Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

extinct, biedactwo :( 🌼 powtarzałam dziś matę :O nawet nieźle mi szło :) później oglądałam anime, a teraz czytam mangę i idę lulu.. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh, dokladnie miesiac temu tancowalam se na studniowce i swietowalam sobie moje 19ste urodziny. kurde, ferie leca, a moja nauka marnie. jedynie ucze sie na korki z niemca, to co mi babka zadaje. oj becia becia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja Wam zazdroszczę tych ferii ;). No ale nic, jeszcze 2 dni i weekend :classic_cool: Nie martwicie się, moja nauka (przynajmniej ta do matury) w większej części leży i kwiczy. Ale co tam, więcej zadań domowych! 😠 No dobra, gdybym nie siedziała tyle przy kompie, tobym miała więcej czasu. Ale co ja poradzę, ze sprawdzam tylko jedną rzecz, a potem okazuje się, ze siedzę juz godzinę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exi mam dokladnie tak samo jak Ty :) ucze sie 10 min, 5 min w necie, itp. wiem ze tu co niektorzy wylaczaja kompa na czas nauki, niestety u mnie to odpada bo on mi sie przydaje w nauce. ferie ferie i zaraz po feriach...uhh a nauka lepiej nie pytajcie. a jak wroce do szkoly to juz w ogole dupa, bo nauczyciele to naprawde mysla ze my sramy czasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie mam ten sam problem! A to sprawdzę, jak jest jakieś słowo po angielsku czy francusku, bo mi się nie chce szukać w normlanym słowniku, a to poszukam czegoś, o czym nie mówiliśmy na lekcji... A po drodze pełno ciekawych rzeczy się nawija i czas leci... :D Nie no, ja to muszę przyznać, że nasi nauczyciele od tych nieważnych przedmiotów trochę przystopowali, więc jest całkiem ok :) ATP, może to i lepiej, ja niestety swojego nie mogę wynieść:D A co, rozchorowałaś się? :( Ej, dobra. Idę robić lekcje i WYŁĄCZAM KOMPUTER :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllelikxxxxxxx
Cześć ja będę zdawał tak jak wszyscy Polski, matmę i jeżyk niemiecki na podstawie oraz biologię i chemię na rozszerzeniu :):) a i jak ktoś by potrzebował pomocy z biologii lub chemii chętnie pomogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nauczyciele mówią, żebyśmy teraz pozaliczali przedmioty, które będziemy później olewać, bo nie zdajemy ich na maturze. Ale wciąż jest z nich dużo nauki. :o Extinct niby lepiej, ale i tak jak już się przy nim rozsiądę to siedzę i siedzę. :P Tak, znowu złapałam jakies przeziębienie. Ostatnio była taka ładna pogoda, a ja musze siedziećw domu z kaszlem i katarem. 😭 alllelikxxxxxxx wiatj wśród nas ;) a teraz siedzę, smarkam i jakiś mam grobowy humor, nie mam na nic ochoty, a na nauce trudno mi się skupić przez ten katar i ból głowy. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też tak mówią i dzięki temu, dziwnym trafem, uczę się z wszystkiego, tylko nie z tego, co zdaję na maturze :O Same problemy z tymi kompami :D Biednaś :(. A mnie coś od rana katar męczy i w dodatku spałam na ręce i mnie łokieć boli 😭 Może już Ci lepiej? :) Ja nie mam w ogóle weny do nauki, ale jutro sprawdzian, więc bye bye, niedzielo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, no własnie, same problemy z tymi kompami. :D Tak, ja już czuję się lepiej. :) Ale mimo wszystko musze jeszcze dzisiaj siedzieć w domu, a jest taaaka piękna pogoda! Az chce się zaśpiewać: "Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty!" ;) :) a niedziela też będzie starcona na rzecz nauki, biologia czeka, a jutro mam spr z polskiego z Procesu. Więc łączę się extinct w bólu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończymy ferie :( buu 😭 jutro do szkoły :O ATP, exi, zdrowiejcie 🌼 mi się nawet przez ferie prac domowych nie chciało zrobić :O a teraz chyba za pózno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli już wszystcy jesteśmy po feriach? 😭 wiadomo, wszystko co dobre szybko się kończy :o Dzięki Hinatka, ja już praktycznie wróciłam do formy, mam nadzieję, że Extinct też zaraz będzie jak nowa! