Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika262626

Czy seks dla facetów naprawdę jest taki ważny?

Polecane posty

Gość Monika262626

Wiadome jest, że seks jest bardzo wazny w zwiazku, dla wielu stoji chyba nawet na pierwszym miejscu. Kobiety i mezczyzni pewnie troche inaczej widza te sprawy. Ale jak jest naprawde? Faceci, czym dla Was jest seks? Czy poznajac dziewczyne i zaczynajac z nia byc myslicie intensywnie o Waszym pierwszym razie?tzn zeby nastapiło to jak najszybciej? Czy widzicie roznice miedzy uprawianiem seksu z dziewczyna do której nic szczegolnego nie czujecie a dziewczynaąktóra darzycie uczuciem? Pytanie kieruje tez do kobiet, jak one to widza? co osobiscie mysla na ten temat i jak ich partnerzy zapatruja sie na te sprawy? Po jakim czasie od zaczęcie bycie razem zaczeliscie sie kochać? serdecznie pozdrawiam i dziekuję za każda odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemoniada rabarbarowa
Dla mnie jest ważny bardzo ważny ale obecnie spotykam sie z facetem który ma hopla na punkcie seksu. Tylko to mu w głowie. Czulam do niego przyjaźń(miłością tego nazwac nie można było) ale teraz widzę ze na dluzsza mete bez milosci sie nie da. Przeszkadza mi ze on tylko non stop chcialby sie bzykac a ja wolalabym robic cos innego.Odrzuca mnie nachalnosc. Jak bylam zakochana to inaczej na to patrzylam i mialam non stop chcice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks dla faceta
jest bardzo ważny!!!!!! Facet mysli o seksie co kilkanascie minut, wiec sama widzisz. Aha i seks z osoba ukochana jest oczywiscie lepszy niz dla samego seksu z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemoniada rabarbarowa
A co sądzicie o facecie ktory non stop mysli tylko o lizaniu mnie i bzykaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co sądzicie o facecie ktory non stop mysli tylko o lizaniu mnie i bzykaniu?" Powinnaś się cieszyć ponieważ to znak, że go naprawdę rajcujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemoniada rabarbarowa
Szkoda ze to nie dziala w odwrotną strone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyznaaaaaaaaa
Witaj Moniko, napisz coś więcej żeby można było udzielić konkretnej odpowiedzi. Jak długo jesteście już razem, od kiedy się znacie może jak się poznaliście, ile macie lat. Ogólnie rzecz biorąc, są różne typy facetów, jedni lubią szybko, gdyż tłumaczą sobie to tak że chociaż wiedzą co mają (lub tylko o to im chodzi) :) To, że facet nie jest nachalny w tej kwestii to nie świadczy o tym, że nie chce. Faceci ukrywają pewne rzeczy, bo jak zareagowałabyś gdyby Ci powiedział: chcę Cię przelecieć, już teraz bo szkoda mi czasu a inne czekają. ? Napisz coś więcej o was to postaram się napisać coś więcej o nas (facetach) :) Pozdrawiam i czekam na informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyznaaaaaaaaa
Czytałem sobie nowe tematy i trafiłem na to: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4210000 Tu akurat są opinie innych o związku ze starszym facetem rozwodnikiem, ale bezdzietnym. Może jeśli to Ty jesteś młodsza to pozwoli Ci zrozumieć jak myśli pewnie 95% starszych facetów. Ogólnie trzeba uważać, no chyba że liczy się dla Ciebie tylko chwilowe cielesne zadowolenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka_Wawa
A moze mnie ktos bedzie potrafil cos doradzic. Jakis czas temu poznalam wydawalo mi sie fajnego faceta,starszy o pare lat i w ogole taki powazny,ale taki dosyc niesmialy,jakby nigdy nie byl z kobieta. Spotkalismy sie i poruszylismy temat naszego zwiazku,kim dla siebie jestesmy a kim chcielibysmy byc.I wiecie co mi powiedzial?Gdy to uslyszalam,bylam w niezlym szoku . On powiedzial,ze na razie nie szuka stalego zwiazku,ale chcialby miec dziewczyne zeby z nia chodzic do kina,na spacer,itp.Ale odparl,ze dziewczyna to tez po czesci kochanka.Wiecie o co mi chodzi? Wydaje mi sie,ze on chce czegos znacznie wiecej ode mnie i to w takim szybkim tempie. Nie chcialabym z nim zrywac,ale tez boje sie co on ode mnie oczekuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie seks
jest w ogóle nie ważny. Jeżeli to robię to tylko dla faceta którego bardzo kocham i tylko dla niego. Było by mi bardzo przykro jeżeli zależałoby mu tylko na moim ciele, bo człowiek nie po to ma rozum żeby z niego nie korzystać nie jesteśmy przecież zwierzętami żeby tylko seks był dla nas jedyną i najlepszą rzeczą w życiu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lemoniada rabarbarowa Szkoda ze to nie dziala w odwrotną strone..." Skoro facet cię nie rajcuje to po co się z nim spotykasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crft
Ja np. miałem już sporo kobiet, ale nigdy nie uprawiałem seksu z taką, którą kocham. Żałuję i chciałbym spróbować, no ale cóż - nie składa się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdeeeeff
crft: a czy seks bez miłości nie wychodzi na to samo co masturbacja? z tym że to drugie jest bardziej higieniczne i nie trzeba później płacić alimentów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Jestem Renata, moją focie znajdziesz na http://tele-amatorki.pl/ u samej góry. Jestem najgorętsza:) Uwielbiam pogawedki przez telefonik, poznam pana, który też czerpie z tego przyjemności i można z nim porozmawiać na każdy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×