Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

Mam nadzieję, ze mną nie ma żartów :classic_cool: No problem, wezmę tylko z konta te kilkanaście tysięcy, co mi się tam walają bez celu i możemy jechać :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to ja już lecę zarezerwować bilety :D. Hmm... Ja oczywiście preferuję Hiszpanię, ale żeby było bardziej szpanersko, to możemy pojechać na Majorkę, albo do Honolulu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że mi się podoba! :D Zakochałam się w Mauritiusie 😍. Skądś Ty takie cudo wytrzasnęła? :D Wypożyczyłam sobie dzisiaj Twojego Mistrza i Małgorzatę, jak przeczytam, to zdam Ci relację, czy podzielam Twój entuzjazm wobec tej książki :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie musimy tam jechać (lecieć?) :D Ok. Już przeczytałam pierwsze zdanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, jeszcze jej nie oceniam :D. Pierwsze zdanie nie wywołało u mnie szału, ale nie zniechęcam się :D. W ogóle to zastanawiam się, gdzie reszta maturzystów. Już po maturze, to olali topik 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no tak, musisz jej dać szansę i się nie zniechęcać. :D Ano właśnie, skończyła się szkoła, matura zdana, na studia się podostawali to mają nasz top gdzieś. :P Ale zobaczysz, w październiku na pewno zleci się tu cała masa pierwszorocznych, którzy narzekają na nadmiar nauki i zajęć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak :D. Albo jeszcze we wrześniu, jak będą się denerwować i szukać pocieszenia i podobnych uczuć u innych :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu?:D Taka prawda :D. Ludzie czują się lepiej, wiedząc, że nie są w swych odczuciach odosobnieni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm :D. W ogóle to chciałam się Ciebie zapytać, co tam porabiasz w to niedzielne popołudnie i dopiero po chwili zdałam sobie sprawę, że dzisiaj jest poniedziałek -.-'. Już wszystko mi się miesza :D. To co porabiasz w to poniedziałkowe popołudnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, a już się martwiłam, że coś ze mną nie tak, że tylko ja jestem tak oderwana od rzeczywistości (poczułam się lepiej, widząc, iż nie tylko ja tak mam, wiesz, nie lubię się czuć odosobniona w swoich uczuciach :D:D) I jak, kupiłaś coś ciekawego? :D Ja oglądałam dzisiaj jakiś głupkowaty film, a teraz standardowo czytam książkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, nie, nie tylko Ty jesteś oderwana od rzeczywistości. :D i cieszę się, że dzięki mnie nie jesteś odosobniona w swoich uczuciach! :D:D Kupiłam sporo ciekawych artykułów spożywczych. :D bardzo lubię kupować produkty, które nadają się później do spożycia! :D:D Jaką książkę teraz czytasz? Ja sobie wypożyczyłam "Miłość w czasach zarazy", ale coś mi kiepsko idzie. :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się :D. Dzisiaj z kolei, jak szłam na miasto, to się zastanawiałam, czy to wtorek czy środa :O. Źle ze mną xD Och, masz rację, kupowanie artykułów spożywczych jest niezwykle fascynującym przeżyciem :D. Ja też tego dzisiaj dokonałam, byłam w marienkafer 😍 Mnie aż wstyd się przyznać, co teraz czytam (a raczej, który raz) :D. W każdym razie jak skończę, to biorę się za Mistrza i Małgorzatę :D Czyli ta Twoja książka suaba jest? Nie dziwię się, tytuł kojarzy mi się z Dżumą, a tej książki nie dałam rady przebrnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, biedna, może tosię da jakoś leczyć skoro źle z Tobą? :D marienkafer? :D Przyznajwaj mi sie tu co znowu czytasz! :D Ja Dżumy teżnie przebrnęłam. :D A ta nie ma nic wspólnego z Dżumą tylko jakos po prostu nie przypadła mi do gustu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jakoś da się to wyleczyć. Lekarstwem będzie namalowanie sobie kalendarza na ręku i skreślanie wieczorem kolejnych dni :D Ty, rozszerzony niemiecki, i nie wiesz, co to marienkafer? :D Wstydź się :D. To takie małe, czerwone żyjątko w czarne kropki, którego pełno w każdym mieście :D No dobra, czytam Zmierzch po raz szósty :D A czemu Ci nei przypadła? Czyżby była nudna? Nudniejsza niż Rozważna und romantyczna? :D Btw, zauważyłaś, że nadżywamy ":D"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łohooo, ależ mi wstyd! :D ja miałam tylko 92% z matury, nie mogę znać wszystkiech słowek z niemca, hehe. :D Nie, nie, nie kochana, my wcale nie nadużywamy znaku ":D". My po prostu jestesmy bardzo radosnymi osobami i w jakiś sposób musimy to wyrażać, a znak ":D" jest odpowiednim znakiem, który to wyraża. :D O matko, po raz szósty!!! :D Żadnej ksiązki nigdy nie przeczytałam tyle razy. :D Ano jakoś mnie nie wciągnęła, ja nie umiem Ci powiedzieć czemu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaida
die Marienkfer! Exellent! Jak ta nasza młodzież dobrze zna języki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaida
Exzellent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaida
MARIENKFER, Marienkaefer, forum nie lubi niemieckiego alfabetu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, już dobrze, wybaczam Ci tę niewiedzę :D No tak, masz rację :D. Żadne inne minki nie wyraziłyby naszego humoru w lepszy sposób :D. Chyba admini, czy od kogo to tam zależy, powinni nieco urozmaicić i poszerzyć buzie wyrażające radość :D No cóż, ja więcej razy przeczytałam chyba jedynie Dzieci z Bullerbyn :D. Ale nie mam pojęcia, ile razy to było :) Adelaida, cieszę się, że Ty je znasz lepiej ode mnie, nie wątpię, że prawdziwa poliglotka z Ciebie i na każdym kroku dbasz o hiperpoprawność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo, że mi wybaczasz, to jest dla mnie naprawdę bardzo ważne. ;) Ale poooo cooo. Ta mina wyraża radośc najlepiej jak potrafi. :D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Oo, dzieci z Bullerbyn to też kiedyś czytałam. I to chyba też kilka razy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że się cieszysz :D Niby tak, ale w końcu ją nam zablokują za nadużywanie :D. No ale w sumie masz rację,, żadna inna nie wyraziłaby radości równie dosadnie :D No :D. To moja ulubiona książka z dzieciństwa :D. Jakie to były piękne czasy! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... A jak? :D O rany, a piosenka jest strasznie... dziwna :D. Mnie się raczej nie podoba :) ... i choć tyle się zdarzyło, to do przodu coś tam coś tam :D. Szkoda. Ale nie martwmy się, jak będziemy miały dzieci, to się jeszcze pobawimy lalkami, albo samochodami :classic_cool: Zaczęłam czytać Mistrza i Małgorzatę (przeczytałam pierwszy rozdział :classic_cool:). Zaskoczyło mnie to, że prowadzą rozmowy o Jezusie (na pewno wspominano o tym na lekcji, ale nie słuchałam :D). Ale zaczyna się ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×