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dziewczyny 🌼. Niestety, jakoś szczególnie lepiej mi nie jest, ale dzięki temu mogę sobie zrobić wole od szkoły, tym się akurat nie przejmuję :classic_cool: ATP, jak spr z procesu? ;) (czy muszę dodawać, że go szczerze nienawidzę? :P) Hinatka, ferie były od tego, żeby odpocząć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, wolne od szkoły zawsze się przydaje. ;) a spr dopiero bede pisać, bo w końcu nie poszłam wczoraj jeszcze do szkoły. I dopiero się umówimy z nauczycielką kiedy mamy to pisać. :) nie musisz tego dodawac, widziałam ostatnio Twoj opis :D extinct ma racje, ferie sa po to, zeby odpoczac! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa 😴 mi zawsze mało :P na te zadania dostałam cały tydzień :) tak patrzę codziennie w kalendarz, już niedługo koniec szkoły :D my nie chodzimy od połowy kwietnia :classic_cool: też nie lubię Procesu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dlatego od połowy :P nikt nie patrzy na formalności :classic_cool: właśnie dla mnie nie :O wolę już Ferdydurkę :P albo Tango :) ale mi się nie chce do szkoły chodzić, mówię wam.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, no chyba, że tak :D jak dla mnie ferdydurke to istny koszmar, nawet tego nie tknęłam,wystarczyły mi fragmenty, które czytała mi kuzynka ;P mi też się nie chce... miałam dzisiaj takieproblemy, żeby rano wstać... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie do tego ferdydurke trochę film przekonał. a ja, mimo, że wstawałam o 9 to przez 10 minut nie mogłam się podnieść z wyra 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem w 3 kl. LO. Mam książkę do historii z pegazem (część 3) Tzn jako klasa ją mam, ja jej nie mam bo nie mogłam jej nigdzie dostać. Byłam chora, i dowiedziałam się, że mam jutro sprawdzian. Dlatego tutaj moja prośba. czy ktoś z Was mógłby mi zeskanować rozdział 17,18 i 19 z II Wojny Światowej? Nie wiem dokładnie które to są strony ale bodajże ten cały duży rozdział (z podrozdziałami 17,18,19) ma kolor granatowy o ile dobrze się orientuję. Bardzo bardzo byłabym wdzięczna. mój mail to niewital@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam w teatrze na tym i tylko jedna scena mi się podobała :P o kurde, ja ostatnio odpuściłam matę *leń* ;] niestety mam inny podręcznik od histy, nie mogę pomóc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się przydaje. Chyba w ogóle przestanę chodzić do szkoły i będę przybywać tylko na sprawdziany, bo na marzec juz mam zapowiedzianych 8 sprawdzianów, a to dopiero początek :O. Pierniczę. Chyba zrobię sobie taki pseudo kalendarz i będę odliczać dni do końca kwietnia. A jak minie pierwszy tydzień maja, to będę niemal najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi :O. Chcę wakacje! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaturalnaaa
Oj dzieci ,tyyyle naaauki - co to jest tyyyle naukito sie dowiecie na studiach. bo matura i liceum to perspektywy pikuś. ja tez sie tak bałam a sie okazuje że takie maturki to sie pisze na każdej sesji. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dorosła, gimnazjalista też powie dziecku z podstawówki, że w gimnazjum jest tyyyle nauki. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieedna exi :( mi jest ciężko wysiedzieć na lekcjach :O nudzi mi się :O dzisiaj NIC nie robiliśmy w szkole :O przydałoby się oddac bibliografię wreszcie. piszecie już wasze prezentacje maturalne? wakacje już niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh kurde szkoda, u mnie w klasie wszyscy Ci co maja skaner nie maja podrecznika ;/ gdybym wiedziała wcześniej to bym sobie poszła do ksero :/ a chciałam wyjść na 4 z historii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie skanera tez nie mam, więc i tak bym nie pomogła :O poczytaj coś w necie o II wojnie.. może akurat czegoś się nauczysz :) ja nie prowadzę zeszytu w tym roku i do podręcznika też nie zaglądam, tylko przed sprawdzianem szukam w necie zagadnień, poczytam i mam 4 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×