Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diana.barrry

Drugi raz odwołał spotkanie- co zrobić? jak się zachować?

Polecane posty

Gość bez histeriii
nieźle! wygląda na to , że facet rozrywkowy jest albo bardzo bardzo zapracowany he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem....
szkoda że nie wyznaczył terminu za rok......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam w podobnej sytuacji
No to teraz się porobiło... oszalał? Czy jak? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana.barrry
Słuchajcie, powaliło mnie. Nie wiem co zrobić. Za dwa tygodnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam w podobnej sytuacji
może jednak napisać, że nie wiesz, bo nie robisz tak dalekosiężnych planów-będzie zależało=>będzie się dopytywał. Mógłby chociaż powiedzieć, czemu taki odległy termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie odpisuj, trzyma Cie w rezerwie, inaczej nie da sie tego wytlumaczyc. Nie pozostaje Ci nic oprocz olania go, chyba ze zgodzisz sie byc "rezerwowa". A tak na marginesie to na co oni sobie pozwalaja?! Ja nigdy tak nie robie, albo jestem zainteresowana albo nie. No ale tacy sa faceci, patrza tylko zeby im bylo jak najlepiej, nie licza sie z innymi, egoisci pieprzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana.barrry
To mam go pytać czemu tak odległy termin ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana.barrry
No to nie odpisuję, chociaż wściekła jestem tak, że najchętniej zrobiłabym awanturę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam w podobnej sytuacji
Nie pytać, załatwić go jego własną bronią - obojętnością (pozorną albo prawdziwą-Ty wybierasz :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzyma Cię w rezerwie
jak cholera!!!zakochany facet bedzie Cię chciał widywać jak najczęściej a zamiast sms powinien zadzwonić,zeby chociaż Twój głos usłyszeć....to jakiś blef!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lattea
Pewnie, nie zadzwonił- bo by wyszło na jaw, że nie jest chory:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana.barrry
w pracy go dziś nie było, może i chory cholera wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego masz niby nic nie odpisac??? właśnie ze odpisz, Ty chociaz bądz w porządku, napisz, ze: nie bedziesz mogła bo zostałaś gdzieś zaproszona" i nic mu sie nie tłumacz , gdzie, co , jak i z kim. Wybacz, ale jeśli byłabyś dla faceta ważna to by tak nie postąpił, leciał by odrazu jakbyś mu dała sygnał, tak sie zachowuje zakochany facet.A on ma Cie ewidentnie gdzieś i nawet tego nie ukrywa. Może tylko na sex czeka??:( Taką sytuację jaka przedstawiasz Ty ja miałam równiez. Ale co gorsza mnie facet uprzedzał ze nie przyjdzie godzine przed spotkaniem, albo sie pytałam dlaczego go jeszcze nie ma itp. i tak było bardzo czesto. Co sie okazało.... spotykał sie z inną. jestem pewna ze ten Twój tez sie z innymi spotyka. Najważniejsze abyś Ty nie była zawołanie, ale jak widze ten facet czy to Twój czy nie Twój powinien mieć do Ciebie szacunek, a takim zachowaniem go nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diano
Czy Wy sie umawiacie na randki czy na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana.barrry
na sex też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diano
Na seks TEŻ, czy TYLKO na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana.barrry
No oprócz sexu rozmawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech on się stara
Ja powiedziałabym mu, że następnym razem to niech on się odezwie i zaproponuje spotkanie, jak będzie miał ochotę. Po czym przestałabym dzwonić i czekać na niego. Zajęłabym się szukaniem kogoś innego. Jak się odezwie, to dobrze, jak nie, to też dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholewkarka
Przecież zaproponował jej termin za dwa tygodnie:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diano
A czy to spotkanie które odwołał 2 razy było z jego inicjatywy, czy z Twojej? Czy to Ty go zaprosiłaś do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalal184
jakim nastepnym razem? dziewczyny nie oszukujcie sie:-) jemu wcale nie zalezy i zaloze sie, ze sie spotyka z inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana.barrry
Ja go zaprsiłam, nie rozumiem tylko po co przy odwoływaniu podaje kolejne terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalal184
diana a ile razy sie spotkaliscie? uprawialiscie seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana.barrry
Nie liczyłam, kilka na pewno. Teraz ma wyłączony telefon, nie pytać jak sprawdziłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sama nie szanujesz siebie skoro spotykasz sie z nim tylko na sex, to nie dziw sie ze on Ciebie również nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłko111111
diana.barrry może to nie prawda ze się przeziębił, może np. ma rozwolnienie, ale tego nie napisze na takim etapie znajomości :P Może, a może nie... ja bym nie przystawała na ten piątek (nawet jesli ci pasuje) tylko napisz że możecie się spotkać w sobotę, a jeśli on nie może to ci przykro, bo już z wlasnej winy stracił dwie okazje na spotkanie więc teraz niech się dostosuje do ciebie jak mu zalezy to się dostosuje jak nie to niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diano
Wiec przeczucie mnie myliło. Jesteś ta sama osobą, która tutaj już kiedys pisała i to nie raz, cały czas z tym samym problemem. Dziewczyno, tylko to powiem: poniżasz się okropnie. I najgorsze jest to, ze tego nie widzisz, nie chcesz zobaczyć! Niepokoi Cię że on sam nie umawia się z Tobą na ten seks, tylko to Ty cały czas wychodzisz z inicjatywą, a on sobie albo na to przystaje, albo nie. Z tym że od jakiegoś czasu - nie. Czy Ty nie widzisz kim jesteś dla niego? Wiesz dlaczego nie powie wprost "nie"? Ponieważ chwilowo nie ma ochoty - ale może kiedyś będzie miał - mężczyźni nie palą mostów za sobą. Dziewczyno, nie masz godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widły rogate
jak tam laske spuszczam na drzewo, nie odpowiadam na sms-y, nie odbieram tel. nie proponuję innych terminów- slowem pale za sobą mosty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×