Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swagger

Konkursy - iPody, konsole do gier

Polecane posty

Gość swagger

Witam, znacie moze jakeis konkursy, gdzie mozna wygrac tego typu rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Watson
Znamy. w konkrsie żelek akuku masz do wygrania ipoda (akuku.net). No i jeszcze gdzieś w sieci widziałem konkurs gdzie do wygrania jest zarówno ipod jak i konsola xbox ale nie pamietam gdzie. Może ktoś ci dopisze albo może mi sie przypomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziabiii
Z tego co sie ostatnio orietnowalam i nawet pisali o tym na forum ze jest wlasnie konkurs na www.cyk-cyk.pl gdzie mozesz wygrac to co sie interesuje !! Wystarczy kilka minut kreatywnosci i moze uda ci sie wychaczyc te nagrody :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekinbiznesu
ja bym rowniez sprobowal na cyk-cyk.pl, poniewaz ipod nano jest calkiem dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthee
Lockerz to nowy amerykański serwis , który premiuje aktywnośc uczestników świetnymi i łatwymi do uzyskania nagrodami . Punkty zbieramy w następujący sposób: - po zarejestrowaniu się grasz w mini grę , w której możesz zdobyć dużo punktów - logując się codziennie dostajesz 2 punkty -odpowiadając codziennie na pytanie od 2 do 10 pkt -grając w gry można zdobyc do 60 pkt za jednym razem - zapraszając nowych użytkowników - mając 20-stu zaproszonych znajomych dostajesz vipowskie podwojenie wszystkich stawek przykładowe nagrody -fajne buty za 225 ptk -torby za 400 pkt - ipod touch 600 pkt -ipod nano 300 serwis dopiero rusza, dlatego tak łatwo zbierac punkty i wymieniac je na cenne nagrody. rejestracja za zaproszeniem od znajomego. chętni proszę pisac w sprawie zaproszeń na adres marthee1985@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, sprzęt fotograficzny można wygrać na superfoto.pl, organizują oczywiście konkursy fotograficzne, na pewno warto spróbować swoich sił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ses-zen
Chcesz dołączyc do elitarnego klubu gdzie wstęp jest tylko na zaproszenie a do odebrania masz wiele cennych i ciekawych nagród?? Zarejestruj się,zbieraj punkty i odbieraj cenne nagrody. Punkty zdobywasz każdego dnia dzięki: Punkty zdobywa się za: *Codzienne logowanie - 2 PTZ *Odpowiedź na pytanie dnia - Do 10 PTZ *Granie w gry - Do 40 PTZ za grę (jednorazowo) Aby zarejestrować się na portalu Lockerz.com potrzebne jest zaproszenie. Wystarczy że podasz swoj mi e-mail. Przeslij nawet pusty mail na adres zuzamka@tlen.pl a wzamian dostaniesz zaproszenie Gwarantuje zero spamu - Dostaniesz jedynie email z zaproszeniem na stronę Lockerz.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×