Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ptasiorka

on nie chce dziecka - sposób na faceta

Polecane posty

Gość ptasiorka

Mam 30 lat, mój partner również już od jakiegoś czasu chcę mieć dziecko, on oczywiście bronil się jak mógł.Dużo rozmawialiśmy .. ale to nic nie dawało .. męczyłam sie ... i czasami go nienawidziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuchem w łeb
Nie chcę krakać ale nie będzie dobrym ojcem jeśli zaplanowałaś wpadkę; może Cię zostawić na lodzie, gdy okaże się, że jesteś w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiorka
i tak czas biegł, a ja coraz bardziej bylam rozczarowana i cierpialam na tyle że chciałam odejść, bo jak można tak życ ... no i co było dalej? moje rozmowy nic nie dały.. i nieuwiezycie co mi pomoglo. Sama nie wiedziałam że taki rezultat będzie miał serial tv otóż w ubiegłym tygodniu znowu jak zwykle w piątek oglądałam "Seks w wielkim mieście". Jeśli oglądałyscie to wiecie że jedna z kobietek strasznie chciała dziecka. Okazało się, że mam problemy z płodnością .. itd. wspólnie więc starali się usilnie ;) Ale jej mąż na koniec odcinka stwierdził, że jest juz tym zmęczony i jednak woli dziecka nie mieć. Sama nie wiem, ale obecnie mój facet, bez ponownych moich próśb i rozmów ,zmienił się swoje stanowisko i obecnie ... jest już fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiorka
jak widzisz nie chodziło mi o pisanie o "niby wpadce" chciałam podzielić się tym z wami, kobietami które tak jak ja może cierpią i że może coś takiego głupiego jak tv, może pomóc. Może po prostu mój miły miał okazję popatrzeć na to z boku. Na to jak sam zachowuje się niewłasciwie i rani tą drugą osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×