Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość słonecznik z biedronki prażony

Mam ogromne kompleksy bo muszę nosić okulary

Polecane posty

Gość gość
A ja miałam zalecone okulary w wieku 12 lat i na szczęście sie uparlam ze nie bede nosić ich. Za rok okulista powiedział ze nie potrzebuje okularów. Ale miałam farta. Teraz mam 29 lat :) Ale oczywiście nie namawiam na takie rozwiązanie bo to głupie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriamakary
No jasne ze wychodza taniej okulary, ktos powyzej nie ma racji. Przeciez oprawki kupisz raz, a soczewki dokupujesz co chwile. Do tego dochodzi kwestia higieny: musisz utrzymywać sterylna, zeby nie dopuścić do zapalenia spojowek i tym podobnych. Wiem z własnego doswiadczenia ze to nie jest latwe, chociaz jestem mega porzadna osoba. Zawsze musisz miec ze soba plyn i pojemnik. Ja bylam niezadowolona ze swojego wygladu w okularach, ale potem znalazlam dla siebie dobre oprawki i nawet mi to dodalo charakteru. Trzeba sie tez przyzwyczaic do tego widoku. Nosilam kwadratowe a okazalo sie ze najlepiej wygladam w najprostszych waywfayerach z raybana. Obczaj sobie czy ten model c***asuje:http://czteryoczy.pl/ray_ban.html wedlug mnie jest uniwersalny i dodaje uroku kazdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze po prostu nie znalazłaś jeszcze dla siebie odpowiednich oprawek, ja tez szukalam dlugo, ale w koncu znalazłam odpowiednie u www.panhilary.lodz.pl do tego badanie wzroku, wiec kompleksowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też takie miałam bo żadne oprawki nie pasowały do mojej twarzy, więc zdecydowałam się na laserową korekcję wzroku w Centre de la Vision w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie jakies super świetne, nowoczesne oprawki, najlepiej z galeriawidzenia com , ja tam przynajmniej brałam. I teraz po prostu sie z tym pogodzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne oprawki można zakupić na https://www.nowe-okulary.pl/ Teraz już jest tak wielki wybór okularów, że dla każdego można dobrać odpowiednie. Kiedyś bardzo nie lubiłam nosić okularów, aktualnie jestem zadowolona z wyboru moich oprawek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonałam się niedawno do okularów Tonny ze strony www.tonnydesign.com . Bardzo ciekawe wzornictwo, ciekawy design, różne kolory, ogólnie jest z czego wybierać. Osoba w każdym wieku i różnej estetyce może znaleźć coś dla siebie. Poza tym okulary są rzeczywiście bardzo wygodne, dobrze układają się na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna43
Zerknij sobie okulary na galeriawidzenia com. Na pewno jakieś wpadną Ci w oko;) Mają spory wybór w dobrych cenach. Ja mam od nich okulary korekcyjne i jestem zadowolona! A na wakacje planuje sobie zamówić od nich jakies okulary przeciwsłoneczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma osoby, która źle wyglada w okularach. Bo to zależy od oprawki - możesz źle wyglądać w danej oprawce, ale dla każdego da się coś dopasować. Jeśli masz blisko do Dębicy to polecam http://www.optyk-debica.pl/ bardzo fajne oprawki mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy może znaleźć okulary dla siebie w dzisiejszych czasach. Kiedyś to był za to duży problem żeby znaleźć oprawki które byłyby wygodne i jeszcze jakoś wyglądały. Na ten moment chodzę w modelu Tonny – www.tonnydesign.com . Noszą się oki, estetyka idealna pod mój gust i też mój codzienny styl. Lepszych okularów jeszcze dla siebie nie znalazłem niż te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie w okularach też wyglądają dobrze. Trzeba tylko zgłosić się do odpowiedniego salonu, w którym doradzą odpowiedni wybór. Ja sama zgłosiłam się do www.optyk-debica.pl i polecam ich wam. Doradzili mi w wyborze najlepszych okularów dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illara58
Warto zainwestować w soczewki albo odłożyć troszkę więcej pieniędzy i zdecydować się na zabieg laserowy. Są teraz zabieg bardzo nowoczesne. Jednym z nich jest Lentivu, który daje natychmiastowy efekt. Szczegóły można poznać w klinikach Optegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może po prostu masz nieodpowiednie oprawki? Pomyśl o wymianie ich na nowe. Może jakiś bardziej oryginalne? W http://www.panhilary.lodz.pl/ na pewno maja spory wybor. jesli dobrze dopasuje oprawki to nie masz sie co martwic, kompleksu nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońceświeci
Może masz po prostu źle dobrane okulary do twojego kształtu twarzy!Też tak kiedyś miałam i wstydziłam się chodzić w okularach jednak wziełam się w garść poczytałam w necie na temat tego jakie powinnam kupić okulary,zamówiłam sobie na galeriawidzenia com i po sprawie :D Teraz okulary zdejmuje tylko przez snem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zwyczajnie jest to kwestia oprawek? Najprawdopodobniej nie pasują one do Twojej geometrii twarzy. Na Twoim miejscu poszukałabym czegoś nowego. Sprawdź na przykład w warszawskim Opty Corp https://www.optycorp.waw.pl/ , który dysponuje szeroką gamą okularów. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie w czym będziesz się czuć pewnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze dobrane okulary dodają osobie noszącej urody. Trzeba tylko udać się do sprawdzonego salonu, w którym pomogą wam w dobraniu odpowiednich okularów. Polecam wam jeden z salonów www.droko.pl Tam dobiorą wam odpowiednie okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest tyle fajnych okualrów, można dobrac sobie ładne, idealne oprawki, więc nie ma się czego wstydzić. Leć do Fielmanna, możesz u nich kupić niedrogie, fajne okulary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobrze dobranych okularach można wyglądać całkiem nieźle. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to polecam wam udać się do salonu optycznego www.oculus.com.pl Tam dobierałam swoje okulary, w których wyglądam bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprawki Oscar Magnuson mam kupione i są bardzo fajne, idealnie pasują pod mój codzienny styl. Ja okulary mam zamówione w Oko Design - http://oko-design.com. Dobra obsługa na miejscu, nie trzeba po trzy razy do nich chodzić żeby cokolwiek załatwić. Badania są na miejscu, wystarczy się wcześniej umówić na konkretną godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo oprawek sprzedaje Eurooptyka i też badania wykonują na miejscu tylko trzeba się zarejestrować telefonicznie. Na eurooptyka.pl są wszystkie namiary do ich salonów, ja głównie chodzę na Dygasińskiego w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnisz

Ładne oprawki są teraz w sklepach - warto poszukać czegoś fajnego. A może trzeba pomysleć o korekcji laserowej? Bo skoro się męczysz to po co to wszystko? Ja ze względu na sport zdecydowałam się na Lentivu w Optegrze i nie żałuję kompletnie podjętej decyzji! dobrze widzę, bez problemu a sam zabieg sprawnie został przeprowadzony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jak masz kompleksy to moze warto zdecydować się na wlasnie taki zabieg korekcji wzroku? Wlasnie z tego co wiem to W Lublinie to Lentivu także robią - sama sie orientowałam bo skończyłam karmić dziecko piersią i mogę taką korekcję zrobić - lekarze dokładnie mi wszystko wyjaśnili 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a teraz słyszałam ze Optegra w Lublinie ma wydłużoną promocję na zabieg - wizyta kwalifikacyjna jest w kwocie operacji. także to całkiem niezle sie kalkuluje. no i w ogole maja doskonałych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×