Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Friese

najlepszy szampon zwiększajacy objętość którego używałaś??

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście, że HB Jeunesse, tyle że fajne efekty wymagają czasu. Szampon nie pomoże natychmiast - musi to wszystko się odbywać systematycznie. Kwestia dobrej pielęgnacji, dobrego mycia, bo prawda jest taka, że to również nie każdy potrafi. U mnie ta odpowiednia pielęgnacja daje totalną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon HB Jeunesse, powinien totalnie odmienić sytuację, poprawić wygląd włosów, zwiększy ich objętość, będą wyglądały znacznie korzystniej, ale oczywiście o uzyskanie takiego efektu nie jest prostu, na wszystko trzeba się solidnie naczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużą różnicę robi po prostu używanie szamponu HB Jeunnesse. To nie jest tak, że duża poprawa przychodzi od razu, ona dzieje się stopniowo. Od jednego do drugiego mycia wyglądają lepiej, myję je rzadziej, objętościowo o wiele lepiej - i tak warto działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HB Jeunesse powiększa objętość włosów, a efekty są widoczne od jednego do drugiego mycia. Wiem doskonale jak sytuacja wyglądała u nas. Miałam obrzydliwie wyglądające włosy, słabe, cieniutkie - teraz jest bez porównania lepiej. Ale tak jak mówię - zmiany daje dopiero systematyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny - potwierdzam. Używałam HB Jeunesse i nadal go mam. Włosy wyglądają inaczej, mają lepszą objętość, są zdrowsze, w lepszej kondycji. Ale ogólnie pod względem wyglądu czy dotyku s ą totalnie inne. Moje doświadczenie jest proste - cuda działa dopiero systematyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kmax i BioKap, myję włosy oboma szamponami, raz BioKapem , trzymam na głowie 4 minuty, potem płuczę i nakładam Kmax, też trzymam 4 minuty i potem spłukuję. I powiem tak, myślałam, że wyłysieję, co ja nie robiłam, cuda niewidki, i stał się cud, po dwóch tygodniach przy myciu raptem 10 włosów naliczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wartość musi mieć 3 znaki.

Ja polecam ten:     https://wieczniemloda.com/produkt/szampon-do-wlosow-w-kostce-pachnaca-objetosc

Pachnie OBŁĘDNIEEEEEE JAŚMINEM :) ma dobry skład, dobrze się pieni. I ponoć szampony w kostce są dobre dla środowiska. Dlatego nie mam wyrzutów sumienia..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie jest jeden taki zestaw, który oprócz tego, że dodaje objętości to sprawia, że moje włosy wygladają pieknie i zdrowo. Polecam kosmetyki Wax Pilomax. To im zawdzięczam świetny wygląd moich włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja też polecam szampon HB Jeunesse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pektus

Patrzcie tutaj - pro-sprzet.pl/szampon-matrix-total-results-high-amplify-shampoo-300ml.html

To już jeden z takich przykładów z górnej półki jakościowej, a generalnie chodzi tutaj właśnie o taki kierunek. Jeśli uderzycie w produkty odpowiedniej jakości, to też będziecie zadowoleni z tego, co uzyskacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komest

Tutaj macie - pro-sprzet.pl/kapiel-kerastase-densifique-bain-densite-250ml.html O ile użyjecie solidnego kosmetyku, to nie ma prawa, żeby coś było nie tak. Po prostu - odpowiedni produkt i zmiana powinna być szybko zauważalna - po pierwszym myciu. Efekt powinien się utrzymać od mycia do mycia, ale to też zależy, jak często myjecie włosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Dla mnie najlepsza jest seria aloesowa od Pilomax. Jakby odbija włosy od skóry. Naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam lepszego produktu na wydobycie objętości niż szampon klorane z włóknami lnu. Sama go używałam, więc wiem, że regularne stosowanie go daje fajne efekty. Przy tym włosy dobrze się układają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×