Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Ej, wypraszam sobie, ja jestem normalna i porządna, dresy i margines omijam szerokim łukiem :P Walka: ja vs. walce 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa w ogóle pozdro dla mnie, nie zauważyłam Twojego postu ATP xD. O rety, to faktycznie jakies bzdurne bzdury :O.J nawet po polsku nie wiem, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, a co dopiero po niemeicku, o tych spółkach nie wspominajac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka1111
A wybiera się ktoś z Was na KUL? (katolicki uniwersytet lubelski) Bardzo fajna uczelnia, mili wykładowcy ( w większości księża ale to zależy od kierunku) . Polecam :) dla chętnych daję adres strony : www.kul.pl trzymam kciuki za Was i życzę sukcesów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu Leja to ja nie wiem w jakim Ty się środowisku obracasz, ja się z dresami i resztą nie zadaję. A z nią musisz porozmawiac, może nie o to chodzi, żebyś od razu jej powiedział, że ją kochasz, ale umówi się z nią wreszcie! :P jutro próbna matura z niemca, ale mi się nie chce jej pisać. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, to trzymam kciuki :D Si, matura za pasem, a ja dalej w lesie :O. Ale nad biurkiem mam kalendarz, na którym napisałam sobie wielkie, czerwone, motywujące WEŹ SIĘ ZA NAUKĘ, DZIEWCZYNO! Może to coś da xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct dzięki ;) właśnie jestem po maturze i myślę, że cłąkiem fajnie mi poszło. :) teraz siedzę w bibliotece i czekam na inne lekcje, a najchętniej poszłabym od domu. :P haha, dobree :D Ty to masz pomysły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedzę w domu i za chwilę jadę na zakupy bo coś moja sukienka nie do końca wychodzi i "muszę mieć zpasaową ;) tak więc wagary z mamą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zajęcia specjalizujące i z nudy sobie zrobie test z matmy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy się w tych szkołach lenicie! :D Ja o tej porze myślałam "przerwa, przerwa!" :D ATP, to super :). A pisałaś podst czy rozsz? Nie mam na jutro nic zadane, więc może wprowadzę w życie moje ambitne plany walki z granastosłupami i ostrosłupami. Bo na razie jest naciągane 1:1, ale zdecydowane 1:0 dla potencjalnego sprawdzianu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady S.
A jak wam poszła próbna matura ? Ja pisałam w zeszłym roku i jestem ciekawa czy było trudniej ^^ A nie mogę sobie zobaczyć na necie bo nie mam programu by otworzyć arkusze :o Jak wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, tak się leniwy, że nie wiem :D rocznikowo takiej to dobrze :D ja pisze podstawe, bo wiem, że będe miała wysoki wynik z podstawy (nie ma to jak skromność) a do rozszerzonej jest dużo form gramatycznych i rozprawki i inne bzdety, a szkoda mi czasu, żeby się tego uczyć, bo mi się w rekrutacji na studia nie przyda. :) ja zaczynam walczyć z prawdopodobieństwem i wcale mi się to nie podoba... :o Lady S. pytasz o próbna maturę z matmy? mi poszła dobrze, jestem z siebie zadowolona, chociaż wolałabym mieć więcej procent. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ATP, może nie 'skromność', a świadomość stanu swojej wiedzy :D. Miałaś 80% z matmy i jeszcze byś chciała więcej? Zachłanna jesteś xD. A tak serio to matma Ci się pewnie liczy na studia, tak? ;) Lady S, mi poszła w miarę. Matma ogólnokrajowa 52%, z operonu 72, polski podst 70 rozsz 53 (😭), ang 84. Muszę się wziąć za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
78% miałam dokładnie ;) nie, nie liczy mi się na wymarzone studia, ale chciałabym pokazać mojej matematyczce, że pomyliła się co do mnie. A w ogóle to zmieniłam taktykę dostania się na medycynę. Kombinuję jak koń pod górę, ale zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, rozumiem :D. To pewnie wredny babol jest A co to za kombinowanie? Możesz zdradzić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że mogę, ale opowiem Ci na gadu, bo zaraz się przyczepią jakieś pomarańcze. ;) Matko, dziewczyny całe miasto zasypane śniegiem, dojazd dokądkolwiek i powrót do domu to jest koszmar! Jest tyyyyyle śniegu, u Was też? