Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śpiew ptaków

10 tydzień - spodnie ciążowe?

Polecane posty

Gość śpiew ptaków

Jak było u was w 10 tygodniu? Mnie już niektóre spodnie zaczynają cisnąć, zwłaszcza jak siedzę. Czy to sensowne chodzić już w spodniach ciążowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spodnie ciazowe kupilam w 14 tygodniu ale to wszystko zalezy jak ktora kobieta rosnie .... napewno polecam bo sa rewelacyjne i jest w nich bardzo wygodnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia_mm
ja kupiłam na odzieży używanej 2 pary jeansów w większym rozmiarze niż dotychczas, i przechodziłam w nich do momentu, aż brzuch zaczął być ładnie okrągły. (nowych nie było sensu na parę tygodni. Teraz będę miała je jako "przejściowe" zanim wrócę do figury sprzed ciąży). Wcześniej nie ma sensu kupować ciążówek, bo będziesz chodzić i cały czas do góry podciągać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa mamuska
ja w 9tyg dowiedzialam sie ze bede mama:) oczywiscie brzuszka nie mialam zadnego, w 6 miesiacu spokojnie moglam go nawet zamaskowac pod luzniejszymi rzeczami teraz jestem na 2tyg przed rozwiazaniem a w pasie nie mam nawet 90cm wchodze w rozmiar m w spodnie przed ciazy sie mieszcze(biodrowki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luty2010
u mnie sie konczy 15 tydzien i jutro ide sobie kupic spodnie ciazowe...moze bym tak szybko nie kupywala ale brzuszek mam dosc duzy w jeansy sie juz nie dopne...przytylam tylko 1 kg ale napewno bedzie mi wygodniej w tych spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w 10 tc nic, zupełnie nic nie było widać. Chodziłam w swoich ubraniach dosc długo, no może najbardziej obcisłe jeansy sobie odpuściłam, ale to nie dlatego, że się nie mieściłam, ale profilaktycznie, żeby czasem nie nieświadomie ;) Ale ja mam chyba akurat taką specyfikę ciąży - teraz jestem w 8 miesiacu, brzuszek oczywiście duży, ale cała reszta, łącznie z biustem i bodrami nic się nie zmieniła. Jak opuszczam poniżej brzuszka, to wchodze we wszystko to, co przed ciążą. Piłeczka z przodu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba wasze pierwsze ciaze:) spodnie ciazowe - jasne ok 6miesiaca a wczesniej moze spodnie poprostu rozmiar wieksze i nie koniecznie dziny, przydadza sie wam pozniej po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam ciążowych
Polecam wam spodnie, które mają sznureczek do wiązania pod brzuchem, inaczej do 6 miesiąca będą wam spadać i zwisać do kolan. Albo na szelkach. Ja do końca 3 miesiąca chodziłam w normalnych spodniach, potem kupiłam ciążowe i ciągle spadały, zaczęłam je nosić dopiero pod koniec 7 miesiąca, a wcześniej nosiłam takie z dodatkowym sznureczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaczam upowac ciazowe
wlasnie w 3 miesaicu - polecam spodnie z gumka, ktora mozna regulowac na guziki- na poczatku zapinalam na pare dziurek- a dopiero w polowie 7 miesiaca przestalma regulowac moim zdaniem spodnie ciazowe sa duzo ywgodniejsze od spodni rozmir wiekszych- nic nie cisnie w brzuch jesli czuejsz taka potrzeba to po prostu je kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiew ptaków
Ja właśnie nic nie przytyłam, nawet schudłam 2 kg przez wymioty i mdłości. Ale spodnie i tak zaczynają mnie cisnąć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne przecież biodra
się rozrastają jak masz potrzebę to noś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babski Świat Oferuje markową odzież damską, młodzieżową oraz odzież ciażową w rewelacyjnie niskich cenach. Odzież ciążowa,Ubrania Ciążowe producentów takich jak GAP, MARKS&SPENCER, Dorothy Perkins, Mothercare, Red Herring, Motherhood, George, MAMA LICIOUS, EVIE, NEW LOOK, NEXT Spodnie Ciążowe jeans Dorothy Perkins juz od 49,99 zł , jest to najwyższej jakosci jeans a nie jakies "dżinsopodobne"' jak na allegro. Posiadamy w ofercie kilkadziesiąt modeli spodni ciążowych. Babski Świat to markowe i wygodne ubrania ciażowe renomowanych firm, w której przyszłe mamusie czują się modne i atrakcyjnie a nawet sexy! Babski Świat Odzież Ciążowa ul. Cieszyńska 145 (hulanka) 43-300 Bielsko Biała TEL. 787213308 http://www.babski-swiat.com.pl babskiswiat.bielsko@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaa81
