Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diana.barrry

Drugi raz odwołał spotkanie- co zrobić? jak się zachować?

Polecane posty

Gość diana.barrry
To jest typ chłodnego realisty niestety. Taki twardo stojący na ziemi. Nie rozumiem tylko po co wyznacza kolejne terminy- żeby odwołać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam w podobnej sytuacji
Nie mam teorii na ten temat... A też chciałabym wiedzieć ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana.barrry
Łatwo mówić, " nie nastawiając się". Przecież ja i tak się nastawię psychicznie, będę musiała umyć głowę, zrobić paznokcie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego Ci radze, zaproponuj termin (nie godz sie na ten, ktory on proponowal, niech nie mysli ze jestes zawsze dostepna) ale zaznacz, ze nie wiesz na pewno, czy bedziesz miala czas bo cos tam... Jak on siew swoim czasie nie upewni, czy dojdzie do tego spotkania, to wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalal184
diana.barrry To jest typ chłodnego realisty niestety. Taki twardo stojący na ziemi. Nie rozumiem tylko po co wyznacza kolejne terminy- żeby odwołać?? a skad wiesz? przeciez bylas z nim zaledwie na 2 randkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam w podobnej sytuacji
diana.barrry wcale nie łatwo mi mówić - przecież jestem w takiej samej sytuacji :). A może nawet gorszej-ja zaangażowana, a on... trudno powiedzieć... :) Ale gram koleżankę :D i nie daję po sobie nic poznać ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana.barrry
Zorientowałam się. Konkretny, rzeczowy realista. Zero romantyzmu:) A czy nie uważacie, że samo odwołanie spotkania poprzez sms jest chamstwem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już widzę jakby
ja bym ogólnie teraz czekała na jego inwencję - począwszy od zaproponowania miejsca spotkania, upewnianie się czy ona przyjdzie itd itd - czułabym się urażona takim odwoływaniem koleś był zaproszony na kolację U NIEJ W DOMU i nie przyszedł! no prosze was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w podobnej sytuacji diana.barrry wcale nie łatwo mi mówić - przecież jestem w takiej samej sytuacji . A może nawet gorszej-ja zaangażowana, a on... trudno powiedzieć... oj tez tak robilam. Ale wiesz co, podejrzewam ze to nic nie da bo oni to i tak wyczuja, choc pewna nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalal184
no jak chcesz autorko, ale ja na twoim miejscu dalabym sobie spokoj( choc to nie zawsze latwe). jak bedzie chcial, sam na kolankach przydrepta do ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już widzę jakby
"jak bedzie chcial, sam na kolankach przydrepta do ciebie" dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana.barrry
Napisz mu, czy po raz trzeci zamierza Cię wystawić do wiatru. Ciekawe co odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do diany.barry
sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam w podobnej sytuacji
DzieckoSzczęścia być może..., ale również pewna nie jestem :-). W każdym razie ten mój nieszczęsny przypadek w końcu zaczyna się otwierać (właśnie problemem są jego wcześniejsze doświadczenia z kobitą) i... teraz to chyba nie mam bliższego człowieka niż on. I nie wiem czy sobie z tego zdaje sprawę czy nie, ale tak to wygląda w moim odczuciu. Zobaczymy, może zdarzy się cud :D. No ale dość już o tym, to nie mój topik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana.barrry
W ątpię. On raczej nie z tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodofifi
ja bym odpisala na twoim miejscu milego smsa w stylu: nic sie nie stalo mi tez sie zmienily plany a w piatek niestety juz mam plany i czkeaj na jego odzew jak myu zalezy to zacznie sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana.barrry
Napisz mu, czy po raz trzeci zamierza Cię wystawić do wiatru. Ciekawe co odpisze Tak napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już widzę jakby
tak napisz, on odp że nie, skąd, a potem jak się wykręci to dopiero ci będzie głupio :o oj dziewczyno, facet miał zapewnioną kolację u ciebie, wiadomo jak by się zakończyła ;) a odwołał.. dla mnie to ewidentnie ktoś mu wypadł, a nie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam w podobnej sytuacji
"napisz mu, czy po raz trzeci zamierza Cię wystawić do wiatru. Ciekawe co odpisze" Moim zdaniem trochę za bardzo z grubej rury jak na początek znajomości-gość może się zrazić - jeśli niewinny. Ale to tylko moje zdanie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem....
a ja bym nie pisała nic takiego. Swoją droga czy nie dziwne ze wyznacza termin dopiero na przyszły piątek? Dlaczego nie na ten weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czasami mysle ze tak wprost jest moze lepiej niz gierki, ale ja jestem za dumna i ogolnie mysle, ze jak dam do zrozumienia ze sie wkurzylam to on uzna, ze ma mnie w garsci :-( wiec wybieram gierki, czuje sie z tym bezpieczniej ale czy dobrze na tym wychodze? nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana.barrry
Bo leży chory:D Przedtem miał w planach wyjazd na weekend.Może się podkuruje i wyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko tak jak wyżej...Bo on taki ,siaki i owaki... Raz,bo mu coś wypadło-ok. Teraz przeziębienie-hm,a pomyślałyście o tym jak właśnie faceci znoszą lekką grypę,czy katar?? Dla nich to tak, jakby za chwilę mieli umrzeć. Może on też to tak właśnie znosi. Nie bronie go absolutnie,ale też nie była bym aż tak z góry uprzedzona. Nie zgadzaj się na każde słowo jakie powie(tzn. jaki dzień ustali),bo wyjdzie na to,że tylko czekasz aż się z nim spotkasz. Zaproponuj może teraz Ty dzień i zapytaj np. czy tym razem dojdzie to spotkanie do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do diany.barry
Moim zdaniem trochę za bardzo z grubej rury jak na początek znajomości-gość może się zrazić - jeśli niewinny. Ale to tylko moje zdanie To niech napisze " czy zamierza odwołać" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już widzę jakby
no nie wiem, mój facet jak mu zalezało potrafił i z grypą, i ze złamaną ręką (prawą, nie wiem jak biegi zmieniał ;) ) i po róznych przypadkach, gdzie pewnie dałoby się go wytłumaczyć, przyjechać do mnie.. jak się czegoś chce, to się znajdzie sposób, a jak się nie chce, to się znajdzie powod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem...
to już lepiej nie pisac nic o ewentualnym odwołaniu, tlyko że potwierdzisz mu po weekendzie bo to zbyt długi czas żeby sobie coś planować A czemu nie mógł Ci zaproponowac spotkania zaraz po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika z moskwy
Ja bym napisała " To miło, że raczyłeś znaleźć dla mnie czas w piątek, ale nie robię aż tak dalekosiężnych planów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez histeriiii
spoko! może zapił chłopaczyna i nie chciał pokazywać się w złym stanie he? troche luzu nie odpisuj, nie dzwoń , tylko czekaj na potwierdzenie spotkania w p[iątek, jeśli nic Ci nie wypadnie, to chyba możesz się umówić co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana.barrry
Dziewczyny, ja teraz przeczytałam dokładnie tego SMS- a! JEMU CHODZI O PIĄTEK 18.IX CZYLI ZA DWA TYGODNIE!!!!!!!!!! nie wiem, dlaczego ale myślałam, że 18 to za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×