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie balam powrotu do szkoly po swietach, a w sumie bylo ok :) w poniedzialek mialam tylko 2 matmy, we wtorek zrobilam sobie wagary (tez jakies banalne lekcje, bo kilkoro nauczycieli zachorowalo), w srode luz, w czwartek tez, w piatek jechalam na zakupy do Bydzi i znowu wagary :P no ale kupilam sobie wreszcie kiecke na studniowke :) ten tydzien teraz pewnie bedzie masakra! spr za sprawdzianem. dzis sie nic nie uczylam, zaraz leci American Beauty i mam zamiar ogladac. jesli chodzi o matury to z matmy operon mialam 46% (!), z tej ogolnopolskiej 54, z angola podst 88%, polski podstawa 71 %, polski rozsz 77%. z niemca nie pisalam rozsz, bo sie balam porazki...ohhh, wielka germanistka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, mi ten tydzień zapowiada się ciężko, spr z fizyki na dzień dobry, a potem z polskiego (i to głupia powtórka - renesasns :o) i spr z historii 😭 jak dla mnie same koszmarne przedmioty. :o ooo, a jaka masz sukienkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna z fioletowym pasem, dopasowana, na grubszych ramiaczkach, przed kolano...nie wiem jak Ci ja opisac :P ja mam we wtorek z polaka z baroku i oswiecenia (tez nam babka powtorkowe robi), w srode z geografii, w czw z angola i fizy....w pn mam korki z niemca i musze napisac prace, oprocz tego dodatkowa praca z polaka- moja nauczycielka od polskiego mnie dosc pilnuje do tej matury. u mnie w klasie tylko ja zdaje rozsz niemiec i polak :) no ale nic damy rade :P aaaaa, ja tez sobie napisalam liste i mam powieszona nad biurkiem. mam tam moje 3 najwazniejsze cele (ale takie banalne- uczyc sie, schudnac 2 kilo, miec w tylku Marka- to dluzsza historia :P ) no i coz powiem...malo mi jest potrzebna ta lista bo i tak nie dotrzymuje, mam zal do siebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski a ja się sama sobą martwię-co się ze mną dzieje. Chciałabym dostać solidnego kopniaka i zabrać się do nauki :O a teraz będę się zbierać na WOSP , pózniej robię matmę :* papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skasował mi się post 😭 mam dość wszsytkiego 😭 ATP, ok, żeby nie było znowu tak, jak z tym interpretowaniem wierszy :D. U mnie też jest tyyyyle śniegu, w nieprzechodzonym miejscach gdzieś po kolana Oo. A w ogóle wiesz, że ma być konunuacja Brzyduli? Dlaczago już teraz wiem, jak bedzie wyglądał scenariusz (wróci Piotr, Marek będzie podejrzewał Ulę o zdradę, Ula będzie myślała, że Marek ją zdradza z modelkami, Aleks z Pauliną wrócą z Włoch i znów będą knuć przeciw FD razem ze Skaczi, a Ala z Józefem przez całą serię będą dojrzewać do tego, żeby dać sobie buzi w policzek :O)? Jaaa. Dziewczyny, u mnie też tyle nauki, że chyba się wykończę -.- :(. Nie mam sił, chociaż niewiele się uczę :(. Nie wiem, co się ze mną dzieje. beattraax, czyżby Marek był nieszczęśliwym epizodem w Twoim życiu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufuru
czy certyfikat CAE cambridge licza przy przyjeciu na studia czy tylko matura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek to moj kolega, chodzilam z nim do jednej klasy w gimn, teraz chodzimy do jednej szkoly, ale do roznych klas. kocham go mniej wiecej od roku :) rok temu zaczelismy ze soba pisac, zaprzyjaznilismy sie, ale pewnego dnia on zaczal mnie unikac coraz bardziej. no i teraz praktycznie wcale nie gadamy, tylko od czasu do czasu, a ja zakochana nadal jak glupia. no idiotka po prostu :) jesli chodzi o moja nauke to no comment...nie wiem kiedy mnie cos chwyci i zaczne sie uczyc. teraz albo sciagam na spr, albo sobie mysle "pfe tam, jakos sie da". to straszne! ostatnio stalam sie jakas sentymentalna, strasznie boje sie matury i studiow, ze sobie nie poradze w obcym miescie... i nie chce sie rozstawac z moim liceum. wszyscy mowia, ze na studiach to dopiero jest zycie, ale mnie zzera strach. na studniowce jak poleci "juz za 100 dni matura" to chyba zaczne beczec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że nie tylko ja mam kryzys... :o jutro spr z fizy, a ja nie tknęłam jeszcze ksiązki, ale za to byłam w kinie. :P jakoś to będzie i moje motto życiowe "poprawi się!" :classic_cool: extinct faaajnie, ja bym bardzo chciała, żeby była kontynuacja Brzyduli! :) ale scenariuszem mogliby nas trochę zaskoczyć ;) śnieg doprowadza mnie do szału, dzisiaj 40 minut czekałam na tramwaj... a nie mogłam iśc pieszo, bo jechałam do szpitala, który jest na drugim końcu miasta :o NIENAWIDZĘ ZIMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beattraax, ojaa, wiem, co czujesz :). Ja się własnie niedawno wyleczyłam z takiego jednego. Dobrze, że to już za mną ;). Ja zawsze ściągałam na biologii, fizyce i chemii :D. Tak porządnie uczyłam się tylko z tego, co mi potrzebne/z czego nie dało się ściągać :D. Teraz muszę ze wszystkiego :( Haha, ja też mam czasami takie fazy, że przeżywam studia, zamiast martwić się maturą :D. Jak ja trafię na pierwsze zajęcia itp. Co tam, że najpierw w ogóle trzeba się dostać :). ATP, na czym byłas? :D Ja mam jutro 2 spr, uczyłam się w piątek, trochę wczoraj i dzisiaj cały dzień. :(. Ja bym chciała też konyntynuacji Brzyduli, ale obawiam się, że zrobią z tego jakąś chałę i legenda dobrej pierwszej serii pójdzie się dżebać :P. Ja też nienawidzę, wczoraj się poślizgnęłam i nie dość, że upadłam na plecy, to jeszcze zawaliłam głową w lód 😭. A po cóż byłaś w szpitalu? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×