czesc dziewczyny, mi wczoraj przyszła paczka ze sklepu www.torelle.pl i jestem bardzo zadowolona. Za 190 zł mam 5 fajnych ciuszków :)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do 14 tygodnia chodziłam w zwykłych,potem kupiłam inne większe 2 rozmiary, a typowe ciążowe ( z bawełnianym pasem) zaczęłam nosić sporo po 20 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczka,
ja tez starałam sie chodzic w zwyklych dzinsach, nawet kombinowałam jak je dostosowac do brzucha ale było strasznie nie wygodnie. W końcu przelamalam sie i zamówilam typowo ciazowe z pasem na brzuch i przyznaje ze jest znaczna roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny deszcz
a pamietasz jakiej firmy kupilas te spodenki? Z tego co widze po kolezankach to jest spora rożinica między producentami, zarówno w kroju i materiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja..../////////
kupilam w 8tc w HM.taki sam rozmiar jak mialam przed ciążą.brzucha duzego nie mam nawet teraz(nosze rozmiar 36)ale moje dopasowane dzinsy sprzed ciązy bardzo mnie cisnęły.a te mają fajny pas,sa wygodne i wcale nie spadają.dzięki temu pasowi mam cieplo w plecy. tojest moja pierwsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cie niepociesze
ja co mierzyłam takie spodnie to była jakaś masakra - wogole to niemiało wyglądu - przerzuciłam się głównie na leginsy i tuniczki - i tak chodziłam do końca - bardzo wygodne ubranko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczka,
wiosenny deszczyku, ja kupilam przez internet firmy Torelle, dzinsy i leginsy byly bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz nie wiem w co sie ubierac :( To dopiero 12 tc a ja juz mam +3 kg:p Fakt, że zanim zaszłam w ciąże ważyłam az 47 kg wiec moj lekarz sie bardzo cieszy, ze tak ladnie tyje:p Tyle, ze nie mieszcze sie juz w zadne spodnie! Teraz pod dluga kurtkke zakladalam je ale rozpiety guzik i rozporek;p Po domu tylko dresy. Na ciazowe jeszcze za szybko bo brzucha nie mam a kupowac nowe wieksze tez sie chyba nie bardzo oplaca skoro nie wiem jak bede wygladac np za miesiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cie cisna spodnie to dopiero nie ma sensu chodzic w ciasnych spodniach. ja w pierwszej ciay chodzilam w dresach a w drugiej to juz w spodniach ciazowych, ale od ktorego miesiaca nie pamietam cos okolo 5-6 miesiaca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie... 5-6 miesiacu... u mnie jeszcze za szybko:p wczoraj nawet mierzylam jedne ale i tak by mmi z tylka zjezdzaly :) A dresy takie troche niewyjsciowe;/ nosze je tylko po domu... Moze sie zrobi cieplo w koncu to sie przezuce tez na legginsy i tuniki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33eeeeeeeeeew
bo to normalne,te kobiety,co ważyły przed ciążą mało,szybko tyją na początku,a te co dużo,to nawet chudną.JA jestem w 13 i mieszczę się w spodnie sprzed ciąży(nie biodrówki,normalne zapinane w pasie),ale ja uważam na to,co jem.5 posiłków dziennie,dużo wody mineralnej,unikam słodyczy,za to jem warzywa i owoce,piję kefir.BRZUSZEK MAM ,ale w tyłu schudłam i w udach.Kupiłam 2 pary ciążowych mniejsze i większe.TE mniejsze czasem zakładam ,a te większe spadają mi z tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33eeeeeeeeeew
też myślę o leginsach ciążowych i tunice,ale kurczę ciągle jest za zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella ...
w pierwszej ciazy kupilam spodnie ciazowe ale szybko z nich wyroslam ..teraz juz od ponad miesiaca nie chodze w spodniach. Postawilam na legginsy i sukienki czy tuniki - tak jest zdecysowanie wygodniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam już w 8 tygodniu, bo mimo tego, że nie przytyłam wtedy jeszcze (może z 0,5kg) to strasznie mnie "wysadziło"- zresztą całą ciążę miałam ogromny brzuchol mimo tego, że nie przytyłam jakoś bardzo dużo (wszyscy myśleli, że będą bliźnięta :P). A ciążówki są TAAAAAAKIE wygodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisella
zgadzam się z przedmówczynią :) Ja pół ciąży przchodziałam tak naprawde w jednej super wygodnej parze jeansów http://torelle.pl/bergen-p1066.html oprócz leginsów nic wiecej nie miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciupcia
O też mam te spodenki, rzeczywiście są wygodne, ale leginsy biją wszystko :) Teraz i tak idzie ciepelko wiec mam nadzieje, że niedlugo założe moją nową sukieneczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×