Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani sklepowa

dobre rzeczy o naszych facetach

Polecane posty

Gość pani sklepowa

dziewczyny jakie fajne cechy maja Wasi faceci albo co fajnego dla Was robia? wypisujecie pozytywy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ty na to
1. kupuje kwiaty bez okazji 2. swietnie gotuje 3. pracowity 4. switny w lozku 5. wierny jak pies;-) 6. puszcza smierdzace baki;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani sklepowa
puszcza smierdzace baki to chyba nie pozytyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oczy mam nadal zielone
a oczy mam nadal zielone says: .............................. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgd
Moze dla niej to pozytyw hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ty na to
no nie pozytyw ale nie moglam nie napisac czegos bee ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula z ula
pogodny zabawny optymistyczny dobrze tanczy swietnie sie ubiera przepysznie gotuje swietnie prowadzi samochod prawi najpiekniejsze komplementy, pisze najslodsze eski wysyla mi kwiaty poczta kwiatowa kiedy sie tego najmniej spodziewam zawsze ma sile na wyjscia i sport ma wszystkie zdrowe i biale zabki (pieknie mu pachnie z ust) ma sliczne dlonie jest inteligentny, dobrze sie uczy i dodatkowo pracuje nei pali nie pije ma swietne kontakty z rodzina Ludzie on ma same plusy!!!! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani sklepowa
ludzie cenia rozne rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliaPyszna
ula z ula.... istnieje taki?? daj nr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula z ula
no to nasze gratulacje kochana! oby tak dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-biegnie do sklepu na 5 min przed zamknieciem po cos slodkiego dla mnie -namawia mnie na kupowanie ciuchow dla mnie samej -sprzata kuwete po kocie, na ktorego ja sie uparlam -slucha mojego slowotoku nawet kiedy zasypia ze zmeczenia na stojaco -zawsze stoi po mojej stronie -o nic nigdy sie nie obraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator****
Widzicie jacy mezczyzni sa wspaniali a Wy i tak potaficie tylko marudzic i czesto nie dawac nic w zamian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ty na to
a czego faceci chca w zamian????:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula z ula
nr nie podaje :P i zpaomnialam dodac ze zna 4 jez obce (fr i wl biegle, ang i hiszp zaawans.) a studiuje turystyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paryszanka
to moze o moim jest przystojny i ma sliczna sylwetke swietnie gotuje ma niesamowite poczucie humoru jest inteligentny pracowity zaradny swietny w lozku ma super kontakt z moja rodzina tez siwtnie prowadzi samochod jest MESKI czuly i opiekunczy bardzo dobrze wychowany wysportowany a z fajnych rzeczy ktore dla mnie robi gdy mam okres zawsze kupuje mi mase slodyczy, i lody:D potrafi wstac o 3 nad ranem, zeby pojechac i kupic mi proszki przeciwbolowe:) masuje mi tez stopy:) gdy zawozi mnie gdzies nie odjedzie dopoki nie wejde do srodka:) nawet gdy z pracy do domu mialam 4 minuty piechota, przyjezdzal po mnie gdy robilo sie ciemno lub padalo:) gdy pada rozklada nam moja glowa swoja kurtke i tak ja niesie:D zawsze oddaje mi najsmaczniejsze kaski z gdy jemy obiad:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paryszanka
no wlasnie jeszcze to sluchanie slowotoku:) mnie sie wlacza zawsze nocne gadanie:D on juz przysypia a ja nawijam:D ale nigdy mnie nie ucisza a w miare sil odpowiada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani sklepowa
dziewczyny prawdziwe z Was szczesciary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paryszanka u mnie jest tak samo ;) ja tez zawsze przed snem zaczynam nawijac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator***
Np. pomasowac stopy albo ugotowac cos smacznego, zrobic jakas mila niespodzianke ... nie wiem cos w tym stylu :) Zdaje mi sie ze wiele kobiet potrafi tylko wymagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oserwator ma po czesci racje
moj maz.. kupuje kwiaty, a jak nie to zerwie cos po drodze;) duzo ze mna rozmawia jest opiekunczy, zawsze szczery lubie patzrec jak czyta;> wtedy tak fanie zadziera okulary;P masuje mi stopy czesto przytula jest swietnym ojcem ale i jest cos bee;> balagani;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikkk
szybkie pytanko z ang: jak ktos pisze: mayby london? (w znaczeniu: a moze by tak do londynu?) to mozna odpisac mu : mayby not ? (w znaczeniu ze a moze jednak nie ? )???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikkk
maybe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani sklepowa
nie no dziewczyny na tym topiku skupiamy sie na dobrych stronach naszych polowek:) naj wieksza zaleta moje polowki jest to, ze nie ma zadnych wad;) a tak powaznie, to jest cudownie zabawny rozkoszny ale jednoczesnie meski, silny i zaradny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paryszanka
tak mozna:) ja jak mam jeszcze duzo energi to leza na lozku gadam macham rekami smieje sie z tego co powiedzialam a on aluje mnie w ramie i sie usmiecha:) chyba spotkalam swoja druga polowke:) pani sklepowa Tobie tez gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×