Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

beattraax głowa fo góry, Ty wiesz ile mozna się nauczyć przez 100 dni? :classic_cool: ;) Hinatka bo to własnie my będziemy pierwszą, druga i trzecią :D extinct, wiem i to mnie właśnie pociesza, nie zdało jej tyle osób, że przecież będą musieli obniżyć jeszcze bardziej jej poziom :classic_cool: i wtedy my ją zdamy śpiewająco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beattraax, ja też się mało co uczę, i trochę mnie to dobija, ale zamiast wziąć się w garść, to dalej się lenię :P. Masakra. Muszę sobie kupić jakieś testy z polskiego, bo jak tak dalej pójdzie, to pierwszy raz zobaczę je na oczy dopiero na maturze :O. ATP, ja ją mogę zdać nawet na e 30%, bo i tak mi się liczy na żadne studia, na które chcę iść :D. Ale jednak można by było przyszpanować takimi 80% :classic_cool: (taaa :P) Możemy być też osobą piątą, szóstą i siódmą :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciała wrócić do tych czasów... matura, studniówka, studia, zajebiste czasy, później jest coraz gorzej to już 7 lat od studniówki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się nie liczy, ale ładny wynik udowodni mojej pani od matematyki, że się pomyliła co do mnie. :P a ja chciałąbym miec próbna maturę z polskiego, a takowa będzie u mnie dopiero pod koniec lutego :o tak, ale mówię Wam, miałam widzenie, będziemy w pierwszej trójce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę czwarta ? :D i tak mi to wisi... w sumie obecnie mam cholerne zamieszanie w życiu więc... a w czwartek próbny polski podstawy :) i pozniej już deklaracje potwierdzić a ja nadal w rozsypce, jestem mniej pewna swoich planów niż we wrześniu :P ale kurczątko przecież wszytsko zależy od nas samych więc matura to nie jedyna droga dla osiemnastolatki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam, rocznikowo, przecież zawsze możemy być egzequo na którymś z tych trzech miejsc :classic_cool: moja deklaracja już została podpisana jako ostateczna, więc już kaplica,nic nie zmienię. :P alemoże to i lepiej, wezmę się w końcu do robty za ten temat z polskiego,a nie będe patrzec, który może byłby ciekawszy, bo już za późno :D no pewnie, rocznikowo, po co Ci ta matura? papierki szczęścia nie dają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczennnica
no oczywiście Stosunki Międzynarodowe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, ale może gdybyś się więcej uczyła, to pani nie musiałaby się mylić! :D Pod koniec lutego? Czemu tak smiesznie? :D A zmieniłaś w końcu ten temat na brzydotę, czy nie? Ja muszę iść w tym tygodniu jeszcze i zmienić tę prezentację, bo zostanę z tym mydłem :O Rocznikowo, o w ogóle ejst suabe, że musimy w tak głupim wieku decydować o całej swojej przyszłości. Ja się o tym staram nie myśleć, bo jeszcze się zauamię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct pewnie, że mogłabym się więcej uczyć, ale jak widać na szczęście nie muszę :D a jej i tak będzie głupio :classic_cool: czemu śmiesznie, hmm, bo pewnie nie ma komu jej przygotować... Sama nie wiem. Jak już mówiłam moja szkoła to specyficzne miejsce. :P Tak, temat zmieniłam na brzydotę. Ehh, nawet nic nie mówicie, chciałabym znów wrócić do gimnazjum. To były beztroskie czasy, co prawda do pewnego momentu, ale do połowy drugiej klasy to było jeszcze słodkie życie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt. To, że nauczycielce będzie głupio - bezcenne :D A no leni strasznych masz w tej szkole :P A ja jutro zmieniam deklarację. Na dojrzewanie :D Gimnazjum... A co dopiero podstawówka... Przedszkole! 😭 Ja chcę z powrotem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, w przedszkolu nie było takich problemów jak teraz :O żebyście tylko wiedziały jak mi się nie chce uczyć :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się nie chce :(. Ale powzięłam męską decyzję, że dzisiaj posiedzę nad wosem i polskim :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu leja -gdzie ta jeszcze do walentynek :) ale miły akcent nawet taka "oryginalna" kartka ;) pisałam sobie dzisiaj maturkę próbną z polskiego :O :D:D a w szkole szykuje się nam niezłe zamieszanie -robimy koncert dla mojej koleżanki ;) bo ma problemy ze zdrowiem i trzeba coś działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my jutro omawiamy Dżumę a ja nie przeczytałam bo jak zwykle spóźniłam się do biblioteki i dla mnie już nie było :( norma ... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powinny mieć tyle lektur żeby dla każdego starczyło ... a w naszej to góra 10 lektur .. a w klasie mam 33 osoby:-O a nie tylko moja klasa w tym samym czasie przerabia ta lekturę... no ale oczywiście nauczyciel tego nie rozumie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie 😭 :classic_cool: dajcie chusteczkę :(😭 tak samo przerwę wykasowałeś :O świnia! :O ogólnie to heloł 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu lejka, ale ja Ciebie już nie lubię :O:O🖐️ ja mam ferie dopiero od 15, kurde :O a i tak mam w nie pełno roboty i kucia :O załamka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu leja, rotfl. pff, chyba w Twoich marzeniach :O:P nie masz do mnie szacunku :O🖐️ disSeEE , o, to moje rodzinne strony :) ale ja w pomorskim teraz mieszkam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu Leja, nie mam ochoty na rozmowy z Tobą :O🖐️ disSeEE, wolałabym na maila napisać jak już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia? lol.. nie :O musiałbyś mnie ze 100 lat przepraszać.. :O:classic_cool: za tę zniewagę :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×