Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość królowa jaśminowa

w sobote mam gości 8 dorosłych osób ponoć na grilla-maż sobie zaprosił!!

Polecane posty

Gość królowa jaśminowa

co mogę szybko zrobić? jak zwykle bedzie zimna płyta, kiełbasa,skrzydełka,szaszłyki,gyros-ale od 18h do 1-2h w nocy to zamało !!!!!!!! może ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadałabym
np. karkówkę i piersi z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa jaśminowa
a jak te piersi? z grilla?,myślałam o flakach jeszcze albo o strogonofie.bo jednak wypadało by coś na ciepło. o fak! dobrze że przypomniałaś o cieście.ale chyba kupie keksa i coś tam jeszcze. fakt makabra,już sie pokłóciłam o to z mężem bo on zrobi zakupy ze mną i łaskawie zaniesie je do domu a ja wszystko od a do z na głowie.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie panikuj kobieto
no bez przesady, dziś środa, do soboty mnóstwo czasu. Na ciepło to będą dania z grilla, do tego jak ktoś wyżej napisał sałatka, jakieś ciasto, jakieś przekąski i wystarczy. Chyba to nie są jacyś mega ważniacy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój przysmak
ziemniaki w przyprawach, w folię zawinąć, na grilla - zapchają się i będą mieć dość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojjjjj
zrób kukurydze z grila - kolbe posmaruj masłem, posyp solą, zawiń w sreberko i griluj jakieś 20min do pół godziny - łatwe i gwarantuje że zaskoczysz wszystkich i będą się zajadać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Zrob leczo-teraz papryka jest tania-na ciepło jak znalazł i możesz śmiało zrobić w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lubicie, można kupić barszcz czerwony w kartonie lub w torebce Winiar -rozpuszcza się w gorącej wodzie, a w kartonie trzeba dobrze zagrzać nie gotować, sól i pieprz do smaku na stół i każdy wg. uznania sobie doprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parkingowy Zenon
W sobotę ma LAĆ JAK Z CEBRA :( Chyba z grilla - nici ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nikt nie bedzie jadl caly czas - tyle, co napisalas + salatki + slodycze wystarcza no chyba, ze duzo beda pic to kolo 23 mozesz podac strogonoff z flaczkow bym zrezygnowala bo nie kazdy lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×