Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pooomocy DJ

szukam DJ Lublin

Polecane posty

Gość pooomocy DJ

Zna ktoś dobrego DJ, który fajnie poprowadzi wesele w Lublinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi Ciebie Ladaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosny ladaco
coś ma nie po kolei w głowie!!! ale cóż, świry na forach się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzeeeenia
mało tu ludzi z lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selllen
tez słyszałam o DJ Hiszpanie !! :) same dobre rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ.Matthis
Polecam DJ.Grabsu oraz siebie xD heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w Sonatinie mieliśmy dj Hiszpana i byliśmy bardzo zadowoleni po weselu goście nadal mówią że była to najlepsza impreza w ich życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bawiłam się przy muzyce DJ Sunny, ma swoją stronę internetową http://djsunny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na weselu gdzie grali Dj Wanilia Band i byli super! Śpiewali trochę na żywo ale najlepsze były zabawy jakie robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy serdecznie!! Dziękujemy za świetną zabawę, jaką zorganizował nam na naszym weselu DJ Szumek!! Dziękujemy za super muzykę i idealnie dobrane zabawy! Kiedy zapraszaliśmy gości na wesele, dziwili się że nie będzie zespołu, my natomiast od samego początku wiedzieliśmy, że dokonaliśmy doskonałego wyboru i mieliśmy dodatkową radochę, kiedy po kolei dziękowali za świetną zabawę. Podobało się wszystkim: i młodym i trochę starszym!! Należy wspomnieć o wyjątkowym profesjonalizmie DJ Szumka – każdy etap wesela ustalał z nami, tak żebyśmy czuli się jak najlepiej. Jeszcze raz wielkie dzięki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas również grał Dj Szumek! Wspaniały profesjonalista doskonale znający się na muzyce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z powyższą opinią dotyczącą Dj Szumka. Świetny wodzirej na imprezy i doskonały Dj z dużym wyczuciem muzyki i poczuciem Humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że szumka tu bardzo polecają. Również i ja zgadzam się z przychylnymi opiniami, bo grał u mojej przyjaciółki na weselu. Jako goście, świetnie się bawiliśmy. Były nasze ulubione utwory i nikt nie fałszował:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie o DJ Stanley? i ile czasu wcześniej trzeba szukać DJa, fotografa, kamerzysty? wystarczy niecały rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj Szumka widziałam na kilku imprezach zarówno tych na mieście jak i u kogoś na imprezie. Bardzo fajnie gra. Płytotekę ma bogatą, a przy tym jest miły i kulturalny. Gdy będę miała wesele, to napewno jego będę miała na oku jako dja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasijaaaaa
Skontaktuj się z Panem Maciejem Wilkanowskim, świetna osoba, ma bogaty repertuar, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję Wam Dj Szumka, który grał ostatnio u mojej siostry na weselu. Siostra mówi, że wszystkie formalności to tak jak uzgodnili to tak było. Jak puszczał muzykę, to już ja wam sam napiszę. Robił to genialnie. Do tego gościu ma niesamowite poczucie humoru i to też gości zagrzewało do tańca. Bawiliśmy się świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od Dj zawsze lepszy jakiś nie zbyt drogi zespół. W Lublinie dużo jest takich. Coś byście dobrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy chce zespół na wesele. Niektórzy po prostu wolą Dj i wcale się nie dziwię, bo jak posłuchałam dj Szumka,to wcale się nie dziwię, bo facet jest świetny w tym, co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poszukujesz dj'a to ja mogę Tobie polecić Andrzeja Szumskiego. Rozkręci dosłownie każdą imprezę. Grał u przyjaciółki na weselu i było bardzo fajnie, bo o nagłośnienie i efekty świetlne to już młodzi nie musieli się martwić. wszystko sam załatwił, a potem przeprowadził zabawę w szampańskim stylu. Świetnie miksował, ale jak trzeba było, to puszczał też kawałki normalnie, Dla każdego coś fajnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój tata ponownie się żenił, a że już po raz drugi, to nie było ju dużego weselicha, a skromne przyjęcie na którym grał dj szumek. bardzo fajnie się bawiliśmy przy jego muzyce. Miał coś i dla starych i dla młodych. Facet stworzony do tego, by bawić ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj mietek wymiata:)! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj Szumek. PROFESJONALISTA od początki do końca. O wszystko zadbał. Nagłośnienie, oświetlenie i muzyka to wsztsko było na jego głowie i we wszystkim wspaniela sie sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj Tado, the best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj don Jerito! Gwarantuję Wam, że nie znajdziecie lepszego! Na początku byliśmy sceptycznie nastawieni do DJ, w końcu ze względów finansowych zdecydowaliśmy się na dj, znajoma poleciła nam dja don Jerita i nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru. Wszyscy, nawet najbardziej wybredni goście bawili się do białego rana. Do tego don jerito zaprzyjaźnił się z nami i był wsparciem w najbardziej stresujących chwilach wesela. Polecam z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×