Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mkmkmk

Swedzenie brzucha w ciazy

Polecane posty

Gość mkmkmk

hej jestem na poczatku 7 miesiaca CIAZY i od kilku dni swedzi mnie brzuch zwlaszcza wieczorem kolo pepka i czasem stopy ale leciutko naczytalam sie o tej cholestazie w ciazy dzwonilam do lekarza (lieszkam za graNICA i tu olewaja z lekka sprawe) powiedzieli ze jak nie przejdzie do nastepnego tygodnia to mam jeszcze raz zadzwonic i chcialam sie zapytac czy przy tej chorobie to mocno swedzi 9 zwlaszcza stopy) bo mialam kiedys grzybice lekka i moze to wrocilo a ja sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgtyu
Swędzenie brzucha w ciąży może oznaczać tworzenie się rozstępów. Można smarować rano i wieczorem oliwką dla dzieci przez co skóra będzie bardziej elastyczna. A swędzenie stóp to grzybica albo po prostu stopy są przepocone...polecam kąpiele stóp i kremy nawilżające.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasda
Jeśli swędzi cię zewnętrzna powierzchnia brzucha, to pewnie dlatego że skóra się rozciąga. Możesz spodziewać się powiększenia brzucha nawet w ciągu paru najbliższych dni. Zastanów się też czy nie masz początków hipochondrii bo to poważniejszy problem (normalna osoba raczej nie dzwoni do lekarza gdy ją coś zaswędzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmkmk
no przepraszam bardzo tu nie jest jak w polsce ze mozna codziennie wybrac sie do lekarza i cie przyjmie nastepna wizyte mam 30 wrzesnia a jak mi cos jest to mam dzwonic do poloznej ktora sie mna opiekuje i ona ma zadecydowac co dalej i moze jestem przewrazliwiona ale czekalam na to dziecko 4 lata i po wielu probach sie w koncu udalo ( IN VITRO ) wiec sie nie dziwcie ze sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×