Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krupniczek raz dwa..

nie daje rady -krupnik

Polecane posty

Gość krupniczek raz dwa..

na czym gotowac i jak zeby był taki jak u babci,babciny,mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Helenka
Ja gotuję na żeberkach - mogą być mostki. Będzie pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gotuję, jak każdą zupę - na wywarze warzywno-mięsnym (mięso najlepiej kawałek wieprzowiny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co za różnica, czy zeberka, czy mostek, czy kości od schabu... smak z warzyw głównie jest i z przypraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Helenka pierwsza
Ewa 33 Różnica jest taka, że w krupniku MUSZĄ znaleźć się oprócz ziemniaczków i kaszy, kawałki mięsa, a życzę powodzenia, jeżeli takowe znajdziesz na kości od schabu :) ( chyba, że śladowe ilości- tak są "pięknie" okrawane ) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja teściowa na kurczaku gotuje i też dobrze jej wychodzi. kości gotuje, wyjmuje, mięso zdejmuje z kości, kroi na drobne kawałki. No ale ona raczej dużo tego kurczaka tam kładzie, a ja dwa żeberka i jest wystarczająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Helenka-Maria
fe-mail - Fantastyczny pomysł z tym osobnym woreczkiem do zamrażalki z napisem "na zupę" - brawo :D (że też sama na to nie wpadłam :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najpyszniejszy krupniczek jest na podrobach - serduszkach:-) Mniam, mniam. No i troszke mięska z wieprzowinki też trzeba dodac. A grzybek - polecany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kości od schabu to akurat mam własnego wyrobu, kupuję schab z kością i sama dzielę na kośc i schab, zostawiając tyle mięsa, ile mi trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak tłukę ko9tlety, chociaż rzadko w ogóle to robię z tym, że nie wkładam mięsa do woreczka, tylko kładę woreczek na mięsie, to z lenistwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ewa 33
Nijak tego nie kumam "że nie wkładam mięsa do woreczka, tylko kładę woreczek na mięsie, to z lenistwa " :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupnik na żeberkach jest
ok ale lepszy jest na schabie. Koniecznie po ugotowaniu mięsa należy mięso rozdrobnić na kawałki i wrzucić do zupy :) Bardzo dobry krupnik jest tez na nogach z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kash78
Ja robie delikatny na kurczaku.Daje nozke bez skory i piers bez skory i kosci.Wloszczyzna,ziemniaki,przyprawy,kasza jeczmienna i na koniec troszeczke masla.Smaczny i zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy krupnik jaki jadłam
to właśnie na udkach z kurczaka, na koniec zabielany śmietaną :) Pycha! Sama taki robię i domownicy uwielbiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
nie gotuj wcale..mało kto lubi krupnik...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kash78
To sprobuj moja wersje krupniku a zmienisz zdanie.Ja nie tkne krupniku na zebrach i wieprzowinie a moj uwielbiam bo jest lekki i pachnacy warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×