę, mówiąc już o zdjęciach ślubnych przecież fotograf sprzedaje je razem z prawami, a wracając do tematu to macie jakieś profile na portalach ślubnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie mamy bo to juz szczyt
glupoty. swoja prywatnosc wwalac do netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy, bo nie lubimy. nawet na umieszczanie zdjeć na NK nie mam ochoty, chociaz wiekszosc z tej listy znajomych prosi zeby wrzucic chociaz jedno. ale jakos mi sie nie uśmiecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mało ważne kto
czarna.. ty chyba piszesz tylko po to aby pisać. twoje treści kompletnie nic nie wnoszą do dyskusji. jak najbardziej prawa autorskie tu obowiązują tak samo jak prawo do twarzy. Fotograf tylko sprzedaje zdjęcia a nie prawa. Owszem możne fotograf odstąpić od swoich praw ale musi to być na piśmie. Fotograf morze się np zgodzić pod warunkiem ze będzie podane kto te zdjęcia zrobił lub każde zdjęcie będzie z jego logo. Pomyśl czasami zanim coś napiszesz a jak nie wiesz to nie pisz tego swojego blebleble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ktoś chce się podzielić swoją prywatnością, szczęściem z innymi , nie tylko ze znajomymi i rodziną... czy to coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to inaczej ekshibicjonizm
taka choroba. Co komu do tego, jak zechce to cie znajdzie w twoim domu i pooglada zdjecia. Mozesz fotki zahaslowac i tylko wybranym dac link to galerii, mozesz wyslac na maila. Tworzenie strony "ślubnej" z przygotowaniami od a do z jest po prostu dziecinne. Już nie potraficie jak ludzie zaklepac daty u ksiedza, zamowic knajpę, kwiaty, itp i po ludzku isc do kosciola/ urzedu stanu cywilnego? tylko szopke robicie i jeszcze szukacie sobie widowni. Co komu do tego? rodzinie i przyjaciolom wystarczy ze przyjdzie na slub i wesele. zobaczycie jak bedziecie padac po wszystkich tych przygotowaniach. widac ze dopiero podniecasz sie faktem urzadzania wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
hm na portalach nie.nie mialam stronki z naszymi zdjeciami. ale np fotograf nasze zdjecia chce wrzcuic na strone www i juz wrzucil na wystawe :) wiec to jakos fajnie ze gdzies sie wisi.. a zdjecia wyszly b.ladne,wiec nie mam sie czego wstydzic,zgode dalam,i sie ciesze,ze pol miasta mnie zobaczy tam ;););) mysle,ze to fajne pochlebne uczucie dla kazdej panny mlodej,faceci to inaczej odbieraja-moj sie nie przejal nawet ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orła lot
Typowe podejście kobiet mieszkających w małych miasteczkach i na wsi. Mało ważne czy zdjęcia się mi podobają i są tylko dla mnie, najważniejsze aby wszyscy widzieli i zazdrościli. Weź pod uwagę rożne gusta i guściki ludzi. Może być tak że niechcący znajdziesz się na językach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i moj fotograf
ma wrzucic nas na stronkę, właśnie jako reklamę. stwierdził, że obiektyw mnie kocha. Ale żeby samej się tak upubliczniać?? Ze wszystkimi przygotowaniami, rozterkami. bezsens. niektore chwile i problemy powinny byc tylko nasze. a nie obcych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, umieszczanie zdjęć ślubnych w necie ma swój sens. Spotkałam się z czymś takim, gdy para chciała się podzielić zdjęciami z gośćmi weselnymi, wrzucili je na specjalną stronę i podali gością hasło dostępu. Uważam, że to dobry pomysł, każdy zainteresowany mógł w szybki i wygodny sposób obejrzeć wszystkie zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mało ważne kto - czarna.. ty chyba piszesz tylko po to aby pisać. twoje treści kompletnie nic nie wnoszą do dyskusji." a Twoje wnoszą, jak cholera :) normalnie mam fana, przyczepił sie i kazde słowo komentuje. to są moje zdjęcia, zapłaciłam za nie i moge sobie z nimi zrobic co mi się żywnie podoba. oczywistym jest ze na pytanie kto je robił nie powiem że JA, tylko podam nazwisko fotografa, ale jak mam ochote je umiescic w necie to umieszczam i tyle. i fotografowi nic do tego, dopoki nie bede fałszowała autorstwa zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×