Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amiii203

Sala - Tychy - opinie

Polecane posty

Gość Amiii203

Czy może mi ktoś polecić jakąs sale na 100osob w Tychach. Albo slyszał ktoś jakies opinie o Elicie i Przewoźniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elita elita
ja mam w elicie, sala mnie urzekla, jak bedzie okaze sie w pazdzierniku. wybralam ich bo maja b.dobra opinie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. tez zastanawiam sie na ELITA tylko nie moge znales zadnych opini na ten temat.jesli ktos moze niech pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografia małopolska śląsk
Fotografia Ślubna Małopolska Śląsk TYCHY BIERUŃ PSZCZYNA www.bednarczyk.org.pl zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem w ogóle
co w tej sali jest urzekającego no, ale każdemu się co innego podoba (mam na myśli elitę). No i polecam poszukać góra dwuosobowego zespołu,bo więcej się tam nie mieści w tej kanciapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola kce
Mialam wesele 17.10.2009 roku w Elicie. Wesele wspominamy bardzo dobrze, wszystko sie udalo; jedzenie pyszne, wystroj sali cudny, kazdemu polecam Elite! Moge wyslac zdjecia z naszego dnia na maila, jesli ktos jest chetny :) Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala Katarzynka przy ul. Rybnej. Byłam z niej zadowolona najbardziej. Oferty innych kompletnie mnie nie przekonały, tak jak oferta tej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę ci polecić restuarcję Irys, bo to sprawdzony lokal z nienaganną opinią. Najwięcej ofert sal weselnych (w tym irysa) znajdziesz na http://www.gdziewesele.pl/Tychy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×