Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Oani.

Dajcie mi przepis na jakąś szybką i prostą sałatkę!

Polecane posty

Najlepiej, żeby miała w składzie jajka i nie miała zbyt wyszukanych składników. I żeby się ją szybko dało zrobić. Proszęęęęęęęę, sama nie wiem już co mam jeść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co lubisz moze byc z tunczyka,jajek, fasola,ogorek,majonez,cebula,ryz ja najbardziej lubie z makaronu,sera zoltego,szynki,papryki,majonezu,ogorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijijji
jajka, brokuły i pomidory wybełtaj z majonezem i przyprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co te jajka
wystarczy że pokroisz pomidora i zielonego ogórka, dodasz soli i pieprzu i masz najprostszą sałatke pod słońcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "a po co te jajka" ale ja chciałam przepisu na sałatkę, a to jest surówka. Czekam na dalsze propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka smaczna prosta
3 pory (biała część, resztę zużyjesz na rosół) 2 ogórki 2 ogórki konserwowe 4 jajka sól, pieprz, sos majonezowo-jogurtowy smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka ziemniaczana
ziemniaki lub makaron muszelki Jaja duuużo szczypiorku majonez pieprz sól Sałatka dobra jako dodatek do grilowanego mięska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka ziemniaczana
ziemniaki jaja ogórki kiszone szczypior majeranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jijijji ma rację :) Jajka na twardo, pomidory i brokuły zblanszowane. Chociaż wersja z podgotowanym na lekko twardo kalafiorem zamiast brokułów jest wg mnie smaczniejsza. Wolę też sos śmietanowo-musztardowy do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ostatnio urzekła taka
sałata, pomidor, tuńczyk, jajka, kukurydza i na to sos czosnkowy (majnez+trochę śmietany+rozgnieciony czosnek). wszytko w miarę uznania. przepyszna i prosta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ostatnio urzekła taka
oczywiście tuńczyk musi być w kawałkach w sosie własnym i za bardzo go nie rozdrabniamy. robimy porcje takie akurat w miseczkach i układamy warstwowo zaczynając od sałaty :) pomidor też w spore kwałki a jajka albo w plasterki lub ćwiartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makaron plus marynowane pieczarki plus szczypior plus majonez plus sól, pieprz Makaron plus pomidory plus ser zółty plus szynka plus majonez plus sół pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Seler konserwowy.kukurydza lub fasolka z puszki,cebula,szynka lub inna wędlina,jajka,żółty ser, ananas z puszki-wszystko pokrojone w kostkę ,ułożone warstwami z majonezem lub wymieszane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×