Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość APELANTKA

WEEKEND-WYPAD DLA DWOJGA.CO POLECACIE?

Polecane posty

Hotel Głęboczek ze spa wygląda mi idealnie na wypad dla dwojga. Fajne warunki do rekreacji, piękne widoki, no i ta nieszczęsna winoterapia, której chciałabym spróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie mąż zabrał ostatnio na weekend do Zamościa. Od dawna obijało mi się o uszy to miasto i w końcu pojechaliśmy. Piękny rynek, arsenał, poakzne zoo, a po zoo skoczyliśmy sobie na pierożki do pierog rani zamojskiej. Super było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w góry to Meta-hotel w Szczyrku. Byliśmy rok temu i dostaliśmy śliczny pokój i satysfakcjonujące wyposażenie. Na uwagę zasługuje też elegancki i zarazem przytulny wystrój hotelu, bardzo ładne dekoracje świąteczne, super sala zabaw i ciekawe animacje dla dzieci, bardzo smaczne posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może nad morze? :P ja i mój narzeczony zawsze robimy sobie wypady nad morze - tak na weekend:) Generalnie w różne miejsca, tak na spontanie, ale ostatnio często wracamy do Krynicy Morskiej. Mamy tam swój ulubiony hotel ten continental. Nie jest najnowocześniejszy, ale za to mega klimatyczny dla dwojga:). O zachodzie i przy wschodzie jest piękny widok z okien. NA morze oczywiscie:P Zawsze prosimy o pokój od tej strony:) Krynica jest cudna jesienią, nie ma tylu turystów, ma swój klimat. W ogóle to otwierają tam aquapark i strefe spa. To nawet zimą się skusimy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tej porze to Sandomierz i okolice - to jest magiczne miejsce :) Sama niedawno miałam okazje tam być i zatrzymałam się w http://www.dwordwikozy.pl/ - super pokoje, smaczne jedzenie, a okolica boska! No i do Sandomierza rzut beretem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio zrobiliśmy sobie z mezem taki wypadzie 3-dniowy do pulaw do izabelli chcialimy pojsc na fajny dancing wybawic się w niewielkiej cenie;) udalo się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę polecić jeszcze świetne miejsce nad brzegiem Bałtyku w Darłowie gdzie byłam z narzeczonym już dwukrotnie. Miejsce to Hotel Lidia. Mają Spa na wysokim poziomie, Hotel należy do eleganckich miejsc, podają ciekawe potrawy i mają świetną obsługę. Myślę, że jeszcze tam wrócimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoisty kliamt jest w Zalesiu Mazury, byłam tam z chłopakiem zimą byliśmy na kuligu, spacerowaliśmy po lesie, potem piliśmy grzańce w ośrodku – takim miejscu z kliemtem;) na zdjęciach można sobie zobaczyć ich tereny i ośrodek, cudownie jak takie miejsce z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulencja32
polecam weekend w hotelu Rialto w Warszawie :) stolice każdy powinien chociaż raz odwiedzić i zwiedzić więc jeśli jeszcze tam nie byliście to koniecznie musicie. Wiem, że hotel ten oferuje w jednym ze swoich pakietów pobytowych zwiedzanie warszawy limuzyną co jest bardzo fajną opcją. Dodatkowo hotel znajduje się w samym centrum, więc czego nie zdążycie zobaczyć z wycieczki limuzyną, będziecie mogli zwiedzić w trakcie pieszej wycieczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofifi
Ja polecam spontan...tak planowalismy jakis dluzszy weekend z chlopakiem i nie moglismy sie zdecydowac , az w koncu stwierdzilismy, ze wskoczymy w busa http://www.kol-bus.pl/busy-do-holandii i pojechalismy na zywiol do Holandii - super przygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od siebie dorzuce nadmorskie miejsce, jak ktos lubi takie klimaty to polecam, romantycznie jest na pewno w Hotelu Lidia w darlowie, Hotel jest przy samym morzu, maja dobre Spa, restauracje wykwintna i idealna na taki romantyczny wieczor, maz mi się tam oświadczał;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReniaGruz
Popytaj w kwaterach prywatnych w Szczawnicy, tu masz dostęp do bazy http://www.szczawnica.nrs.pl/ jeśli nie mieszkacie daleko to miejsce idealne na taki wypad weekendowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos poleca nocleg w obidzy www.obidza438.pl ? :) dzieki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalina764
Widzę, że oceny klientów hotelu La Siesta są naprawdę wysokie. Hotel znajduje się na wysokich pozycjach wielu rankingów. Wcale się nie dziwie, bo patrząc na tę ofertę http://www.lasiesta.pl/pakiety-pobytowe/szczegoly-pakietu?OfferID=41094 prezentuje się naprawdę nieźle. Już na powitanie w pokoju na gości czeka butelka wina :) Później może być już tylko błoga rozkosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak romantyczny wyjazd we dwoje to moim zdaniem tylko http://www.hotelremes.pl/ :) mozecie wypocząć z dala od zgiełku miasta i zrelaksowac się w genialnym SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajkowy zakątek w Rusinowie jest fajnym miejscem :) My byliśmy na tydzień w zeszłym roku i byłam bardzo zadowolona. www.adam.jaroslawiec.pl to ich strona internetowa. Fajne jest to że w okolicy na prawdę można znalezc sporo atrakcji :) nie nudzi sie czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam w Czesławie koło Dobczyc (30km od Krakowa) w Zaczarowanym Wzgórzu. Fajna miejscówka żeby się wyciszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na weekend we dwoje polecam morze- tam zawze jest romantycznie. niedawno natrafiłam na fajny hotel http://nadmorski.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam miejscowość Czesław koło Dobczyc. Spoko miejscówka, ekologiczna i idealna na odpoczynek. Można pojeździć na koniach i się wyciszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego wszyscy jak jeden mąż polecacie nasz kraj? :) Jest sporo pięknych miejsc na świecie, które można odwiedzić w 4 dni :) I wcale nie wyjdzie sporo drożej niż na wycieczki po Polsce. Np to: http://www.itaka.pl/city-break/czechy/praga,PRGCITR.html?ofr_id=f5c59126702517f68522a6de6275a14869a8cb3bd69c25d385b4cd67e69e72cb&adults=2&childs=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Wybierzcie najlepiej miejsce w takim stylu, byście mogli się zabawić i wypocząć. Ciekawym rozwiązaniem może być na przykład http://www.hotel-landrynka.pl/krynica-morska Na pewno każdy będzie w stanie spędzić tam niezapomniane chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska554
Mogę polecić Malbork, często tam z mężem jeździmy. Zamek po zmroku wygląda pięknie! Posilać się możecie w Karczmie Zamczysko - sprawdzona przeze mnie restauracja ;) Bardzo dobrze karmią, polecić mogę damę dworu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zajazd Byczy Róg koło Międzylesia? Byłam tam ze swoim mężem jakiś czas temu i wspaniale wspominamy ten czas. Cisza i otoczenie przyrody to wszystko, czego nam potrzeba po wyczerpującym tygodniu w pracy :) A jak dodamy do tego pyszne jedzenie i uprzejmą obsługę to już w ogóle rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może Kuklice? Nocleg Sarah niedaleko jest jezioro... romantycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubicie ekstremalnie spędzać czas czy raczej spokojnie ? ja polecam adrenalinę i aktywne spędzanie czasu. Firma motoprezent.pl ma swój tor w Warszawie i Poznaniu, do wyboru jest z 9 aut- więc jest w czym wybierać :) Koniecznie sprawdzcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×