Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

No ba :D O nieee, to ja w takim razie chcę Przedwiośnie, albo Wertera! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No :D. Mam nadzieję, że te tematy nie są jeszcze ułożone. A zresztą - będą w takim razie musieli zmienić :D. I wiesz, tematy są dwa, jeden może być z bezdomnych, a drugi z Wertera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie, to jest dobre rozwiąznie, dzięki niemu możemy osiągnąć konsensus i obie zdamy maturę :classic_cool: i pamiętaj, że ja naprawdę podziwiam Cię za to, że przeczytałaś Wertera... przecież to jest straszne! 😭 a tak poza tym extinct, czemu Ty nie śpisz w sobotę o 8.25 rano? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :classic_cool:. I to zdamy na 100% :D. Dziękuję za podziw, ale to naprawdę mi się podobało! xD Nie śpię, bikoz byłam sama w domu i musiałam wyjść z psem i babci zastrzyk zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj, ja nie piłam za maturę! :( Ale studniówka przede mną , więc nic straconego :classic_cool:. Zastrzyk z insuliną, bikoz babcia ma cukrzycę ;). Dwa razy dziennie dostaje. Mam już praktykę, teraz mogę zostać pielęgniarką i strajkować! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja głównie na studniówce oblewałam maturę :classic_cool: :P no ba, ja nie wiem na co jeszcze czekasz! :D a jak już będziesz strajkować to ja mogę Ci pomóc, będę robić hałaś butelką dla lepszego efektu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jeszcze wszystko przede mną :classic_cool: Haha, dobra! I zrobimy strajk głodowy, okupując biedronkę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego mówię, że w biedronce, będziemy miały jedzonko pod nosem :classic_cool:. Kto się tam zorientuje, że brakuje paru produktów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dzis ucze i bylam przerazona, bo tyle do uczenia. nagle mi sie przypomnialo, ze jeszcze praca na korki z niemca- zawal. nagle mi sie przypomnialo- sprawdzian z gegry- zawal (nie mam podrecznika nawet). ucze sie dzis caly dzien a jeszcze hen hen przede mna no wiec Beatka jutro nie idzie na matme i gegre rano :classic_cool: tylko czekac az bede miala problemy z frekwencja, ale korki z niemca sa dla mnie wazniejsze niz siedzenie na matmie i patrzenie jak babka sie meczy z zadaniem na tablicy. Wertera czytalam, mi sie podobal :P swietne cytaty tam byly niektore. ale ogolnie bylabym zadowolona z jakichs utworow 20-lecia lub literatury wojny i okupacji- inny swiat, opow Borowskiego itp kurde na studniowce pilam, ale bez myslenia za co- moglam wypic za mature no kurde :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdole za przeproszeniem. nie ide wcale jutro. mielismy do jutra oddac bibliografie prezentacji maturalnej, ale ja mam tylko wybrane "mistrza i M..." i "trans-atlantyk" do mojej groteski i nie wiem co jeszcze! teraz czytalam w necie sobie rozne prace nt. groteski i znalazlam fragment jakichs relacji po przeczytaniu "ferdydurke" : "Książka ta wyglądała na opowieść o trzydziestoletnim dewiancie seksualnym, czy używając popularnego dziś słowa pedofilu, któremu całe otoczenie kojarzy się tylko z pupami i łydkami." hahahahaha no po prostu padłam ze smiechu!! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, normalnie jakbym słyszała siebie, najpierw nie idę na dwie lekcje, a potem wcale. :P a o tej Ferdydurke to pomysłowe hahaha :D ja dziś ryłam biologię i już mam dośc, teraz nalezy mi się troche odmóżdżania przy kompie. :P ok, extnct, skoro tak to wchodze w to! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jak przygotowujecie sie do matury pisemnej z polaka?????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, beattraax, też kiedyś miałam taką nauczycielkę, która nie potrafiła robić wielu zadań. Jak nie umiała czegoś rozwiązać, to zadawała nam to do domu -.-' . A ten Borowski był dla mnie straszny, jesli Inny świat też jest tak napisany, to się załamię :O. A co do Ferdydurke to prawda :D ATP, ale koniecznie musimy okupować moją biedronkę, bo tam jest mój ochroniarz 😍 :D. A jak nie nauczyłaś się czegoś przez 3 lata, to biologii też sie nie ucz! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, myślałam, że o tak w odniesieniu do wszystkich przedmiotów... :D Powiem Ci, że nie wiem, bo zawsze wyglądam tylko za tym jednym. Jak jest - to inni mnie nie interesują, a jak nie ma - to mam ich wszystkich gdzieś xD. Ale myślę, że znajdziesz kogoś dla siebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, nie najlepiej mi to wychodzi... :D Rozejrzyj się, jak kogoś znajdziesz, to w końcu zawsze można ich jakoś skumać w jednej biedronie :classic_cool: (jeszcze nei wiem, jak, ale to się wymyśli :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpędzą się, ale jak już skończymy nasz strajk! A ochroniarze będą nasi :classic_cool: (czemu ja nie mam z 5 lat więcej 😭 :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobym musiała mu nieźle nakłamać xD. Chociaż może lubi młodsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Russian_Girl 19
Z góry przepraszam za reklamę :) Sprzedam prace maturaną z języka polskiego. Temat : Motyw i funkcje tańca w literaturze. Do pracy mogę dołączyć: - plan prezentacji (literatura przedmiotu, podmiotu, wnioski), - bibliografię, - materiały, które zostały wykorzystane do pisania pracy oraz kserówki rozdziałów poszczególnych ksiązek z literatury przedmiotu, - zestaw pytań, które otrzymałam od komisji oraz inne pytania + odpowiedzi. Chętnych proszę o kontakt: numer gg 3678095 Cena do uzgodnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam do prezentacji "mistrza i malgorzate", "trans-atlantyk" oraz opowiadanie 'ptaki" schulza. wczoraj bylam w bibliotece miejskiej i nie ma za bardzo nic o tym tranatlantyku....chyba zmienie na ferdydurke, chociaz to jest lektura, banał. ale z drugiej strony i tak juz sama musze te dwie pozostale opracowac bo nie omawialismy tego w szkole. nie wiem co zrobic. [przypomnienie-temat "groteska w literaturze jako sposob kreowania rzeczywistosci....blablabla"] w piatek nie mam wogole lekcji :D matma przepada bo nie ma babki, religia przepada bo nie ma ksiedza, jedynie 2 wf mialy byc, ale mamy jakies targi edukacyjne 2 godziny. a potem jedziemy klasowo na kulig na wies do kolegi, jego tatus nas traktorkiem pociagnie :classic_cool: i feeeeeerie od poniedzialku! :D ale kurwa z czego ja sie ciesze, tyle do uczenia ze naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×