Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Gość rocznikowo 91-

Cześć:) zapraszam tu wszytkich którzy w maju 2010 będą zadać maturę.Jaki kierunek macie zamiar studiować,co chcecie zdawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvxcvxc
zarządzanie bo chcem być prezesem w firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda tylko poprawiam maturę w 2010, ale się wpiszę;) biologię i chemię poprawiam, żeby przenieść się z niestacjonarnej medycyny na stacjonarną (w tym roku miałam biol-83, chem-73 - o wiele za mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznikowo91
apple juce -a co teraz robisz? echh zazdroszczę ja niestety matmę będę musiala zdawać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznikowo91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze-skasowało mi cały post😠 dobra jeszcze raz;) ja nie mam pojęcia co chcę studiować ale wiem co zdaję :D wos i historię no i calą resztę adenozynotrójfosforanowa -mam nadzieję ze dobrze :P-czyli zdajesz biologię i...chemię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczątko-ja duzo bym dała żeby matmy nie zdawać a Ty tak z własnej woli?? łauuł:P u nas w szkole to zasypali nas testami,kartkowkami i teścikami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa-rozumiem;) nie wiem jak Ty ale ja mam okropną matematyczkę-jest roztrzepana,nie umie dobrze tłumaczyć,potrafi wszystko pogmatwać i nikt jej nie słucha, ech i jak tu do matury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest zaoczna medycyna
?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jest sympatyczną kobietą, ma swoje fazy - każe nam nosić osobne zeszyty do lekcji, osobne do zadań domowych, oprócz normalnych skolnych podręćzników, ciągle rozwiązujemy zadania z książki Andrzeja Kiełbasy, ale tłumaczy ok, więc się o matmę nie boję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie decyzja już dawno zapadła - architektura. Także fizyka i matma mnie czeka, rozszerzona. Z kiełbasy tez korzystam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy wieczorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adenozynotrójfosforanowa my
lisz pojęcia moja droga, wieczorowe studia to dokładnie to samo co zaoczne. A te o których mówisz Ty, to po prostu dzienne, na uczelni prywatnej. A tym bardziej jak wcześniej zostało to nazwane NIESTACJONARNA medycyna. Wiecie co to studia niestacjonarne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj róznicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok na tygodniu
ale z tego co wiem to wieczorami (jak sama nazwa mówi) a co za tym idzie jest ich pewnie sporo mniej, zważywszy, ze na normalnych dziennych studiach zajęcia są od rana do wieczora. Więc ja dziękuję iść do lekarza po wieczorowych studiach...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia fajne bebe ze mnieP
ja mam zamiar studiowac inzynierie srodowiska lub architekture i urbanistyke. czyli matura z matmy i geografii obowiazkowo i pewnie rozszerzona xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×